Przejdź do treści forum
atari.area
Twoje polskie źródło informacji o Atari
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi
Aktualności ze świata Atari
HDDRIVER 13.01 Aktualizacja HDDRIVER przynosi poprawki dla HDDRUTIL oraz lepszą obsługę szybkiego sprzętu.
192p Test Suite dla 8-bitowego Atari Nowy program do testowania i kalibracji obrazu dla Atari XL/XE od HanJammera.
Atari800 7.0.0 Pierwsza wersja emulatora z funkcją pobierania z sieci i mnóstwem nowości.
Obrazy w 1024 kolorach na VBXE Nowy konwerter i przeglądarka obrazów dla rozszerzenia VBXE pozwalają wyświetlić aż 1024 kolory.
Gearlynx 1.2.15 Emulator Atari Lynx doczekał się ważnej aktualizacji z wieloma nowymi funkcjami.
Opcje wyszukiwania (Strona 13 z 15)
Piątek rano mi pasuje. Pozdrawiam
Dla mnie też XL.
Pozdrawiam
Carta mam ja (przecież mówiłem przy Was, że biorę dla niego) i autografy J.H. Dzwonił do mnie i sprawa odbioru obgadana.
Dziękuję Sikor za super imprezę.
Dziękuję partyzantom za przemiłe towarzystwo.
Pozdrawiam
Oto moja szósta fotorelacja z party - tym razem WAPNIAK w Warszawie!
Życzę miłego oglądania. Było? Było super!
http://www.youtube.com/watch?v=HYGdI2D2PpQ
...i idę spać - jest po pierwszej w nocy... pora odpocząć...
EDIT
Macie jeszcze wersję HV z inną nutą
http://www.youtube.com/watch?v=fc8VNR9MQGY
czekam Panowie na wieści w sprawie 1 miejsca u Mono oraz jakiś kontakt telefoniczny do niego na PW
nie jedzie ktoś osią Częstochowa-Warszawa w piątek z wolnym miejscem?
Ma ktoś może w swoim archiwum ten konwenter?
Bardzo prosiłbym o podesłanie
Pozdrawiam
...a tego to ja nie wiem Nosty. Coś mi chyba aparat szwankuje, choć do niedawna robił dobre zdjęcia...
Dziękuję Rysiek za bardzo fajną imprezę....
Oto mały slideshow z części fotek jakie wykonałem na party
Życzę miłego oglądania
http://www.youtube.com/watch?v=c3VO-8vSSnQ
to czyn wielki kolego Marcinie :D
pozdrawiam
oto paczka fotek - na pigwie będą w full jakości ale to potem bo jadę zapolować na karpia właśnie :D
http://speedy.sh/h4pB6/Grzybsoniada-2012-by-sOnar.ZIP
foto grupowe z party place

dely napisał/a:innuendo napisał/a:Zasilacz najpewniej jest Iraty.
Sprzedajcie, to może odzyskacie 1% kasy, którą w postaci fajek, piwa, pizzy i wódy, wysępił ;)
Hahahahaha! Święte słowa Dely!
Dzięki Grzybson za super imprezkę :)
Dziękuję Levis. Proszę bardzo.
Cieszy mnie to, że Ci się spodobał.
Fotek ze zlotu jest 765 M w 12Mpix jakości (sic!) - będę musiał zmniejszyć chyba format :(
Starałem się na Grzybsoniadzie ująć jak najlepiej jak super się bawiliśmy...
Wkrótce moje foty
Tymczasem... slide-show z tego co się działo...
http://www.youtube.com/watch?v=N1fjjxTD ... e=youtu.be
nie zauważyłem epi. temat do wywalenia
pozdrawiam
Oto moje foto z Silly Venture 2K11
Życzę miłego oglądania :)
http://ftp.pigwa.net/stuff/photos_and_v ... /by_sonar/
ja też obstawiam na 4-6 :)
Znalezione posty [ 301 do 325 z 356 ]
Forum oparte o: PunBB
Currently installed 7 official extensions. Copyright © 2003–2009 PunBB.
Wygenerowano w 0.021 sekund, wykonano 50 zapytań