Haaaa ;) - DOSZŁO DZIŚ!!!(111)
Hmmmm, wolałbym oczywiście rozwiązanie o którym mówił Mono, ale - to też nie jest złe choć widzę kilka mankamentów. Zacznę od nich właśnie :D
1. Sloty ECI - nie da się zmieścić KMD (wersja z obudową), oraz IDE+ w slotach sąsiadujących.
2. jeśli KMD (wersja j.w.) jest w slocie ECI 3, lub 4 to nie ma możliwości włożyć carta do slotu carta numer 4
3. Użycie carta w slocie carta (nie eci), który jest cartem XE powoduje, że obudowa tegoż lekko zawadza o układ 74ACT244. Temat dotyczy Wszystkich slotów carta.
PLUSY:
1. U mnie działa raczej stabilnie - zasilacz od Amigi 500, nie sprawdzałem na serii bo i tak w przypadku mojego komputera bywa to problematyczne.
2. W zestawie np. SIC cart, cart z grami Abbuca, Ridiculous Reality, IDE+ z dyskiem fizycznym 2,5" z laptoka, oraz Karin Maxi umożliwia: Pracę na IDE+, KMD równolegle, carty można podmieniać bez wyłączenia komputera. To duży plus. Wybieram przyciskiem carta pod swapa i po resecie mam go aktywnego. Przełączam sobie teraz właśnie 3 carty i po każdym resecie mam to, co sobie wybiorę. Zestaw gier na SIC, gry Abbuca, lub grę Husaka ;)
3. Prezentuje się zajebiście.
... a poza tym, chyba będę jutro u Lotharka, więc pokażę to i pogadam. Może wartało by zewrzeć poślady i wspólnie z Candle'm zastosować ficzery z U1mb i dopracować całość na wzór "made by" Mono. Było by to rozwiązanie załatwiające wiele problemów jednocześnie.
Zestaw testowy:
cpu: 6502c/65c816 rapidus 16mhz
ram: 1MB portB/16MB 65c816 ram
audio: stereo / covox
video: vbxe
EDIT:
Właśnie przefleszowałem SIC cart w slocie numer 1. W dodatku na dopale do 16mhz/rapidus ;) Poleciało jak burza :D