Aparat może być tylko nie dawaj go Sikorowi, bo znów narobi jakiś głupich zdjęć :)
Oczywiście startujemy o 18-tej z tym sztabem?
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
STOS BASIC V5.5 Alpha Popularny język programowania dla Atari ST powraca po ponad 30 latach w nowoczesnej wersji.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Gearlynx 1.2.14 Ukazała się kolejna odsłona zaawansowanego emulatora Gearlynx dla konsoli Atari Lynx.
atari.area forum » Posty przez Gzynio
Aparat może być tylko nie dawaj go Sikorowi, bo znów narobi jakiś głupich zdjęć :)
Oczywiście startujemy o 18-tej z tym sztabem?
Skoro jest kilka osób które by przybyły w środę, to może niech będzie ta środa o 18-tej.
Mi też odpowiada więc przestawmy te sztab na środę. Będzie to dokładnie miesiąc przed party w Gdańsku i niespodzianką u mnie dla tych który nie pojechali na party.
Ja też byłbym za piątkiem lub sobotą ale w przyszłym tygodniu i miałem nawet to napisać ale mnie uprzedziłaś.
A mówiłem żeby Sikorowi nie dawać aparatu :)
Ja też przybędę.
Innuendo czy tym razem też mam zabrać Cole :)
Pasuje, bierzemy :)
2 przedłużacze jaoyów a 15 zeta, poproszę. :)
Miker weź wszystkie 4 to lepszą cenę dostaniesz, a ja odkupię od ciebie te 2 sztuki i potarguj się o te pudełka na dyskietki że weźmiesz wszystkie 4 po 5zł. Tylko cicho żeby kierownik nic nie wiedział ;)
A do kiedy ta licytacja?
Dely biorę te oryginalne kasetki.
Może to Cię zainteresuje http://allegro.pl/monitor-atari-sc1224- ... 21342.html
Może to Cię zainteresuje http://allegro.pl/monitor-atari-sc1224- ... 21342.html
Aukcja zakończona, wygrał Pinek gratulacje.
Wszelkie dane zaraz wysyłam.
Proszę o zamknięcie wątku.
Już poprawiłem żeby nie było niejasności.
Sikor chyba że wystarczy Ci sam cart bo mam taki za 20zł.
Xybots nowy zafoliowany, licytacja środy do 24:00 cena wywoławcza 30zł
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/598 ... 1fb22.html
Oczywiście licytujemy jawnie pod tym ogłoszeniem
Kategoria 1
Boxy zafoliowane cena za sztukę 40zł:
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e74 ... fa452.html
Kategoria 2
Boxy rozfoliowane carty z instrukcjami cena za sztukę 35zł:
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0b9 ... e551b.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a67 ... 929ce.html
Kategoria 3
Boxy rozfoliowane z samymi cartami cena za sztukę 30zł:
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0c4 ... da989.html
Pierwszeństwo z zakupie ma Pinek bo ostatnio rozpaczał że się spóźnij na wyprzedaż u Nostego i nic nie kupił sobie. Ale rezerwować można od razu żeby być pierwszym po Pinku do zakupu, gdyby on czegoś nie chciał.
Pinek poczekaj do października to prześlę Ci ofertę z moimi nadwyżkami. Mam w tej chwili 12 boxowych dubli po 2-3 sztuki, niektóre tylko w folii inne bez oraz trochę cartów luzem.
Wstępnie bym rezerwował wszyskie 3 bo nie pamiętam którem mam w folii, a które nie.
Rezewacje potwierdzę około 18-tej jak wrócę do domu.
VVVVVVVVVVVVVVV EDIT VVVVVVVVVVVVVVVVVV
Biorę wszystkie czy.
Chętnie przygarnę pozycję nr 1.
VVVVVVVVVVVV EDIT VVVVVVVVVVVVVVV
A ja wybieram Steel Talons czy jakoś tak.
Tak i mam nadzieję że będą wolne miejsca na górze pod TV :)
Ja też się pojawię :)
Pinek - nie stresuj się, bo przyczyną takich sytuacji jest to że dostajesz różne prace których wcześniej nie odpalałeś i dlatego na żywca kombinujesz żeby to wystartowało i dlatego dochodzi do takich sytuacji z których inni żartują.
Jeżeli chcesz w przyszłym roku przywiozę swój sprzęt(8bit) i na 1-2 godziny przed kompo zamkniemy się w jakimś pokoju w schronisku i na spokojnie sprawdzimy czy wszystko działa jak należy, aby nie było wpadki. A jak coś to nawet ja mogę na kompo "naciskać return", a Ty będziesz tylko publiczność zabawiał :)
Mają być dema i znów sprzęt nawala. Pinek, kup se normalne ATARI.
Ja też siedzę i wypiję razem z tobą, a Pinkowi jak zwykle sprzęt szwankuje na starcie.
Guma jak jedziesz na party to może byś zabrał ten monitor, jak go jeszcze masz.
atari.area forum » Posty przez Gzynio
Wygenerowano w 0.038 sekund, wykonano 48 zapytań