401

(33 odpowiedzi, napisanych Zloty)

maw napisał/a:

Dodajcie jedną literkę do skrótu, będzie fajniej brzmiało: "Warszawskie Spotkania Z Atarowcami" :D

WSZA bardzo mi się podoba tylko zamiast "spotkania" lepiej dać "sztab" żeby wszyscy byli zadowoleni.

402

(33 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Moje rozwinięcie skrótu było moją małą prowokacją i widzę że się udało, bo od razu wywołało to dyskusję którą mam nadzieję że dokończymy przy piwku i to w większym gronie.

Mam nadzieję że teraz rozwinięcie tego skrótu wszystkim już odpowiada i to bez zmieniania liter w skrócie :)

403

(33 odpowiedzi, napisanych Zloty)

cedyn napisał/a:

please ... czy mozesz zmienic nazwe posta na cos co zawiera slowo "sztab/sztap/shtap/etc.", bo jak dla mnie WSA brzmi jak jakas nowa gra/platforma/wynalazek sprzetowy ew. motocykl z czasow krola cwieka  :) dzieki

Tytułu nie mogę zmienić, bo się nie da, a nazwę dlatego dałem taką bo nic innego nie wymyśliłem, a chciałem żeby było nasze spotkania się jakoś nazywały. Zawsze przy piwku możemy o tym podyskutować i dojść do jakiegoś konsensusu.

@Sikor: Dałem dlatego nowy wątek, aby każdy kto wchodzi na główną stronę AA widział że jest nowy temat na forum.

@Mikey: Nie używaj słowa "scena" bo znów będzie dym jak po PGA gdy TDC napisał to słowo na ulotce :).

404

(33 odpowiedzi, napisanych Zloty)

W  sobotę 16.01.10 o godzinie 18:00 odbędzie się WSA(Warszawski Sztab Atarowski).

Na spotkanie  zapraszam do pubu CITY(ul. Polna 54) na wprost politechniki u zbiegu ulic Polnej i Nowowiejskiej obok dawnego sklepu Apple.

Zapraszam wszystkich chętnych.
Gzynio

405

(20 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Mi pasuje 16.01 bo pracuję na drugą zmianę i nie opłaca mi się jechać na godzinkę, pewnie innym też ten termin bardziej odpowiada, bo w sobotę mają więcej czasu.

406

(20 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Też myślałem o tym terminie bo do końca tygodnia jestem chory. W takim razie jutro wszystko ogłoszę(miejsce i czas).

407

(3 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

Był ostatnio na allegro:
http://www.allegro.pl/item860882144_mon ... ri_st.html

408

(20 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Niema sprawy po świętach ogłoszę spotkanko.

409

(8 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

To wpisz w swój profil e-mail to będę mógł do Ciebie napisać, albo Ty napisz do mnie to będę miał twój adres.

410

(11 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

Ja mogę zaoferować ARCHON w boxie.

411

(8 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

No tak, to troche za daleko. Ale jakbyś wybierał się na jakieś party, a monitorek nie przeszkadzał by Ci do tego czasu to bym go wtedy odebrał.

412

(8 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

Chętnie wezmę, tylko gdzie trzeba by podjechać?

413

(20 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Myslałem żeby zrobić spotkanko 9.01.10, ale napiszę jeszcze o tym później oficjalnie. Chyba że ty Cedyn jesteś chętny do ogłoszenia to nieprzeszkadzam :)

414

(1 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Pierwszy chętny :)

415

(7 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Za 20 minut startuje, więc do zobaczenia.

416

(4 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

Jestem zainteresowany tylko ile wyniosą koszty przesyłki?

417

(67 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

plako1989 napisał/a:

jest już 20 osób obserwujących ;]

Jednym z nich jestem ja ale nie z chęci kupna tylko z ciekawości czy znajdzie się jakis napaleniec który to kupi.

W złym dziale to TY wystawiłeś bo w komputerach, a to jest konsola więc poprzedni sprzedający wystawił ją prawidłowo.

Jak będziesz patrzył tylko na oferty "Kup Teraz" i to nie z naszego rynku, to na pewno nie będziesz miał odniesienia do prawdziwej wartości tego sprzętu na aukcji u nas.

418

(6 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Jak coś to ja mogę w zamian dać kilkadziesiąt kilogramów złomu od pecetów.

419

(6,392 odpowiedzi, napisanych Kolekcjonowanie)

Gościu ma fantazje :)

http://tiny.pl/hqdrg

420

(6 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Zapraszam.

Ja za niecałą godzinkę startuję i będę na miejscu o czasie.

Przesyłka dotarła, dzięki.

422

(6,392 odpowiedzi, napisanych Kolekcjonowanie)

Wcześniej była większa fotka i widziałem że były HD, ale może jest tam kilka DD

423

(6 odpowiedzi, napisanych Zloty)

W  sobotę 12.09.09 o godzinie 18:00 odbędzie się sztabik.

Na spotkanie  zapraszam do pubu CITY(ul. Polna 54) na wprost politechniki u zbiegu ulic Polnej i Nowowiejskiej obok dawnego sklepu Apple.

Zapraszam wszystkich chętnych.
Gzynio

424

(5 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

Musisz działać po biblijnemu "szukajcie a znajdziecie" :)

425

(5 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

A czy kwota z tej aukcji jest dla ciebie symboliczną  http://www.allegro.pl/item722565463_joy ... e_bcm.html
bo jak poszukasz to i czasem taniej znajdziesz.