351

(17 odpowiedzi, napisanych Software, Gry - 8bit)

wieczor napisał/a:

A czy ktos probował adaptowac mysz od Commodore? Na jakiej zasadzie ona działa - moze jest prosciej?

Jeśli chodzi o taką myszkę, to działa ona jak dżojstik.

http://arsoft.netstrefa.pl/manipulatory/slides/manipulatory10.jpg
http://arsoft.netstrefa.pl/manipulatory/slides/manipulatory11.jpg

352

(57 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

YERZMYEY/HOOY-PROGRAM napisał/a:

No nie wiem - a jak piszę do Beaty?
Mogłaby się poczuć zaniepokojona.

Fakt, nie pomyślałem to tym... no to nie wiem... ;)

353

(57 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

JLS napisał/a:

Jednak zdarza mi się pisać i trzecią wiadomość e-mail do tej samej osoby w tym samym dniu, no i tu już mam problem....

Wówczas piszemy "Szanowny Panie,", "Panie Arkadiuszu,", "Arkadiuszu,", "Arku,"...

354

(32 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Nie znam się, więc nie wiem, czy o to chodzi, ale rzuć okiem tu http://www.netstrefa.pl/oferta/hosting/ ... owych.html

355

(185 odpowiedzi, napisanych Zloty)

No i cały regulamin poszedł w piz...u ;)

356

(294 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

To oni ją przegrali? O, kurczę, a kto w takim razie wygrał?

357

(17 odpowiedzi, napisanych Różne)

Bluki, wszystko jest jawne. Na AOL jest podlinkowana tabelka ze wszystkimi głosami. Tu widocznie Xeenowi to umknęło.

358

(3 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

Mam

359

(100 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Uuu... pełna profeska!  I pomyśleć, że to tylko na jedną noc.
Szkoda, że muszę siedzieć w pracy :(

360

(4 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Może i tanio, ale to połowa tego, co dałem za cały komputer ;)
No, ale chyba nie ma innego wyjścia. Jednak muszę się wstrzymać do końca miesiąca, bo na koncie pustka...

361

(4 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Temat nie za bardzo związany z Atari, więc daję w bałaganie.

Może ma ktoś nową, dobrą i zbędną folię klawiatury do ZX Spectrum+ i chciałby tanio się jej pozbyć?
Widzę, że można kupić w Keypol, ale może ktoś miałby taniej.

Oczywiście potrzebna jest na już ;)

362

(100 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Łomatko, wystraszyłem się, że Pin wrzucił fotkę swojego Atari... ;)

363

(6 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Miasto miastem, ale może Ryśkowi trzeba coś pomóc? Przecież człowiek sam się nie przyzna, że potrzebuje wsparcia.

364

(185 odpowiedzi, napisanych Zloty)

O, kurcze... Sądziłem, że już po wszystkim, a tu się okazuje, że po raz drugi woda zaatakowała.
Rysiek, trzymaj się i uważaj na siebie i rodzinę!

365

(185 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Party place jest na sporej górce, więc pewnie nie zalało, ale samego Ryśka może już tak...
Rysiek, daj znać! Jeśli będzie taka potrzeba, to coś pomożemy. Jeśli nawet nie wprost - osobiście, to chociaż duchowo.

366

(90 odpowiedzi, napisanych Fabryka - 8bit)

Zacny pomysł. W pełni popieram i wyrażam chęć kupna.

Proponowane nazwy (ostrzegam, że nie znam angielskiego, więc mogę strzelić byka - jak coś to poprawcie):

WILLCOMM - WILLy COMMunication

ATARICOMM - ATARI COMMunication
lub, żeby nie używać zastrzeżonej nazwy:
@ARICOMM
ATARCOMM

Życzę powodzenia w realizacji!

A ja sobie dziś obejrzałem nowy film z Godzillą (IMAX, 3D i takie tam). I powiem tak... Panowie, Król potworów wrócił!
Moim zdaniem film jest świetny! Polecam z czystym sumieniem fanom zwierzaka :)

368

(27 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

A taka Corina by stykła?

369

(8 odpowiedzi, napisanych Software, Gry - 8bit)

Spis gier

edit:

albo tu: link

370

(24 odpowiedzi, napisanych Zloty)

W zasadzie to drugi człon tytułu "Forever 2014 - regulaminowa kpina" można dołączyć do większości regulaminów.
Jak "ja" wymyślam regulamin, to jest on idealny, jak wymyśla ktoś inny, to jest to kpina. Rewelka :p

371

(24 odpowiedzi, napisanych Zloty)

http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic ... 95#p182395

Pin napisał/a:

to nie potencjalni uczestnicy konkursu stanowią o jego prawach, tylko organizator. Jeśli nie akceptujesz tego, to nie wystawiaj nic na konkursie i problem z głowy.

372

(7 odpowiedzi, napisanych Różne)

Pin, masz rację - wydaje Ci się.

373

(116 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Pin napisał/a:

xBios nie jest dosem. Błąd w ankiecie.

wieczor napisał/a:

Z technicznego punktu widzenia to jest DOS.

Ojojoj, to się Pinowi nie spodoba ;)

374

(116 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Może się mylę, ale chyba coś takiego już jest.

375

(84 odpowiedzi, napisanych Różne)

Pisząc SDX miałem na myśli również loadery zwiazane z SDX. Octopus zajmuje RAM powyżej $2000, więc to nie ten problem.