Cześć,
Czy może ktoś jest w posiadaniu, lub byłby miły i wskazał mi miejsce gdzie mógłbym pobrać plik z grą Prince of Persia,
który będę mógł uruchomić z UnoCart?
Pozdrawiam,
Mik/Javalonde
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Gearlynx 1.2.14 Ukazała się kolejna odsłona zaawansowanego emulatora Gearlynx dla konsoli Atari Lynx.
Premiera magazynu Atari Legacy Już jutro startuje sprzedaż nowego magazynu drukowanego Atari Legacy, składanego na Atari Falconie.
atari.area forum » Posty przez Javalonde
Cześć,
Czy może ktoś jest w posiadaniu, lub byłby miły i wskazał mi miejsce gdzie mógłbym pobrać plik z grą Prince of Persia,
który będę mógł uruchomić z UnoCart?
Pozdrawiam,
Mik/Javalonde
Wymieniliśmy się z forumowiczem @gkd_82 (dziękuję) konsolami PAL za NTSC.
Po podłączeniu, mam już całkiem przyzwoity obraz.
Jeszcze nie mam dźwięku ( jedynie szum ), ale próbowałem dopiero na jednym TV, chyba, że ktoś doradzi coś odnośnie tego dźwięku.
Donkey Kong Jr, NTSC
Jak przyjdzie, to wrzucę zdjęcie. Poproszę w takim razie jeszcze o nie zamykanie :)
Do zamknięcia.
Do zamknięcia.
Przesyłka nadana. Do zamknięcia.
Dzięki Kuba za Twoją charytatywną wpłatę, jutro joystick i gratisy ruszają do Ciebie :))

Licytację wygrał @qbahusak ! Kontakt przez PW.
Cześć chłopaki!
Mała licytacja charytatywna.
Licytujesz:
Joystick QuickJoy II Turbo SV-124 na mikrostyki.
Joystck nie działa w dół, ale słychać kliknięcie mikrostyku.
Bez luzów, nie jest wogóle rozklekotany.
Łady wygląd - bez pęknięć i zadrapań.
Przewidywany jest również TAJEMNICZY GRATIS :)
Jeśli wygrasz, to wylicytowaną kwotę wpłać na:
https://pomagam.pl/pomocdlaemilki
i przyślij mi swoje dane na paczkę Orlen.
Zaczynamy od 1zł.
To wszystko.
Koniec licytacji dzisiaj, czyli 15 sierpnia 2022 o godz. 22:00
Pozdrawiam :)
Javalonde
Cześć chłopaki,
Mam trochę gratów po sprzątaniu strychu.
Oddam za darmo.
Nie ma tu nic lukratywnego, ale może komuś coś się przyda.
Jeszcze trochę podobnych gratów się znajdzie.

Warunek: Przysyłasz pdf-a z etykietką zwrotną na siebie - do przesyłki.
Wyśle w wolnym czasie.
(Nie w najbliższym tyg.)
Pozdr.
Javalonde.
Rezerwacja do 21 sierpnia.
Cześć chłopaki,
Jeszcze mam takiego 1040stfm, który niestety ucierpiał podczas przesyłki kurierskiej.
Leży sobie u mnie w garażu, jak by kto chciał odebrać, to niech podjedzie (Wrocław).
Obudowa cała do wymiany, poza tym sprawny, gry się wczytują itp.
Jedynie przy stacji trzeba pomajsterkować, bo dyskietki się opornie wkłada i wyciąga.
Myszka się tam zaplątała na zdjęciu, ale ona nie działa z ST.
Oddam za trzy stówki.
Mogę się też wymienić na gry na konsolkę 2600.
Przesyłki na razie nie oferuje, brak kartonu, czasu i chęci do pakowania :))
Pozdr.
J.
Ok, dobra, nie zakumałem :) Dzięki @uicr0Bee
Będzie lepsze od nieadekwatnego STF :) Zamienisz? Sprzedaż?
Mam 4MB, a czy ta replika ma napisy Atari na niebiesko i (ewentualnie) uwypuklenia? Wiem, że jest kilka rodzajów.
Sticker nadal poszukiwany.
Dzięki, Ok, wyślę Ci na mail-a. Do zamknięcia.
Cześć chłopaki,
Oddam fajny, nie rozklekotany Joystick na mikrostyki.
Przyciski działają, słychać wszystkie mikrostyki jak klikają - ale działa sporadycznie. Możliwe, że kabel jest do wymiany.

Jeśli chcesz go mieć to:
1. Daj znać, że go bierzesz,
2. Wpłać 5 zł na https://pomagam.pl/mikusudarmozgu
3. Wyślij mi zwrotną etykietkę na paczkomat lub paczkę Orlen
Pozdrawiam.
Mik/Javalonde
Przepraszam, za brak aktualizacji wątku. Wczoraj się sprężyłem i nadałem sprzęt do @pablozp.
Do zamknięcia.
Czas deklaracji minął. Wiec, jeśli @pablozp jesteś chętny, to upoluje jakiś porządny karton i nadam Ci tego pięknego STF.
Hej @AS...., niesty, takich skarbów nie mam.
Dzięki za szybką reakcję @pablozp!
No dobra, niech będzie tak, że czas na zadeklarowanie odbioru osobistego upływa w niedzielę o 20:00.
Jeśli się nikt nie zgłosi, to @pablozp zgarnia tego stf - wysyłkowo, ale raczej bez brzoskwini ;)
Cześć chłopaki,
Jeśli byłby ktoś w okolicach Zoo, we Wrocławiu to może ode mnie zgarnąć tego STF do naprawy.
Nie wiem, co mu może być, po starcie jak widać na zdjęciu, wyświetla dwie bomby.
RTC, który był w środu, a który wymontowałem (bo się kabel oderwał) jest w komplecie.
Stacja raczej padnięta. Podłączyłem ją do innego ST, mieliła, mieliła, ale gry nie załadowała.
Na razie nie oferuję przesyłki, brak czasu, kartonu i chęci do pakowania.
Proponuję cenę przedinflacyjną: 400zł.
Mogę się wymienić na gry na konsolkę 2600.
Jeśli się nikt lokalnie nie zgłosi, to rozważę wysyłkę.




Jeśli by się kto szybko zdecydował, to może się załapie na brzoskwinie, póki ich małpy z okolicznego Zoo nie zeżrą ;)

Jak by kto miał pytania, to walić jak w dym!
Pozdrawiam,
Mik/Javalonde
Za paczkę o zadeklarowanej wartości 100 GPB musiałem zapłacić 31.55 euro. Kasę pobrało DPD (Holandia). Vat jest naliczany od 25 euro.
Oddane. Do zamknięcia.
atari.area forum » Posty przez Javalonde
Wygenerowano w 0.045 sekund, wykonano 21 zapytań