czlowieku... problem nie jest w placeniu vat tylko jego zwrocie a przy odwroconym z firemkami ktorym dziwnie rosnie magazyn...
wiem.. wpadbys na to... kiedys ;-)
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
HDDRIVER 13.01 Aktualizacja HDDRIVER przynosi poprawki dla HDDRUTIL oraz lepszą obsługę szybkiego sprzętu.
192p Test Suite dla 8-bitowego Atari Nowy program do testowania i kalibracji obrazu dla Atari XL/XE od HanJammera.
Atari800 7.0.0 Pierwsza wersja emulatora z funkcją pobierania z sieci i mnóstwem nowości.
Obrazy w 1024 kolorach na VBXE Nowy konwerter i przeglądarka obrazów dla rozszerzenia VBXE pozwalają wyświetlić aż 1024 kolory.
Gearlynx 1.2.15 Emulator Atari Lynx doczekał się ważnej aktualizacji z wieloma nowymi funkcjami.
atari.area forum » Posty przez xxl
czlowieku... problem nie jest w placeniu vat tylko jego zwrocie a przy odwroconym z firemkami ktorym dziwnie rosnie magazyn...
wiem.. wpadbys na to... kiedys ;-)
Nie masz pojęcia o podatkach. VAT od sprzedaży z kasy fiskalnej w Polsce płaci sie w Polsce.
fachowiec. "z kasy fiskalnej" - patrzysz na grosza a ucieka pol kosza... odwrocony vat slyszal?
We wspolnocie europejskiej za nadprodukcje placi sie kary. Chcesz nas zadluzyc jeszcze bardziej?
delegalizacja Islamu? pod warunkiem że uznamy nadmiar melaniny w skorze za wade.
nie moge powiedziec nic o najezdzcach bo jest tu kilku alergikow ktorym sie wszystko kojarzy :-) i znowu dostane bana za nic.
co do 500zl od sztuki... trzeba patrzec w przyszlosc, przejade sie do jakiegos uzdrowiska pofarmic na kuracjuszkach, socjalisci u wladzy trzeba korzystac.
500 zł na dziecko co miesiąc
nareszcie
ide na emeryturkę
Co do xBIOS-a musi się wypowiedzieć XXL.
nie ma ograniczeń co do używanych znaków w nazwach plików i katalogach. Można stosować wszystkie 255 znaków ATASCII.
a ja mialbym cala ta ecosrake i downsizing w nosie. leje do baku i wymagam.
ruskie bombarduja "panstwo islamskie". nowa fala uchodzcow z isis juz na pontonach. musimy byc solidarni, dezerterzy z jednej i drugiej strony to przeciez ludzie :D
dziek.
bit odczytu daje 0/1 niezaleznie od tego czy mamy zezwolenie na uruchomiony interlance?
> Rejestr PAL może być używany przez różne programy
z ciekawosci pytam, mozesz podac jakis przyklad?
CONSOL jest kolizyjny poniewaz system co ramke tam cos zapisuje nie badajac co bylo wczesniej.
ja natomiast zapytam dlaczego nie czytac z rejestru PAL najstarszy bit? byloby latwo sprawdzac stan (1 rozkaz) - bezpieczne dla systemu bo (zdaje sie) system wczesniej robi AND i nie bierze pod uwage 7 bitu
heheheh trafilem. gdybym wiedzial ze z zacisnietymi poladkami czekasz na forum na odpowiedz to bym moze zajrzal wczesniej :D zartowalem... nie zajrzalbym ;-)
@Adam Klobukowski: hehe, wyrzuc to z siebie :D
@drac030: nie oceniaj mnie miara swojego zajeczego serca czy obsesji, musialbym sie bac tu wchodzic :-)
bana za nic juz dostalem:
http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic ... 57#p200157
:D
@drac030: to moze opublikuj liste miejscowosci, nazw rzek, krain czy chwastow ktorych nie mozna przy Tobie wymieniac bo Ci sie z czyms kojarza, obrazaja Twoje uczucia albo wywoluje czkawke
pewnie gdybym uzyl Warszawa czy Radom :D tez by pecherz jakiemus alergikowi nie wytrzymal bo w wymienionych miastach Majdanek mial swoje filie... nedza.
@Adam Klobukowski: to nie ja jestem winny Twojej ignorancji, nie badz na mnie zly :-)
Twoja nadinterpretacja wyjetego z kontekstu zdania jest zalosna, ale zgodnie z prawem godwina:
"Wraz z trwaniem dyskusji w Internecie, prawdopodobieństwo użycia porównania, w którym występuje nazizm bądź Hitler dąży do 1"
poza tym nie wciskaj mi do ust slow o nienawisci do kogokolwiek :D
juz mowilem, to jest kolonizacja smoluchow. kto jest za wpuszczenim ich do kraju jest zdrajca.
---
uchodzca? chce do nas przyjechac? niech sie zglosi do ambasady, zarejestruje, udokumentuje swoja historie, zastanowimy sie.
a czego sie spodziewales. zostalismy steroryzowani. przez uchodzcow wszyscy teraz bedziemy na granicach sprawdzami :-D
---
skandaliczne to jest zachowanie niektorych ludzi (nawet na tym forum) glupich ignorantow - uczyc sie na cudzych bledach! przez naszych dziadkow byliby nazwani po prostu zdrajcami.
jest taka prawidlowosc, czym ktos mniej zna ta kulture tym bardziej wierzy w integracje albo nawet pokojowe wspolistnienie.
Adam ma tyle wiary ze podejrzewam, ze nawet z domu nie wychodzi ;-)
@Adam K.
ide o zaklad, ze nosa nie wystawiles poza swoje trollmiasto.
dlaczego chcesz decydowac za mnie?
mozemy odrzucic wiedze, zapomniec o historii itd. oprzemy sie tylko na tym co jest tu i teraz:
bedziemy musieli zinwentaryzowac "uchodzcow", stworzyc "obywateli" drugiej kategorii - bo przeciez nie bedzie im wolno opuscic naszego terytorium :D jesli to zrobia (a zrobia na 100%) niemcy deportuja ich na rachunek polskiego podatnika.
lewaki kochaja biurokracje :-) i nie ucza sie na cudzych bledach.
> Wybacz szczerość, nie znam Ciebie osobiście, ale uważam taką wypowiedź za żenującą i skandaliczną... Pozwól, że nie będę uzasadniał dlaczego...
@bart, @sqward
jak nie macie nic do powiedzenia to nie zabierajcie czasu.
najwiecej "empatii" teraz wykazuja ludzie, ktorzy kontakt z ta kultura jesli mieli to najwyzej podczas dwutygodniowych wakacjach w zamknietym kurorcie
atari.area forum » Posty przez xxl
Wygenerowano w 0.223 sekund, wykonano 17 zapytań