Przejdź do treści forum
atari.area
Twoje polskie źródło informacji o Atari
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi
Aktualności ze świata Atari
HDDRIVER 13.01 Aktualizacja HDDRIVER przynosi poprawki dla HDDRUTIL oraz lepszą obsługę szybkiego sprzętu.
192p Test Suite dla 8-bitowego Atari Nowy program do testowania i kalibracji obrazu dla Atari XL/XE od HanJammera.
Atari800 7.0.0 Pierwsza wersja emulatora z funkcją pobierania z sieci i mnóstwem nowości.
Obrazy w 1024 kolorach na VBXE Nowy konwerter i przeglądarka obrazów dla rozszerzenia VBXE pozwalają wyświetlić aż 1024 kolory.
Gearlynx 1.2.15 Emulator Atari Lynx doczekał się ważnej aktualizacji z wieloma nowymi funkcjami.
Opcje wyszukiwania (Strona 145 z 329)
elementem ich kultury jest kolonizacja. nieuzbrojone oko widzi uchodzca.
nie mozna stac z boku, nic nie robic, trzeba zareagowac, pomoc!
mozna to zalatwic w prawdziwie... romantyczny sposob: otworzyc przejsciowy osrodek wypoczynkowy w Oswiecimiu, przeprowadzac asymilacje pensjonariuszy 1000 w srode, 1000 w sobote
Polska Winkerliden narodow
https://www.youtube.com/watch?v=GsHxor9yc-A
pies drapal 100 baniek.
Afrykańczycy stoją u bram...
Kukiz strollowal rząd. szlag trafil 100 baniek
moze po prostu nie ma ochoty rozmawiac. oczywiscie do wszystkiego mozna dorabiac historyjki :D
porzadne firmy stawiaja serwery gier dla userow :-)
ciekawy pomysl... bardzo ciekawy...
*Server*: "Knock knock!"
*Client*: "Who's there?"
*Server*: "Dexter."
*Client*: "Dexter who?"
*Server*: "Dexter halls with boughs of holly."
pomysl z chatem tez swietny :-)
nie mialem okazji sprawdzic w dzialaniu ale kierunek rozwoju SIO2BT bardzo mi sie podoba.
jak to? nie ma zapisu, ze banki pamieci trzeba zostawic dla DOS? albo ze musi dzialac na 65816 w trybie emulacji 6502?

;D
"co za party! juz mnie dupa boli od tych wszystkich chlopakow."
:D
szkoda. jedno z ostatnich party na ktorym jeszcze mozna bylo wystawiac prace dla prawdziwego atari xl/xe.
i juz lezy u mnie w kredensie.
dzieks.
http://randomflux.info/1bit/viewtopic.php?id=19
CATEGORIES:
1-bit Classic
Write music for ZX Spectrum beeper and/or Atari 8bit GTIA. Maximum 2 submissions per author.
od piatku do niedzieli chociaz jeszcze nie rezerwowalem hotelu...
droga to tylko 2 i pol godziny... jest o co kruszyc kopie? ;-)
moge zabrac... ale nie ma palenia w aucie
meldunek od przewodniczacego:
dzis o godzinie 16:45 w tym budynku: https://www.google.pl/maps/@49.984285,1 ... e0!6m1!1e1
zostanie otwarty portal, ktory przenosi bezposrednio na obrady Komitetu Programowego xB. Po zebraniu mezowie zaufania zostana teleportowani spowrotem do baru metro gdzie beda mogli kupic hamburgera.
zapraszamy
vortex tracker II na pc z tego co pamietam generuje muze na ST i ZX a co najwazniejsze ma dostepnego plajera w zrodlach.
cennika na priv nie stwierdzilem
najlepiej bliterem z A500 ;-)
maszyny arcade z tamtych lat firmowane przez atari mialy kolory i duszki w hiresie przy o ile dobrze pamietam 1.5 mhz 6502
jaka cena:
1. pole position
2. missile command
3. defender
4. fight night
5. star wars
6. qix
grzeniu napisał/a:gdyby nie związki to było by gorzej :)
bo jak wiadomo czym wiecej socjalizmu tum lepiej
"to sie uda"
skoro politycy pracuja dla lobbujacych to chyba tym, ze jak za starych dobrych lat gdy za komuny zylo sie lepiej zwiazki zawodowe zadbaja o nasze interesy, bedziemy miec godna place minimalna i zasilki.
Znalezione posty [ 3,601 do 3,625 z 8,207 ]
Forum oparte o: PunBB
Currently installed 7 official extensions. Copyright © 2003–2009 PunBB.
Wygenerowano w 0.224 sekund, wykonano 18 zapytań