4,026

(12 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

A to nie lepiej było poprosić administrację o zmianę?

4,027

(11 odpowiedzi, napisanych Fabryka - 8bit)

Z kilkunastoma obrazkami w 64KB zresztą też ;)

4,028

(14 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Uhhahhahahha. BP NMSP.

4,029

(14 odpowiedzi, napisanych Miejsca w sieci)

Tru.dat - nie każdy musi się znać.

4,030

(14 odpowiedzi, napisanych Zloty)

ZTCP to wszyscy Słowacy takie mają - XI ze 100% pewnością.

4,031

(14 odpowiedzi, napisanych Zloty)

A bo co chwilę trzeba RESET naciskać. A żarty były typu: "pięć razy RESET - DOS, dziesięć razy w równych odstępach - River Raid" :)

No i jakoś bardzo często turbo nie robiło.

4,032

(14 odpowiedzi, napisanych Zloty)

To cart, z którego notabene robiliśmy małe podśmiechujki ;)

4,033

(24 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

No jak wrzuci do plecaka czy w kieszeń to raczej fixa nie złapie.

4,034

(24 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Jako posiadacz polecam MIO A702 (komóra z Windows Mobile + GPS + BT + WiFi).

Zalety: tanie, niezawodne, jeszcze mnie nie zawiodło.
Wady: do niektórych zastosowań za słaby proc.

4,035

(24 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Azbest napisał/a:

- pokazywac mapke, lokalizacje aktualna, wskazywac trase i kierowac jazda

To nie GPS pokazuje tylko oprogramowanie. GPS tylko wysyła koordynaty.

Azbest napisał/a:

- zapamietywac parametry podrozy (lokalizacje, predkosci, wysokosc itp) zeby potem mozna bylo cos z tym sensownego robic (np mapke z trasa podrozy rowerowej mozna bylo potem zgrac do png i wrzucic na komputer)

Jak wyżej

Azbest napisał/a:

- wymieniac dane (lokalizacja) z innymi urzadzeniami przez BT

To chyba każdy, który komunikuje się przez BT, potrafi.

W skrócie, kupujesz dowolny odbiornik GPS na najnowszym chipsecie SirfStar - problem tylko w dobraniu urządzenia, które będzie odbierać dane. Jeśli masz komórę z Symbianem / Windows Mobile to problem z głowy. Jeśli nie to masz problem :)

4,036

(67 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Z moich szpiegowskich danych wynika, że 7 kwietnia.

4,037

(67 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

A to ciekawe, bo na allegro sprzedaje cały czas. Ostatnio tamże logował się wczoraj.

4,038

(112 odpowiedzi, napisanych Kolekcjonowanie)

hororus napisał/a:

Poza tym czytałem kiedyś dość obszerny artykuł o "kotku" i problem z grami wynikał generalnie ze skomplikowanej struktury całej konsoli która nie ułatwiała pracy programistom i pisanie na nią gier było swoistą męką. A kiedyś był na ibaju cąły developer's kit do tej maszynki - ciekawe jaka jest prawda w programowaniu kocura??

Prawda jest taka, jak już wcześniej napisałem, że jak ktoś chce (i mu odpowiednio zapłacą) to napisze dobrą grę nawet na miotłę spalinową. Z bardzo wiarygodnego źródła wiem, że mitem jest jakoby Jaguar miał "skomplikowaną strukturę która nie ułatwiała pracy programistom".

4,039

(67 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Tak z ciekawości - jak zakończyła się (jeśli) sprawa?

4,040

(19 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

XXL, nie rozumiem dlaczego wystawiłeś neutrala - koleś nigdzie nie napisał, że sprzęt jest sprawny. Niestety, taka manipulacja opisem jest nie fair - ale nic nie możesz mu zarzucić.

4,041

(37 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

Jak padnięte to nie chcę ;) Możesz sprawdzić?

4,042

(13 odpowiedzi, napisanych Konsole)

Żeby się nie powtarzać to polecam ten wątek.

4,043

(37 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

Spoko, nie ma sprawy - zrzekam się na Ciebie - z 1050 za bardzo nie powalczysz w podwójnej gęstości.

4,044

(37 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

Marekcplo - jeśli to Twoja jedyna stacja i czeka na uruchomienie to nie ma sprawy, mogę zrezygnować.

4,045

(23 odpowiedzi, napisanych Fabryka - 8bit)

CD akurat używa tylko Pin, bo u nikogo nie widziałem jeszcze :) :) :)

4,046

(27 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

larek napisał/a:

Jeśli liczba kolorów się zwiększy - tak, jak wspomniał Kaz - to będzie pewny hicior.

WTF? Czy liczba kolorów jest wyznacznikiem tego czy gra jest dobra? Nie rozumiem ostatniej manii na kolory. River Raid ma 4 na krzyż i jest świetny :P

Ja bym łyknął kasetki jeśli zdecydujesz się na sprzedanie osobno.

4,048

(37 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

Wysyłałeś, wysyłałeś razem z padem do Jaga, ale chcę mieć na zapas bo to ultrakruche rozwiązanie. A co do klawiatury to chcę folię tylko - jeśli ktoś potrzebuje klawiaturę to nie zgłaszam pretensji :)

4,049

(37 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

Ja potrzebuję tylko folię.

4,050

(37 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

Ja bym poprosił o folię do 800XL i fipsztyk dociskający do Californii.