Ale to nie był zakup z Allegro, tylko wstępnie umówiony tutaj, a później w szczegółach emailem.
Jak to żaden nie dotarł skoro na info o wysłanym przelewie:
"Przelew wysłany. xxxzł, czyli xxx za 27papierów i 20zł paczka. Zgodnie z wcześniejszą korespondencją (załączam dla przypomnienia).
Daj proszę znać po nadaniu paczki."
odpowiedziałeś 15.10 12:12:
"spoko, nie ma problemu:)
doszlo jeszcze troche gazet - spis bedzie gotowy na jutro to moge podeslac jakby co..."
Później dopytywałem o paczkę z tego samego adresu i cytując wcześniejszą korespondencję, 26.10.
