No i gitara, dane do rozliczenia poszły na email, zarejestrowany na forum.

4,002

(5 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

Wątek znaczy się do zamknięcia jest on. Mersi boku.

1. Action Biker - 6zł - sprzedane
2. Kikstart Off-Road Simulator - sprzedane
3. Ninja - sprzedane
4. Master Chess - 6zł
5. Vegas Jackpot - 6zł
6. Starbowl Football (ta nie jest Mastertronic) - 4zł

7. Ghostbusters - 5zł - sprzedane
8. Dispatch Rider - 5zł
9. Protector - 5zł

--=== Z D J Ę C I A ===--

Wszystkie przetestowane na moim XC11, co nie znaczy że gwarantuję że wgrają się u Ciebie. Reklamacji nie przewiduję, ale gwarantuję że u mnie wgrane i to nawet z dwóch stron kasety (oprócz Ninja i Starbowl Football, które 'wchodzą' tylko z jednej strony.)

Pozycje nr 1-5 - 6,- zł, nr 6 - 4,- zł. Nie licytujemy, kto pierwszy ten lepszy. Przy zakupie wszystkich kaset 1-5, nr 6 gratis.
Paczka 10zł.

-- EDIT --
Dodane kasety 7-9.
Sprawdzone na CA12, wgrywają się z dwóch stron, tylko Ghostbusters z jednej.
Pudełka bez wkładek, tylko Dispatch Rider ma częściową, jak na zdjęciu.
Galeria zdjęć uaktualniona.
5 zł za sztukę. Ceny wcześniejszych bez zmian.

Zanim pójdzie na aukcję, to może ktoś zechce tutaj?

Atari 1040 STF, oryginalny TOS 1.00 niemiecki, możliwa wymiana na inną wersję - zobacz opcje w dalszej części opisu.
Komputer jest w dobrym stanie, z kompletem blach ekranujących wewnątrz, przetestowany, a nie typu "znalazłem na strychu u wujka, nie wiem jak sprawdzić" :)
Z braku peryferiów nie są sprawdzone jedynie porty: cartridge, MIDI, COM i Centronics. Niemniej COM i MIDI odpowiadają poprawnie w programie diagnostycznym. Centronics natomiast do testu potrzebuje podłączonego urządzenia, nie da się sprawdzić "na sucho". Tak przynajmniej mówi opis testu.
Sprawdzone:
1. bootowanie z FDD + formatowanie i zapisywanie - OK
2. bootowanie z zewnętrzego HDD z portu ACSI (DMA) - OK
3. pamięć - OK
4. porty myszy i joysticka - OK
5. klawiatura - OK
6. obraz na monitorze mono HiRes - OK
7. obraz na monitorze RGB - OK
8. dźwięk - OK
9. port zewnętrznej FDD - OK, (zewnętrzna stacja nie jest przedmiotem aukcji)

Cena wywoławcza 160 PLN.

Zdjęcia żelastwa

Skrinszoty

Opcje dodatkowe:
- wymiana TOS na 1.00 angielski - 5 PLN
- wymiana TOS na 1.02 angielski - 10 PLN
- wymiana TOS na 1.04 niemiecki - 20 PLN
- wymiana TOS na 1.04 angielski - 25 PLN
- oryginalna mysz Atari SM1 (bardziej pożółkła niż komputer) - 40 PLN

Licytacja do niedzieli 5.08 do 20:00.

Cały czas, niezależnie od złożonych ofert, za sam komputer, obowiązuje cena 200 PLN do wzięcia od ręki.

Koszt paczki priorytetowej Pocztą Polską - 21,00 PLN.
Inne opcje do uzgodnienia.

Uprasza się o nie off-topiczenie, tylko oferty i ew. dodatkowe pytania na temat. Dziękuję.

4,005

(5 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

Sprzedane temu panu. Wymiana danych zaraz na priv.

4,006

(5 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

Testowany, działa.
Cena wywoławcza z wysyłką 35zł, ale daję czas powiedzmy do środy 1.08 22:00 na licytację.
Komu zależy na czasie, to może mieć za 46zł z wysyłką od razu. Czas start :)

Wszystko sprzedane, prośba o zamknięcie wątku. Dzięki.

Sprzedany ostatni dubel, temat do zamknięcia. Dzięki.

4,009

(18 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

Lista ponownie uaktualniona, usunięty sprzedany nr. 3, dodany Batman z instrukcją.

4,010

(2 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

Wysłałem email, PM nie używam.

4,011

(15 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 16/32bit)

No to tak, w jednym kablu miałem 120ohm, a w drugim 150ohm na R, G i B. Bez oporników na synchronizacji. Po długich i skomplikowanych obliczeniach uwzględniając długość kabla, materiał styków, szerokość geograficzną fabryki LG wyszło że trzeba zmienić na 270ohm... no dobra, po prostu to były jedyne z rozsądnego zakresu jakie miałem w ilości 3 sztuk :) :) Gdzieś tu w innym wątku ktoś kiedyś pisał żeby dawać też na synchronizację, to dodałem 220ohm na c.sync.
W zasadzie pomogło, choć upscaling robi swoje i jak dla mnie to oczywiście nadal nie jest to samo co na CRT.
W każdym razie dzięki za radę.

4,012

(76 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

To chyba tyle w temacie:

uicr0Bee napisał/a:

zachowujesz się jakbyś sam nigdy nikomu nie wysłał wybrakowanego towaru a po reklamacji nie kazał czekać miesiącami na rekompensatę.

hororus napisał/a:

Może Cię to zdziwi, ale akurat w moim przypadku takich sytuacji nie było

4,013

(92 odpowiedzi, napisanych Fabryka - 8bit)

Dobra, ja potwierdzam. Biorę mimo usilnego zniechęcania :)

Co do zastosowania, chodziło mi o to co dla XL/XE warto trzymać na dyskietce 720k? Tak z praktycznego punktu widzenia, zakładając że ktoś nie ma IDEa czy IDE+.
W Hyper-XF z napędem 3.5" można chyba na jednym flopku zmieścić 4 strony dwudyskowej gry np. i jakoś się do tych części dostawać bez wachlowania dyskietkami?

4,014

(76 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

to se zaraz w niego zagram.

4,015

(76 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

Dzięki łaskawco, To dopiero 6 miesięcy, więc przepraszam że się w ogóle czepiam... Wiesz, dziwne masz standardy "O swoje bądź spokojny", żenuła :(

4,016

(92 odpowiedzi, napisanych Fabryka - 8bit)

Stryker, Ty chcesz to sprzedawać czy nie? :)
A poważnie, możesz opisać jakieś konkretne zastosowanie, poza tym że da się zbudować?

4,017

(5 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

Znaczy kiedy ściszasz to ścisza tylko jeden a drugi nie, czy samoczynnie ścisza ci się jeden kanał?
Jeżeli tylko jeden to może to nie potencjometr?

4,018

(76 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

hororus napisał/a:

Może Cię to zdziwi, ale akurat w moim przypadku takich sytuacji nie było.

Raczysz żartować, mam na myśli to czego nie dostałem od Ciebie.

4,019

(5 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

A co mu jest? Próbowałeś mu wpsiknąć jakiś 'contact cleaner'?

4,020

(76 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

To i tak nie znaczy że musimy czytać Twoje bluzgi.
A poza tym, zachowujesz się jakbyś sam nigdy nikomu nie wysłał wybrakowanego towaru a po reklamacji nie kazał czekać miesiącami na rekompensatę.
Dobranoc.

4,021

(76 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

Kolego, opanuj się się, przeczytaj w regulaminie pkt 3 i stosuj się, dziękujemy.
Myślisz że wyżej wymieniona czyta to forum? Jej się poskarż.

4,022

(104 odpowiedzi, napisanych Software, Gry - 16/32bit)

Z tego samego, z którego wysyłałem ostatnie skany. Spróbowałem jeszcze raz o 7:09 dziś i to samo.

--
i BTW, dodana jeszcze jedna pozycja do listy.
--
i jeszcze dwie :)

4,023

(104 odpowiedzi, napisanych Software, Gry - 16/32bit)

saulot, coś Twoja skrzynka przestała mnie wpuszczać:
...

Reason: Remote SMTP server has rejected address
Diagnostic code: smtp;550-"JunkMail rejected - outgoing.hosting.tp.pl (mta6.hosting.tp.pl) [193.110.120.20]:48319 is in an RBL, see Blocked - see http://www.spamcop.net/bl.shtml?193.110.120.20"

...

Jeszcze nie.

4,025

(37 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

_pepis napisał/a:

OK, jutro będę w Krakowie to może tam podjadę. Dodam, że ostatnio byłem tam troche latem temu.... I zrobiłem zdjęcie, zaraz go poszukam.. ;)

Znalazłeś?