326

(34 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Aparat może być tylko nie dawaj go Sikorowi, bo znów narobi jakiś głupich zdjęć :)

Oczywiście startujemy o 18-tej z tym sztabem?

327

(34 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Skoro jest kilka osób które by przybyły w środę, to może niech będzie ta środa o 18-tej.

328

(34 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Mi też odpowiada więc przestawmy te sztab na środę. Będzie to dokładnie miesiąc przed party w Gdańsku i niespodzianką u mnie dla tych który nie pojechali na party.

329

(34 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Ja też byłbym za piątkiem lub sobotą ale w przyszłym tygodniu i miałem nawet to napisać ale mnie uprzedziłaś.

330

(38 odpowiedzi, napisanych Zloty)

A mówiłem żeby Sikorowi nie dawać aparatu :)

331

(38 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Ja też przybędę.

Innuendo czy tym razem też mam zabrać Cole :)

Pasuje, bierzemy :)

miker napisał/a:

2 przedłużacze jaoyów a 15 zeta, poproszę. :)

Miker weź wszystkie 4 to lepszą cenę dostaniesz, a ja odkupię od ciebie te 2 sztuki i potarguj się o te pudełka na dyskietki że weźmiesz wszystkie 4 po 5zł. Tylko cicho żeby kierownik nic nie wiedział ;)

A do kiedy ta licytacja?

Dely biorę te oryginalne kasetki.

336

(4 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

Może to Cię zainteresuje http://allegro.pl/monitor-atari-sc1224- ... 21342.html

337

(4 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

Może to Cię zainteresuje http://allegro.pl/monitor-atari-sc1224- ... 21342.html

338

(2 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

Aukcja zakończona, wygrał Pinek gratulacje.
Wszelkie dane zaraz wysyłam.


Proszę o zamknięcie wątku.

339

(5 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

Już poprawiłem żeby nie było niejasności.

Sikor chyba że wystarczy Ci sam cart bo mam taki za 20zł.

Xybots nowy zafoliowany, licytacja środy do 24:00 cena wywoławcza 30zł
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/598 ... 1fb22.html

Oczywiście licytujemy jawnie pod  tym ogłoszeniem

Kategoria 1
Boxy zafoliowane cena za sztukę 40zł:
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e74 ... fa452.html

Kategoria 2
Boxy rozfoliowane carty z instrukcjami cena za sztukę 35zł:
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0b9 ... e551b.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a67 ... 929ce.html

Kategoria 3
Boxy rozfoliowane z samymi cartami cena za sztukę 30zł:
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0c4 ... da989.html

Pierwszeństwo z zakupie ma Pinek bo ostatnio rozpaczał że się spóźnij na wyprzedaż u Nostego i nic nie kupił sobie. Ale rezerwować można od razu żeby być pierwszym po Pinku do zakupu, gdyby on czegoś nie chciał.

Pinek poczekaj do października to prześlę Ci ofertę z moimi nadwyżkami. Mam w tej chwili 12 boxowych dubli po 2-3 sztuki, niektóre tylko w folii inne bez oraz trochę cartów luzem.

Wstępnie bym rezerwował wszyskie 3 bo nie pamiętam którem mam w folii, a które nie.

Rezewacje potwierdzę około 18-tej jak wrócę do domu.

VVVVVVVVVVVVVVV EDIT VVVVVVVVVVVVVVVVVV

Biorę wszystkie czy.

344

(13 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

Chętnie przygarnę pozycję nr 1.

VVVVVVVVVVVV EDIT VVVVVVVVVVVVVVV

A ja wybieram Steel Talons czy jakoś tak.

345

(37 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Tak i  mam nadzieję że będą wolne miejsca na górze pod TV :)

346

(37 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Ja też się pojawię :)

347

(18 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Pinek - nie stresuj się, bo przyczyną takich sytuacji jest to że dostajesz różne prace których wcześniej nie odpalałeś i dlatego na żywca kombinujesz żeby to wystartowało i dlatego dochodzi do takich sytuacji z których inni żartują.

Jeżeli chcesz w przyszłym roku przywiozę swój sprzęt(8bit) i na 1-2 godziny przed kompo zamkniemy się w jakimś pokoju w schronisku i na spokojnie sprawdzimy czy wszystko działa jak należy, aby nie było wpadki. A jak coś to nawet ja mogę na kompo "naciskać return", a Ty będziesz tylko publiczność zabawiał :)

348

(18 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Mają być dema i znów sprzęt nawala. Pinek, kup se normalne ATARI.

349

(18 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Ja też siedzę i wypiję razem z tobą, a Pinkowi jak zwykle sprzęt szwankuje na starcie.

350

(8 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

Guma jak jedziesz na party to może byś zabrał ten monitor, jak go jeszcze masz.