426

(143 odpowiedzi, napisanych Zloty)

jak nic nie wypadnie to chętnie się pojawię..

427

(23 odpowiedzi, napisanych Zloty)

ooo na Pixela trzeba się będzie wybrać...

428

(180 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Czy słychać coś w sprawie demka Agendy - bo jeszcze chwilka i stuknie miesiąc po party a kompletnego stuffu brak...

429

(180 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Mazi - tutaj nie trzeba z nikim walczyć - prosty jeden dopisek do regulaminu i po sprawie. Powiem więcej w dzisiejszych czasach i obecnym dostępie do sieci - wszystkie prace mogą być dostępne na stronie www party w kilka minut po compotach... Nie trzeba się rozczulać w segregowanie, opisywanie itp... wystarczy spakować wszystkie prace z jednej platformy w jedno archiwum z wszelkimi doc'ami. Gwarantuje Ci, że wówczas wszelkie produkcje w ciągu kilku godzin pojawią się na wszelkiej maści portalach scenowych i ftp'ach, Stuff z party z lat 90 miałem szybciej na dysku za sprawą poczty polskiej niż dzisiaj przy globalnym dostępie do sieci ;)

430

(180 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Ja bym jednak zmienił lekko regulamin compotów! Bo sytuacja w której tydzień po party nie ma stuffu i osoby ze scenowego ftp'a uderzają na własną rękę do autorów poszczególnych dzieł i zbierają je dopiero do kupy jest lekko zabawna
Dodać zapisek, że praca w takiej wersji w jakiej jest oddawana na konkurs jest publikowana i heja....coś zostało niedokończone to dorzucić do produkcji dopisek party version. A wersja  poprawiona dema/gry/intra niech pojawi się później.

431

(316 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Jeżeli nic  mi nie wypadnie to będę....

432

(154 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Wielkie dzięki za kolejne dobre party - jak wyżej proszę dodać  mnie oczywiście do listy na SV2k15

433

(294 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Piękne cudeńko panie Pinokio!

434

(22 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

lotharek napisał/a:

co sie k**** dzieje w tym kraju ? czy naprawde otacza nas stado - TAK, STADO - sfrustrowanych degeneratów ?

kto normalny cos takiego robi ? moja zona boi sie wyjść z domu..

To jest wynik pobłażliwości i braku konkretnej kary najlepiej finansowej za niszczenie mienia w stosunku do młodocianych debili których ostatnimi czasy trochę się w przestrzeni publicznej pojawiło. Cóż każda kolejna reforma szkolnictwa, brak autorytetów, rodzice zapierdzielający po 12-16h aby związać koniec z końcem i wychowanie przez ulice/kolegów zbiera swoje żniwo... a do tego bezradność Policji czy jak kto woli jej tumiwisizm (lepiej postać sobie z radarem na ograniczeniu do 40km)  - zaufaj mi wiem co mówię - dzielnicowy do mnie nie może trafić już od prawie 2 miesięcy mimo, kilku moich wizyt na komendzie i zostawieniu namiarów do mnie jak i sąsiadów. No ale cóż taki kraj - jak weźmiesz sprawy w swoje ręce i połamiesz nogi/ręce bandycie to cię wsadzą za przekroczenie granic obrony koniecznej...

435

(7 odpowiedzi, napisanych Scena - 16/32bit)

wypasik dzięki YERZMYEY za linka

436

(16 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

gorgh napisał/a:

Odświeżam wątek,
po 2 latach użytkowania pojawił się u mnie problem z urządzeniem- pliki i atry wczytują się tylko do $44 bloku, potem wyskakuje i/o error. Testowane z różnymi kartami SD. Jak można temu zaradzić?

Uderzyć do sprzedawcy - ewentualnie wysłać do mnie to naprawię...

437

(9 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

Pajero spoko zrobię w dużej rozdzielczości bez lampy przy dziennym świetle  ale dopiero jutro - bo dzisiaj późno zawinę do QTH bo mam spotkanie klubowe...

438

(9 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

PunBB bbcode test

PunBB bbcode test

439

(34 odpowiedzi, napisanych Fabryka - 8bit)

Lotharek czy serię czerwoną też przewidujesz... bo mi stylistycznie nie będzie pasować do reszty....

440

(9 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

Mam oczyszczoną płytę ale tylko od 65XE rev.2 - jeżeli Cię interesuje to zrobię fotkę obu stron...

441

(6,392 odpowiedzi, napisanych Kolekcjonowanie)

Gepard - to żadne nowum - proceder trwa już od dłuższego czasu.

442

(5 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

misiek2 napisał/a:

Kupiłem do swojego zmodowanego 130 XE SIO2SD. Sprzedawca twierdzi, że SIO2SD jest ok, tymczasem nie ładuje mi softu. Przez kilka dni prób momentami ładował i było to uzależnione od ułożenia kabla.

Znajomy elektronik sprawdził kabel i twierdzi, że kabel jest ok. Wynika z tego, że jednak problem tkwi w SIO2SD albo moim Atari. Poszukuję więc kogoś, kto umożliwi mi w Lublinie wypróbowanie tego SIO2SD na innym egzemplarzu ATARI, bądź swojego SIO2SD w moim komputerze.  Niestety nie mam już innej Atarynki, a znajomym żony zrobiły porządki ... Proszę kogoś łaskawego o pomoc.

Napisz do mnie na priv -> sq7bft@gmail.com-  podam ci adres do wysyłki - w ciągu 7 dni będziesz miał zabawkę sprawdzoną i jeżeli będzie uszkodzona to naprawioną.

443

(1,653 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Dely ile zabuliłeś za swojego ZX'a tak z ciekawości zapytam?

Spoko dzięki

445

(158 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

Ktoś wcześniej podawał, że jest on dobierany indywidualnie, wiec pewnie tak będziesz musiał zrobić, a tego typy pojemności miernikiem uniwersalnym się da pomierzyć - chyba, że Twój takiej funkcji nie posiada.

446

(158 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

Stryker zakup sobie jakiegoś trymerka łapiącego ten przedział  to sobie dobierzesz wartość pojemności.
Potem kropla lakieru do paznokci i problem z głowy.

stryker napisał/a:

Pewna osoba ma do odsprzedania w/w gale/palce... używane ale wyglądają jak nówki no i oczywiście można sobie je skasować bez problemu :-)
Mi aż takie ilości nie będą potrzebne.
A jest ich ~400 szt.
Cena za sztukę wyjdzie 20-50 gr szt. jest ktoś chętny ? ;-)

na 50 sztuk się piszę

448

(31 odpowiedzi, napisanych Software, Gry - 8bit)

Żbiku - jeżeli posiadasz jeszcze jakieś zapasy ładnie wydanych przez siebie tytułów - to prosiłbym o jakąś listę na forum - sam mimo, że floppy mam już dawno zabezpieczone i schowane w garażu oryginalne pozycje do małego atari zbieram i kolekcjonuje, zarówno kasety jak i dyskietki.

449

(250 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Dracon napisał/a:

Za kazde publiczne odtworzenie w radiu itp. trzeba oplacic temu pierwszemu jakies gratyfikacje (przez posrednika - np. ZAIKS),

Zina opisywała już sposób przekazywania tantiem przez Zaiks - śmiech na sali...

450

(75 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Emulator flopa - ale zawsze!