Przejdź do treści forum
atari.area forum
Twoje polskie źródło informacji o Atari
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi
Aktualności ze świata Atari
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Gearlynx 1.2.14 Ukazała się kolejna odsłona zaawansowanego emulatora Gearlynx dla konsoli Atari Lynx.
Premiera magazynu Atari Legacy Już jutro startuje sprzedaż nowego magazynu drukowanego Atari Legacy, składanego na Atari Falconie.
Opcje wyszukiwania (Strona 12 z 54)
O juz widze dely wymoderowal parobka :) To staropolskie słowo, nieobraźliwe. Rozumiem ze 'nie przenos swego odoru' juz na moderacje nie zasluguje :)
ps. od poczatku chciałem ci napisac jak to jest z tą stacją US, 'dwie stacje o tym zrobiłem' - ale od początku nie piszesz nic konkretnego, w dodatku wyciągasz wnioski z dyskusji z samym soba. W tej sytuacji twoje wrzutki mogą mnie co najwyżej rozśmieszać i żadnej dyskusji tu być nie może.
[MM] Moderator to cienki bolek [MM]
No wlasnie, wyglada na to ze znowu piszesz do siebie
Chrząszczygrzeboszyce niezdecydowane
Z niecierpliwoscią czekam na raport Sebaloza :)
thePalec napisał/a:bardzo zdesperowani lokalni patrioci
Dlaczego lokalni :) samochód w końcu niemiecki ;)
Czekam aż ktoś napisze że wygrana Trumpa to wina PiS :)
Err wait, wicemichnik już napisał :)
https://twitter.com/JaroslawKurski/stat ... 5561976832
Ale ten reżym ciśnie, od sierpnia zero nowych postów :)
Ja rozumiem mode na retro i wolny rynek, ale ta cena to jest objaw jakiegoś schorzenia :)
uważacie że da się odbudować to co rozjebało dwóch kolesi z rozjebanym ego?
ps. domysły kierujemy na Berdyczów.
Banknoty pobiera innym orificium
ZTCP partycja na ktorej jest system powinna byc ponizej 1024 cylindra. inaczej lilo tego nie zobaczy i nie sadze zeby sie cos zmienilo w tym temacie od 1994 roku :)
Pierwszy link z google mowi ze AC.
Input: 240V AC, 50Hz, 36W
Output: 16V AC, 2A
ale jak jest prostownik na wejsciu to jeden grzyb, najwyzej sie troche bedzie grzalo
Ja scalaki wylutowuje czyms takim :)

skrzyp napisał/a:MM: Warning. Nie masz nic do powiedzenia w temacie wątku - nie odzywaj się proszę.
Moderator się nie podpisał - wpis jest nieważny.
skrzyp napisał/a:SS: Warning: Nie masz nic do roboty jako moderator - nie nadużywaj swojego stanowiska proszę.
:D
Pin napisał/a:Nie wiem jak to jest, ale od początku istnienia #atari8 nigdy nie dostałem bana ;)
Dla ciebie jest specjalna kategoria :) 'Integralność i ogarnianie dyskusji' :)
Cyprian dostaje złotą łopatę - 13 lat :)
Sikor napisał/a:Reszta olała sprawę, ale nic to

drac030 napisał/a:syscall napisał/a:Wpisujcie miasta :)
KOWNO
:D :D :D
Dzieki miker za mega fajne party :) I za 'niespodzianki'
Wiekli szacunofrasunek :) Pozdr.
Wpisujcie miasta :)
Czy pan Fox się wybiera na wapniaka? Dawno nie komitowaliśmy :)
BartoszP napisał/a:And this is place where you are mixing things.
The problem with A8w is not that we cannot use AspeQt freely but that the fact that he has closed GPLed sources and there is no way to obtain them.
And I understand that and confirmed it (he violated the license and the people were right - i said that). I don't know where you are going.
My view on GPL license/software has nothing to do with the problem a8w and GPL community have - but somehow it is relevant to some of the people in this thread to try and be anal.
Cheers
Znalezione posty [ 276 do 300 z 1,342 ]
Forum oparte o: PunBB
Currently installed 7 official extensions. Copyright © 2003–2009 PunBB.
Wygenerowano w 0.048 sekund, wykonano 26 zapytań