no poczta to chyba "w standardzie" ma zgniecenie paczki... ot ona tak już funkcjonuje... jak w poprzednim i obecnym ustroju...
Dostaję kilka paczek tygodniowo, przez chyba wszystkie możliwe firmy "d(o)ręczycielskie" i Poczta Polska wypada najlepiej, praktycznie bez zastrzeżeń, czego nie mogę powiedzieć np. o UPS i Siódemce. Z kurierów to jeszcze DHL trzyma dobry poziom.
Mówię zarówno o traktowaniu przesyłek, jaki klientów.