Tyle tylko, że jeszcze niedawno liczba kolorów w ekranach PDP wynosiła ledwo 260K. Niektóre firmy stosowały dithering :D
Tak czy siak obecnie zarówno ekrany PDP, jak i LCD maja po 16 milionów kolorów czy to natywnie, czy też przez miganie ekranem (jak w wielu laptopach). A nedługo będą telewizory OLED i problem zniknie :)
RastaConverter Beta17 Najnowsza wersja RastaConvertera, narzędzia do konwersji grafiki na Atari, przynosi szereg poprawek.
Jak stworzyć składankę gier na kasecie? Dziś, dzięki nowoczesnym narzędziom, jak program Turgen, ten proces jest znacznie łatwiejszy.
HDDRIVER 12.71 Nowa wersja najbardziej rozbudowanego sterownika pamięci masowych dla 16- i 32-bitowych Atari, z mnóstwem usprawnień i nowości.
Elite - port z BBC Micro na Atari XL/XE Wczesna beta portu kultowego Elite z BBC Micro na 8-bitowe Atari.
sAIOnara v3.0 Zaawansowany układ wideo Pancia, sAIOnara v3.0, bazujący na chipie CXA2075, jest już dostępny.