Przejdź do treści forum
atari.area forum
Twoje polskie źródło informacji o Atari
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi
Aktualności ze świata Atari
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Gearlynx 1.2.14 Ukazała się kolejna odsłona zaawansowanego emulatora Gearlynx dla konsoli Atari Lynx.
Premiera magazynu Atari Legacy Już jutro startuje sprzedaż nowego magazynu drukowanego Atari Legacy, składanego na Atari Falconie.
Nowe firmware - FujiNet 1.6.1 Nowa wersja oprogramowania układowego dla FujiNet przynosi liczne poprawki błędów.
Atari800 6.1.0! Po blisko trzech latach przerwy ukazała się nowa wersja najpopularniejszego emulatora Atari 8-bit.
Opcje wyszukiwania (Strona 179 z 217)
voy napisał/a:Zgłosił się właśnie Fox/Taquart i tym samym mamy komplet. :)
Voy, epi, Fox, najprawdopodobniej nie przyjadę we czwartek, albo bardzo późno. Rezerwacja pokoju oczywiście jest ważna 10-13.11, powołujcie się na nazwisko Mowny. Odwołuję rezerwację dolnego łóżka :) zostanie mi to co zostanie jak przyjadę.
.. a dokładniej:
Wyjazd we czwartek rano z Zielonej Góry drogą 32 do Poznania, dalej Gniezno, Bygdoszcz, Grudziądz, Gdańsk. Póki co możliwość lekkiego nagięcia trasy dla wygody dosiadających. Powrót w niedzielę, wyjazd z Gdańska do południa.
Wolne miejsca: 3 + bagażnik na graty, ja raczej nic nie zabieram.
Auto na benzynę, pali około 7l/100 . Zrzuta proporcjonalna do przejechanego odcinka.
Pierwszy zgłoszony może siedzieć koło kierowcy :D
A poważniej, miejsca biorą najpierw osoby jadące najdłuższe odcinki.
wieczor napisał/a:Jest na tyle unikatowy obecnie, ze taka cena to pikuś (o ile z nią pójdzie :) ). Dorwać falcona w porównianiu z tym to bułka z masłem
Nie wydaje mi się, widzę go trzeci raz na Allegro i nie schodzi.
A z tego co pamiętam to w Bajtku był promowany bo mieli z tego jakieś profity. Mówię o artykułach, nie o reklamach.
Vasco/Tristesse napisał/a:35 zł za noc? Bo Grey mówił (i mi pani przez telefon potwierdziła), że 45...
No tak, zaszedł pomyłek :) 45,- sorki za dezorientację.
epi <-- z tego co kojarzę to raczej nie ważyłeś 100kg :) Na priv wyślę nr tel. cobyś mógł mnie znaleźć.
Rezerwacja jest na 3 noce. 35zł za noc. Przyjazd 10.11, wyjazd 13.11.
Ja będę 10-go popołudniem. Zajmuję łóżko na dole :) - Nie uprzedziłem że są piętrowe, ale to pewnie zauważyliście na zdjęciach na stronie hostelu.
Czyli zostaje jeszcze jedno miejsce.
AS..., znaczy że twój LCD łyka input VGA 100Hz?
To może się wstrzymam i popatrzę na SV.
Wcześniej postaram ci się podesłać coś do sprawdzenia.
NEC 3D jest mi oczywiście znany - teoretycznie bo nie do zdobycia
Nie chcę tu od nowa zaczynać dyskusji o LCD. Temat ogarnięty w innych watkach. "Działa na nim sporo po VGA" mnie nie urządza. Wolę postawić bańkę CRT i mieć wszystko, nie sporo. Do tego płynne, bez odrobiny smużenia. Do tego drugi monitor RGB z przełącznikiem od Duddiego. Tak se :) na razie wymyśliłem. Kiedyś może mi się odmieni.
Chciałem się tylko upewnić co do wykorzystywanych rozdziałek na VGA. Dzięki.
Dzięki jury. Bo właśnie wybieram się po CRT-ka 17". Jak nie dziś to w poniedziałek.
Czołem, jaki monitor VGA CRT możecie (najlepiej z praktyki) polecić do Falcona gołego i z CT63 (kiedyś z Radeonem)?
Na pewno musi mieć odświeżanie 100Hz, ale przy jakiej rozdziałce? Niektóre monitory wydalają 100Hz ale tylko do 800x600. Czy to wystarczy, czy są jakieś np. dema na 100Hz z większą rozdziabą?
Ło matko, rzeczywiście. Tylko po kiego grzyba schowali to na osobnej zakładce? Muszą się kurna we wszystkim wzorować na ebayu, nawet w złych rozwiązaniach? Było wszystko na widoku bez suwania i klikania to im przeszkadzało :(
Jeżeli pisałaś przez formularz to powinnaś przynajmniej dostać z automatu numer zgłoszenia- ticket#
No ale oprócz tego ja też nic więcej nie dostałem więc zostałem olany tak samo.
Co do płacenia za przesyłkę, to po wygraniu aukcji nadal dostajesz dane sprzedającego więc z nich zorientujesz się czy potrzeba wysyłki.
Niemniej ja na podstawie lokalizacji często decyduję w ogóle czy brać udział w aukcji. Dlatego jeżeli też Wam brakuje tej informacji, zgłaszajcie im tickety. A nóż nas nie oleją w większej sile.
Czoł(gi)em,
Pewnie jakieś 2 tyg. temu każdy z Was, mający konto w allegro otrzymał informacje o rychłym wprowadzeniu zmiany wyglądu strony przedmiotu.
Wysłałem im jedną uwagę, mianowicie że na nowej stronie brak jest lokalizacji przedmiotu. Dostałem odpowiedź od automatu że cieszą się z mojego emaila, przekażą gdzie trzeba ale że odpowiedzi żadnej nie otrzymam.
Uwaga nie została uwzględniona. Jeżeli przy przeglądaniu allegro tez brakuje Wam tej informacji, to może jak napisze więcej osób to rozważą to jeszcze raz?
Do zgłoszenia użyłem linku podanego w tej ich informacji z 13.10 - Napisz do nas
Oczywiście w wyszukiwarce nadal działa filtrowanie na podstawie województwa, ale to tylko w wyszukiwarce, nie przy zwykłym przeglądaniu przedmiotów w danej kategorii czy z maila z subskrypcją, a poza tym województwo to nie to samo co jasna informacja o miejscowości.
A TV PSL nie będzie? :) Pawlak miał podobno kiedyś Spectrumnę :)
Tak w sprawie formalnej, dla porządku :) Czy w tym pliku .txt jest poprawny adres? Tzn. kropka nie jest chyba w dobrym miejscu?
>> Azbest at d0t pigwa net <<
Bardzo przydatna rzecz As, ale skoro przebrnąłeś przez instalację wszystkiego ręcznie to czy nie dałbyś rady zrobić instrukcji jak to samo zrobić krok po kroku, dla tych co chcą się nauczyć i zrozumieć a nie tylko używać gotowca? Może masz gotowe notatki ze swoich bojów?
To może od razu spróbować się skonfigurować do pokoju 4- czy 6-osobowego?
Czy ktoś pisałby się na wspólny pokój ze mną?
Czy ktoś będzie jechał autem z Warszawy 9.11 wieczorem i ma wolne miejsce? Dokładam się do paliwa w jedną stronę.
Tylko w jedną stronę, bo do Wwy przyjeżdżam służbowo 7-9.11 i nie opłaca mi się jechać z powrotem do domu po auto, ale z Gdańska do domu przez Warszawę mi nie po drodze.
Powyższe przypomina statek 'Destiny' ze Stargate Universe.
Ja natomiast na wakacjach, w Sirmione, w jednej galerii otwartej na ulicę miałem inne skojarzenie z atari ;)

Jurek, a ta Twoja poprawka jest/może być upubliczniona?
glowas11 <-- uprzejmie donoszę, że tu jest jeszcze jedna
Hospes <-- zamiast oryginalnej nie lepiej wymienić sobie na stację 1.44MB?
Też w sumie myślałem żeby Ci to dać do domu. Przyjeżdżam wkrótce do Wwy służbowo, więc mógłbym zabrać i zostawić. Szczegóły dam na priv.
Jurek, a w temacie s-video albo chociaż composite dla Atari 7800 masz może coś do powiedzenia?
http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic ... 77#p122577
A te 45zł/osobę to niezależnie od tego ilo osobowy pokój?
Duddie napisał/a:Wstyd :(
Przez takie incydenty mamy złą opinię za granicą. W tej chwili nawet sprzedawać nie bardzo chcą do Polski..... Co nie napiszę z prośbą o wysyłkę do Polski, to dostaję odpowiedź odmowną: "Nein, nur Deutschland", albo "Sorry, US only"...
Nigdy nie dostałem takiej odpowiedzi, no może z raz czy dwa, a paczek to już sprowadziłem kilkaset. Zresztą ja nigdy nie pytam czy wysyłają, tylko jeżeli jest podany koszt wysyłki do Polski, to po prostu licytuję, a jak nie ma podanego to pytam od razu ile kosztuje i tyle.
Żądam umocnienia kursu PLN w stosunku do USD, EUR i GBP. Przy dzisiejszych, wszystko na ebayu strasznie drogie :(
Można podpisywać petycję :-)
Znalezione posty [ 4,451 do 4,475 z 5,406 ]
Forum oparte o: PunBB
Currently installed 7 official extensions. Copyright © 2003–2009 PunBB.
Wygenerowano w 0.169 sekund, wykonano 12 zapytań