276

(33 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

O juz widze dely wymoderowal parobka :) To staropolskie słowo, nieobraźliwe. Rozumiem ze 'nie przenos swego odoru' juz na moderacje nie zasluguje :)

ps. od poczatku chciałem ci napisac jak to jest z tą stacją US, 'dwie stacje o tym zrobiłem' -  ale od początku nie piszesz nic konkretnego, w dodatku wyciągasz wnioski z dyskusji z samym soba. W tej sytuacji twoje wrzutki mogą mnie co najwyżej rozśmieszać i żadnej dyskusji tu być nie może.

277

(33 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

dyskusji? :)

278

(33 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

[MM] Moderator to cienki bolek [MM]

279

(33 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

No wlasnie, wyglada na to ze znowu piszesz do siebie

280

(42 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Chrząszczygrzeboszyce niezdecydowane

281

(45 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Z niecierpliwoscią czekam na raport Sebaloza :)

282

(529 odpowiedzi, napisanych Zloty)

thePalec napisał/a:

bardzo zdesperowani lokalni patrioci

Dlaczego lokalni :) samochód w końcu niemiecki ;)

283

(10,043 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Czekam aż ktoś napisze że wygrana Trumpa to wina PiS :)

Err wait, wicemichnik już napisał :)
https://twitter.com/JaroslawKurski/stat ... 5561976832

284

(10,043 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Ale ten reżym ciśnie, od sierpnia zero nowych postów :)

285

(6,392 odpowiedzi, napisanych Kolekcjonowanie)

Ja rozumiem mode na retro i wolny rynek, ale ta cena to jest objaw jakiegoś schorzenia :)

286

(16 odpowiedzi, napisanych Zloty)

uważacie że da się odbudować to co rozjebało dwóch kolesi z rozjebanym ego?

ps. domysły kierujemy na Berdyczów.

287

(105 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Banknoty pobiera innym orificium

288

(20 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

ZTCP partycja na ktorej jest system powinna byc ponizej 1024 cylindra. inaczej lilo tego nie zobaczy i nie sadze zeby sie cos zmienilo w tym temacie od 1994 roku :)

289

(7 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Pierwszy link z google mowi ze AC.

Input: 240V AC, 50Hz, 36W
Output: 16V AC, 2A

ale jak jest prostownik na wejsciu to jeden grzyb, najwyzej sie troche bedzie grzalo

290

(35 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

Ja scalaki wylutowuje czyms takim :)
http://obrazki.elektroda.net/17_1277078086.jpg

291

(52 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Ja bym był :) na 88%

skrzyp napisał/a:

MM: Warning. Nie masz nic do powiedzenia w temacie wątku - nie odzywaj się proszę.

Moderator się nie podpisał - wpis jest nieważny.

skrzyp napisał/a:

SS: Warning: Nie masz nic do roboty jako moderator - nie nadużywaj swojego stanowiska proszę.

:D

293

(34 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Pin napisał/a:

Nie wiem jak to jest, ale od początku istnienia #atari8 nigdy nie dostałem bana ;)

Dla ciebie jest specjalna kategoria :) 'Integralność i ogarnianie dyskusji' :)

294

(7 odpowiedzi, napisanych Scena - 16/32bit)

Cyprian dostaje złotą łopatę - 13 lat :)

295

(29 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Sikor napisał/a:

Reszta olała sprawę, ale nic to

https://s31.postimg.org/f74p335l7/oba.jpg

296

(39 odpowiedzi, napisanych Zloty)

drac030 napisał/a:
syscall napisał/a:

Wpisujcie miasta :)


KOWNO

:D :D :D

297

(39 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Dzieki miker za mega fajne party :) I za 'niespodzianki' 
Wiekli szacunofrasunek :) Pozdr.

Wpisujcie miasta :)

298

(8 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Szkoda :(

299

(8 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Czy pan Fox się wybiera na wapniaka? Dawno nie komitowaliśmy :)

300

(40 odpowiedzi, napisanych Emulacja - 8bit)

BartoszP napisał/a:

And this is place where you are mixing things.
The problem with A8w is not that we cannot use AspeQt freely but that the fact that  he has closed GPLed sources and there is no way to obtain them.

And I understand that and confirmed it (he violated the license and the people were right - i said that). I don't know where you are going. 

My view on GPL license/software has nothing to do with the problem a8w and GPL community have - but somehow it is relevant to some of the people in this thread to try and be anal.

Cheers