Przejdź do treści forum
atari.area forum
Twoje polskie źródło informacji o Atari
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi
Aktualności ze świata Atari
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Gearlynx 1.2.14 Ukazała się kolejna odsłona zaawansowanego emulatora Gearlynx dla konsoli Atari Lynx.
Premiera magazynu Atari Legacy Już jutro startuje sprzedaż nowego magazynu drukowanego Atari Legacy, składanego na Atari Falconie.
Opcje wyszukiwania (Strona 14 z 29)
Kolejna pomoc dzieciakom płynie z naszego forum.
https://www.siepomaga.pl/wplata/gYSqEAOR
Dzięki !!
Wątek do zamknięcia.
Klawiaturę zgarnia kolega @gop13. Wysyłam PW.
Poleciało :)

Jeszcze dla ścisłości, kwota licytacji to 333PLn, ponieważ pozostałe są już po 21:00, myślę, że tak jest feir.
Gratuluje i dziękuję Adamowi, a Bercikowi i każdemu, kto licytował różwnież dziękuję.
Adam wyśle Ci na PW co trzeba.
Wpłać proszę w wolnej chwili 70 zł na:
https://www.siepomaga.pl/nozka-oliwki
Chyba, że wolisz, żebym ja wpłacił z pełnej kwoty.
Jak tam Ci pasuje.
Oczywiście będzie tajemniczy gratis.
Przesyłka jest w cenie tej licytacji, a 20% będzie przekazane na:
https://www.siepomaga.pl/nozka-oliwki
Cześć chłopaki,
Tym razem pomożemy:
https://www.siepomaga.pl/dominik-mankowski
Oddam na ten cel klawiaturę angielską do ST.
Pod guzikiem 3 jest trochę sfatygowane, ale nie wpływa to zbynio na działanie tego guzika, trzyma się w miarę dobrze.
Kilka klawiszy brakuje i jeszcze trzeba sobie 1 kabelek podmontować.



Licytacja do niedzieli (16 paź), do godziny 21:00
Przysyłasz etykietkę na paczkomat do siebie.
Pozdrawiam,
Mik/Javalonde
Pozostawiam to osobie, która kupi gry, ale planuje spróbować tego zabiegu z kawą na joysticku z którym jest ten sam problem.
Dodaje jeszcze z tej samej skrzyni skarbów:

@Bluefish, będziesz miał okazję, bo wrzucam je na licytacje,
może ktoś będzie w stanie je odświeżyć.
Ten pomysł podsunięty przez @perinoid, z kawą wydaje się być dobry, tylko ciekawe ile trwa taki "zabieg".
Cześć chłopaki,
Kilka gier na ST jest do wzięcia.
Gry działają, ale mają "zapach" piwnicy.
Może ktoś będzie miał chęć, je sprobować odświeżyć.
Gry są kompletne, a gra Kaiser ma dodatkowo planszówkę.
Kilka słów na temat:
http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18770


Licytacja do soboty 15 paź. br, godz 21:00
Wyślę paczkomatem.
Od 1zł.
Dostałem ostatnio trochę gier. Chciałem je przekazać na licytacje charytatywną, ale chyba nic z tego.
Ich historia jest taka, że ponad 20-lat temu zostały umieszczone w piwnicy, w skutek czego przesiąkneły stęchłym "zapachem".
Wydaje mi się, że już nie ma dla nich ratunku, ale może ktoś ma jakiś pomysł na ich "odświeżenie".
Czytałem coś o ozonowaniu, ale to chyba gra nie warta świeczki. Ponoż można też wymrozić.
Ciekawa jest tu zwłaszcza gra Kaiser, która ma dodatkowo planszówkę.


@nekroskop jeśli @axe nie weźmie, to idzie do Ciebie
Cześć chłopaki,
Coraz mniej zasobów mam w kopalni, ale jeszcze taką konsolkę wygrzebałem.
Może ktoś chce ją przygarnąć ?
Górna obudowa miodzio, dolna niesty uszkodzona.
Konsola jest sprawna.
Nie otwierana, plombowana.



To co na zdjęciach, czyli:
Konsola (bez padów i zasilacza) + gra Donkey Kong = 240zł + (paczkomat lub kurier).
Można też odebrać osobiście.
Kto pierwszy ten lepszy :)
Pozdr.
M./J.
Dzięki @dely za info.
@sun wg uznania.
Wątek do zamknięcia.
@sun w swojej skromności nie wspomniał, że wpłacił prawie 300 stówki na cel charytatywny. Dzięki!
Komputer wyślę w tygodniu. Dziękuję tym co licytowali.
Do zamknięcia.
Komputer wylicytował @sun.
Za jego wkład w "Świat Atari" oraz likierów otrzymuje go bezpłatnie :)
Musi jednie wpłacić.
28zł na: https://pomagam.pl/mmm12k
oraz
28zł na koszty utrzymania atari.area forum
That's all :)
Ok, podeślij etykietkę na wysyłkę, dane masz na mail-u.
Do zamknięcia.
Cześć,
Oddam za darmo.


Jeśli go chcesz, to:
1) daj znać, że go bierzesz,
2) przyślij etykietkę na paczkomat (sugeruję Orlen - taniej)
3) (nieobowiązkowe) wpłać 3zł. na dowolne chore dziecko (nie musisz mi zgłaszać szczegółów )
Pozdr.
Mik/Javalonde
Zapomniałem dodać, że przewiduje tajemniczy gratis :)
Znalezione posty [ 326 do 350 z 707 ]
Forum oparte o: PunBB
Currently installed 7 official extensions. Copyright © 2003–2009 PunBB.
Wygenerowano w 0.029 sekund, wykonano 42 zapytań