301

(98 odpowiedzi, napisanych Miejsca w sieci)

Przelew darowizny mateoosa polecial!

302

(127 odpowiedzi, napisanych Software, Gry - 8bit)

1. perinoid - wysyłkowo.
2. zorkadar - wysyłka
3. VLX (na party)
4. Kroll (party)
5. dely (party)
6. Lastic (mail shipping to Belgium ?)
7. krap (party)
8. mono (party)
9. mcs - wysyłkowo
10. Lizard - party
11. mu (wysyłkowo)
12. Adamk (wysyłkowo)
13,14. Michał Kołodziejski (aka Misza) - 2 sztuki z autografem, wysyłkowo :)
15. ccwrc - wysyłka
16. ooz - wysyłka
17. Saberman - wysyłkowo
18. mikesk8 - wysylka
19. DaruG - wysyłka
20,21. Renton + GRooBY - wysyłka
22. stRing wysyłka
23. hsimpson - wysyłka (z autografem)
24. Myshalo - wysyłka
25. Yezy - wysyłka
26. jj23 - wysyłka
27. Rastan - wysyłka
28. AS... (na party, najlepiej na SV;  może coś tam z lostem się uda
29. lewiS (party / wysyłka, się okaże)
30. Pin - party
31. MGor - wysyłka
32. takron27 - wysyłka
33. sun - wysyłka
34. voy - wysyłkowo
35. nosty (party)
36. Stoopi - wysyłkowo.
37. Drakon - wysyłka
38. n0rbi - (party)
39,40 2 szt. marekp - podjadę albo coś
41. mgr. inż. Rafał - wysyłkowo
42. Jacques - (party)
43.IRATA4 - wysyłka/party(zależy które)
44.Drygol - party
45.Yoshitaka - (party)
46. kamilosik - wysyłkowo
47. Barnaba - wysyłka
48. kris3d - na Party
49. pasiu - wysyłka
50. MADRAFi - moze party :)
51. Paptak - wysyłka
52. Koala - party  (Koala rox!)
53. Solo - party
54. xeen - party
55. Piesiu - party
56. pustak - wysyłka
57. MatGuru - party
58. Cobol - wysyłka
59. Pigula - moze party

303

(127 odpowiedzi, napisanych Fabryka - 8bit)

Rewelacja - będzie grane

304

(1,308 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

Seban wrzucam jeszcze raz xex oraz rom - to standardowy cart 8KB.
ps. Pecuś wielka szkoda... mocno liczyłem na ten soft do AST.

305

(1,308 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

U mnie królowało Turbo UM, oczywiście odczyt ATT i AST był możliwy i na kasetach parę pozycji w tym Turbo posiadam. Kopier Turbo-Turbo, którego używałem zamieniał automatem wszystko z AST/ATT na UM (jest na tym carcie, który już wrzucałem). Wyjątkiem były nietypowe pozycje... np. takie, które się później doczytywały. W planach mam zrobienie flaców wszystkich kaset... ale to jeszcze chwila... Do UM kopier dysk/turbo turbo/dysk jest.

pawel napisał/a:

1. perinoid
2. MGor
3. dely
4. pancio
5. Jacques
6. sun
7. mono
8. bober
9. yezy
10. Rastan
11. Saberman
12. takron27
13. as...
14. bocianu
15. gzynio
16. Renton
17. GRooBY
18. larek
19. Alex_D
20. mikesk8
21. gienekk
22. koala
23. n0rbi
24. jj23
25. pawel
26. pigula

307

(85 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

Seban - spoko ja tylko dopytuję, bo nie chciałbym przeoczyć finalizacji zamówienia....

308

(85 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

Seban coś się urodziło w kwestii możliwości zakupu?!

309

(12 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

Bober - jak wyedytujesz swój post to pojawia się opcja dodania pliku - dodaj xex'a do tego wątku!!

310

(12 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

Wystarczy ci handler T: oraz D: i możesz działać... można w ten sposób zapisywać do pliku ATR.

311

(117 odpowiedzi, napisanych Fabryka - 8bit)

Sciągnąłem ze strony najnowszy toolkit do sparty  ale mam problem z wypakowaniem jednego pliku con.arc
Cała reszta pięknie mi się wypakowuje na PC ma ktoś może samo archiwum konsoli?!

312

(137 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

Wariant czarnej pcb od XE z cart/eci bym się chętnie pisał... jeden w antyrame.. a drugi po zmontowaniu na biurko...

313

(32 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

Jedna uwaga - wygląda fajnie... ale kolor mi nie leży. Szary i jeszcze raz szary!!!

314

(32 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

Ja mam do dzisiaj z lat 90 szary z logiem Atari (wariant na XC12 oraz na sam komputer) - wrzucę po powrocie fote z pracy!
Moim zdaniem jest to lepsze rozwiązanie niż plastikowy ochraniacz (które też mam dwa).

315

(174 odpowiedzi, napisanych Software, Gry - 8bit)

Rozumiem, że wydanie na Carcie?! Jestem na tak!

316

(6 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

Spróbuj tego http://www.cacaculopedopis.net/

317

(5 odpowiedzi, napisanych Software, Gry - 8bit)

Ja mam tylko takie 3 programy, ale widzę, że dwa to też wersje pirackie.
ps Dely masz do tego softu jakąś instrukcje?!

318

(9 odpowiedzi, napisanych Software, Gry - 8bit)

Był taki program Trup format - oznaczał złe sektory.

319

(9 odpowiedzi, napisanych Software, Gry - 8bit)

Jeżeli chodzi o formatowanie w gęstości Single lub Double to możesz to zrobić pod Dosem 6.4 (komenda fs i fd), do medium trzeba już użyć innego Dosa np. mydos'a. Poszukaj tutaj na forum Toms Navigatora 1.23 - on obsługuje wszystkie gęstości.

320

(39 odpowiedzi, napisanych Fabryka - 8bit)

AS Zaxon dostał ode mnie ROM do 720 z TN 1.23 - ma chyba jeszcze Twoją replike, poproś aby wrzucił eprom 64KB i zamontował Ci przełącznik, będziesz mógł sobie wybierać pomiędzy mydosem a toms navigatorem.

321

(30 odpowiedzi, napisanych Software, Gry - 16/32bit)

W czasach kiedy moje STE nie było zakurzone (aktualnie wróciłem do 8bit), pamiętam, że nagrywanie dyskietek z obrazów pod PC było niestety problematyczne. Kolekcja oprogramowania Paskuda (3 lub 4 płyty softu) zapisana była w formacie DIM programem FcopyPro. Na ST można osiągnąć zapis 920 lub 930KB (nie pamiętam dokładnie), zwiększając ilość sektorów per track. Stacje na PC nie radzą sobie z zapisem więcej jak 880KB. Dlatego w przypadku takich obrazów przydatny okazuje się Satan lub Ultrasatan lub ostatnie wgrywadełko sprzedawane przez Zaxona. Obraz przywraca się na dyskietkę bezpośrednio z poziomu Atari i wszystko będzie śmigać. Dane Atari-PC i odwrotnie można było też przerzucać odpowiednio wykonanym kablem Centronics, ale szybkość takiej transmisji zostawiała wiele do życzenia...

322

(246 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

Niestety nie. Inertia player ma za duże ograniczenia (nadaje się tylko w sytuacji korzystania z plików atr lub dyskietek), ponieważ ma limit dotyczący ilości plików. Czyli jak używasz dowolnego dysku twardego i masz dużo mod'ów w jednym katalogu, to Ci wszystkich nie pokaże... Chociaż ma jedną przewagę nad NEO Trackerem, dopuszcza większą ilość dużych sampli (czyli jest kilka modułów dostępnych na pigwie lub podlinkowanych tutaj na forum, z którymi neo tracker sobie nie poradzi).

323

(1 odpowiedzi, napisanych Software, Gry - 8bit)

To jeszcze jedna prośba, może ktoś ma w swoich zasobach, bo na pigwie oraz AOL'u nie namierzyłem
poszukuje wersji 1.1 tego dzieła (składało się z 3 plików sp11.com sp11a.com oraz sp11b.com
Pozostałe wersje udało mi się skompletować tzn. 1.0, 2.0, 2.2 oraz 2.3

324

(2 odpowiedzi, napisanych Software, Gry - 8bit)

Fox extra! Dobrze, że człowiek w młodości czasami robił kilka kopii.. Temat zamknięty w nagrodę załączam plik ATR z programem, instrukcją w formie doc'a i kilkoma przykładowymi obrazkami!

325

(2 odpowiedzi, napisanych Software, Gry - 8bit)

Szukam pliku zm4beta.doc  oraz przykładowego pliku example.zm4, bo na pigwie jest tylko plik xex
Może ktoś ma i się podzieli!