sOnar - weź nie*p i_erdol i skończcie tego Zorro 2.
Aha - tylko nie na quasi-biosie ;)
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Rogul dla Atari ST/E - wersja finalna Ceniony roguelike w wersji na Atari ST/E. Gra od Retro Blitter Team już do pobrania.
Atari Pixel Editor 0.48 Nowa wersja edytora grafiki dla małego Atari przynosi rozbudowany pędzel, eksport MADS i poprawki.
Gearlynx 1.2.26 Ukazała się wersja 1.2.26 emulatora konsoli Atari Lynx oraz kod źródłowy wydania 1.2.27.
Atari System Emulator 1.10 Nowa wersja emulatora przynosi wsparcie dla MIDI, Roland MT-32 oraz poprawę interfejsu.
Silly Venture 2026SE - stuff Paczka ze stuffem z letniej edycji party Silly Venture 2026 jest już dostępna do pobrania.
atari.area forum » Posty przez Pin
sOnar - weź nie*p i_erdol i skończcie tego Zorro 2.
Aha - tylko nie na quasi-biosie ;)
.. przesadzasz. Na tej samej zasadzie to samo można zrobić z 8-bit. Bo w świetle takiej kwestii to w czym jest lepsze od esteka?
Iron - jak ten ficzer zadziała z dowolnym monitorem VGA to można się zastanowić nad zastosowaniem w praktyce ;)
Laoo - ja kupiłem coś takiego:
http://twojepc.pl/artykuly.php?id=tuner ... a_strona=1
Działa z XL/XE (kompozyt/chroma-luma), działa z Amstradem CPC (po konwersji RGB->s_video), STe .. itd.
Jakościowo obraz całkiem niczego sobie. Polecam, jeśli uda Ci się to kupić.
Pytaj też Voy'a, bo toczył boje z tymi urządzeniami więc może tu pomóc.
... a może to Czarnoskóry Niemiec? ;)
@Sachy - jest opcja na rezerwację stołu na sprzęt? Chodzi o salę główną.
oooo - dzięki. To mam turbo ;)
pod Lotharkowym mam dystans z gumy taki, by interface był idealnie w poziomie. Od samego początku zauważyłem co się święci :D
Dobra - problem był w NetusBee jak mi się teraz wydaje.
Problemy robił ten stary, zielony NetusBee. Reedycja Lotharkowa poszła jak burza, ciekawe.
.. no to teraz problem w 030. UIP wywala się przy kopiowaniu dużych plików. Teraz np. chciałem tym skopiować HighWire, i zawsze wywala mi się na dwóch plikach:
highwire.030, highwire.060.
Pliki niecałe 2MB.
Wczoraj też kopiowałem większe pliki MP3, to wpadał mi w pętlę. Tzn czytał z pieca np. plik mp3 w kółko... czyli od 0-100% i od początku ;)
----
Dobra, szukam drugiego NetusBee ... moment.
Ok, sprawdzę to jeszcze raz. Mam szczęśliwie dwa różne NetusBee, więc test będzie mam nadzieję miarodajny.
C-Lab MK2, oraz CT60E Willego. W takich warunkach też sprawdzałeś? ;)
U mnie pod Firefox w trybie 030 UIP "wyświetla" się normalnie, ale czy działa to nie sprawdzałem, bo z czego pamiętam były jakieś problemy chyba z przenoszeniem całych drzew podkatalogów. Zresztą rekomendowany jest Chrome więc się do tego stosuję ;)
Jak po stronie PC i Windowsów?
* Uruchamiam na 030 UIP43 i Chrome poprawnie wyświetla to, co podaje mu UIP.
* Uruchamiam na 060 UIP43 i Chrome niepoprawnie wyświetla to, co podaje mu UIP.
A teraz zadanie. Kroll - znajdź różnicę ;)
ja tu mam 4.3, albo przynajmniej plik nazywa się UIP43.TOS
proszę:
Odgrzewam kotleta.
Na Falconie w trybie 030 UIP działa bezproblemowo. Na 060 niestety nie, tzn - na samym Falconie uruchamia się i wszystko wygląda ok, ale już z poziomu przeglądarki na PC wychodzą mi jakieś bzdury.
Dzięki wielkie - DZIAŁA! ;)
Temat do zamknięcia.
Ma ktoś z Was koncepcję skąd teraz pozyskać wersję chroma na ikspeka? Wszystkie ślady po sieci generalnie prowadzą do aktualnych wersji mimo, iż strony sugerują coś innego.
... bo ja ja jem jeden kawałek, to ten w tym czasie półtorej .... pizzy ;)
... to tylko pomówienia. Matka urodziła mnie z brodą :)
Na opowieści to w takim gronie można liczyć zawsze (zapowiada się bardzo mocna ekipa :) ). Zdjęcia - no cóż, w kilku przypadkach można jeszcze zaryzykować :D
Rozmawiałem z Eijkiem na bodaj ostatnim Silly i kwestia jest ponoć ZAWSZE otwarta. Potrzeba jednak kilku osób do pomocy. Co do zagęszczenia terminów to nie pisałem o wszystkim, bo zostaje jeszcze Wapniak. Są więc co najmniej 3 zloty, które trzeba odsunąć odpowiednio w czasie nie w* pie*_rdalając się bez powodu nikomu w paradę.
Z mojej strony oferuję samodzielne ogarnięcie dowolnej platformy od 8 do 32 bit, mam już prawie wszystko co trzeba, po CT60 pozostały jedynie drobne zakupy ;)
Sikor - spróbuję pogrzebać pod tym BXE by Mono, bo sytuacja wygląda jak by o 180st. lepiej. Stabilnie i przewidywalnie jak na razie.
TeBe - jak będzie dla srAtari i na Atari, to kto to wie ;)
Jest jeszcze jedna BARDZO ważna sprawa dotycząca 2018 roku. Napiszę wprost. Są zakusy też na Quasta i uważam, że ciężko będzie pogodzić Ironię z Quastem. Trzeba tę kwestię oficjalnie dogadać, bo wydaje mi się że w sezonie letnim robimy albo jedno, albo drugie. Uszanujmy to, bo nie każdy potrafi się dogadać z terminami ;)
atari.area forum » Posty przez Pin
Wygenerowano w 0.328 sekund, wykonano 15 zapytań