Przejdź do treści forum
atari.area
Twoje polskie źródło informacji o Atari
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi
Aktualności ze świata Atari
HDDRIVER 13.01 Aktualizacja HDDRIVER przynosi poprawki dla HDDRUTIL oraz lepszą obsługę szybkiego sprzętu.
192p Test Suite dla 8-bitowego Atari Nowy program do testowania i kalibracji obrazu dla Atari XL/XE od HanJammera.
Atari800 7.0.0 Pierwsza wersja emulatora z funkcją pobierania z sieci i mnóstwem nowości.
Obrazy w 1024 kolorach na VBXE Nowy konwerter i przeglądarka obrazów dla rozszerzenia VBXE pozwalają wyświetlić aż 1024 kolory.
Gearlynx 1.2.15 Emulator Atari Lynx doczekał się ważnej aktualizacji z wieloma nowymi funkcjami.
Opcje wyszukiwania (Strona 155 z 282)
Trzy gry dla Lynksa: Xybots, Tournament Cyberball, Steel Talons. Nowe, folia.
30,- od sztuki, za komplet 80,-. Szybka sprawa do dziś wieczorem muszę mieć chętnych. Promocja - jak ktoś nie ma kasy, może zapłacić do końca miesiąca.

A to Ty się skapowałeś za późno, że ustawiłem wszędzie 8,88 :) I tak przepłaciłem IMO trochę, jak masz jakieś fajowskie kasetki na zejściu to daj znać ;)
Jesienne wietrzenie szafy przynosi efekty na Allegro http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3037
Poza tym oddam Atari 7800, nie wiem czy działa - dostałem jest 100 lat temu, jako działające i do tej pory nie dorobiłem się zasilacza. Wersja PAL (tak twierdzi naklejka od spodu), lekki ubytek plastiku od spodu - niewidoczny przy normalnym użytkowaniu. Oczywiście interesują mnie kasetki na wymianę za.
Fajnie, czy jest dostępne jakieś video / audio?
xxl napisał/a:dwuch rzeczy
Uch!
Piguła, jakbyś to napisał kilka lat temu to jeszcze byłaby to prawda. Niestety Kingston (value) to ostatnio... Lepiej już brać jakikolwiek "major" niż to. Natomiast jeśli chodzi o pamięci flash (w szczególności CF) to Kingston to jedna wielka loteria i nie polecam nikomu! A GoodRAM to aktualnie najlepszy stosunek cena/wydajność.
No to mam dla Ciebie przykrą wiadomość. Pamięci też musisz kupić :/
A pamięci Rysiu masz? Jeśli dodać 200 zł to wkładamy albo w pamięci (jeśli XP 32bit to do 3GB - dual channel olewamy, bo przyrost poweru tylko w benchmarkach, jeśli Vista 64bit to 4GB) albo w proca.
I pytanie czy Rysiu chcesz kręcić proca. Jeśli tak (w przypadku DC 2140 aż żal nie kręcić, albowiem bez żadnych dodatkowych zabiegów i na pudełkowym chłodzeniu - tylko zmieniając szynę dostajesz w superbonusie 1GHz) to wkładamy zdecydowanie w pamięci. Jeśli nie chcesz kręcić to wkładamy 200 zł w proca i kupujemy np. Core 2 Duo 8200 - nowszy proces technologiczny, sprzętowa wirtualizacja itp.
Użytkownik zarejestrował się tylko po to żeby przyspamować, na dodatek nie tam gdzie powinien ;) Dobranoc.
Piguła proponuję Ci napisanie wypracowania pt.: Jakie Rysiu odniesie korzyści z chipsetu P45 w stosunku do P31. :)
Kierownik poleca:
Intel Pentium Dual Core E2140 2.00 GHz BOX ~200 zł
Gigabyte GA-P31-DS3L ~170 zł
Sapphire Radeon HD 3650 256MB DDR3 PCI-E BOX ~190 zł
Razem: 560 zł
Lepszego zestawu w tej kasie nie złożysz :) Uwaga, przy zakupie grafiki sprawdzić KONIECZNIE czy karta jest na DDR3! Od wersji z DDR2 trzymać się z daleka.
Piguła napisał/a:Winfast'a 2000 Experta używa chyba Dely i sobie chwali - tylko pewnie ma jego jakąś starszą wersję!
Zgadza się, tego również polecam, działa pod Windows i Linugzami out-of-the-box. Ogólnie im nowsza karta tym będzie więcej problemów :) Do Atari i ogólnie starszych konsol oraz komputerów najlepiej kupić coś używanego w analogu, będzie taniej i lepiej.
Ja również mogę polecić ovh, hostuję tam trochę sajtów i do tej pory nawet pół problemu nie miałem.
W tym sęk, że jest tak ułamane, że podmianka klawisza nie pomoże. Ale dzięki za zainteresowanie!
Design powala, w szczególności przejścia z bardzo pomysłowymi efektami na ramkach. Logosy również pierwsza klasa, mi w szczególności się podobały hiresowe obrazki.
Ile? Przepraszam, ale cena z dupy straszliwie.
Kupiłem sobie wreszcie STE. Fajne, ładne i nie żółte :) Mankament jest taki, że wypadywuje mu jeden klawisz (złamany trzpień w środku klawisza). W związku z tym nabędę klawiaturę pasującą do STE (jest identyczna z ST?). Może być niemiecka i nienajgorzej jakby była w miarę biała.
Przyszło dziś do mnie piękne Kennedy Approach na kasecie. Nowe w folii stan sklepowy jakby nigdy nie było dotykane. Jako, że ze mnie raczej player, a nie kolekcjoner to prędzej czy później tą folię zerwę i sobie wgram kasetkę :) W związku z tym, gdyby ktoś miał to samo wydanie w stanie bardzo dobrym, ale bez folii to chętnie się wymienię, albowiem jak już pisałem dla mnie folia to zbytek luksusu. Wszystkie propozycje mile widziane :)

True, Wojny Klonów są bardzo fajne - i można oglądać z dziećmi, bo chyba nawet tak to jest pomyślane, żeby uczyło bawiąc :)
Co do innych nowości to jeszcze True Blood trzyma poziom.
W Knight Riderze nowym z fajnych momentów to jest fajna tylko muzyczka we wstępie. Reszta to dramat - Hasselhoff się przewraca w domu starców.
Niestety ja to się w Heroes 3 zgubiłem nieco. Za dużo wątków chcą na raz prezentować - no chyba, że tak to ma wyglądać :)
Teraz na topie jest IMO Fringe. Oglądać, kto jeszcze nie zaczął.
Znalezione posty [ 3,851 do 3,875 z 7,047 ]
Forum oparte o: PunBB
Currently installed 7 official extensions. Copyright © 2003–2009 PunBB.
Wygenerowano w 0.246 sekund, wykonano 9 zapytań