AS:
Naprawdę chciałoby się Wam dopier.dalać 700 km?
Myślę że ja tak, i mam to nawęt dalej niż 700km :) ale, pienądze to duży problem.
Chciałem powidzieć, pryjechałemby na dowolną party do was.
Nie musiłaby ona tylko dotykać się Falcona :)
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Premiera magazynu Atari Legacy Już jutro startuje sprzedaż nowego magazynu drukowanego Atari Legacy, składanego na Atari Falconie.
Nowe firmware - FujiNet 1.6.1 Nowa wersja oprogramowania układowego dla FujiNet przynosi liczne poprawki błędów.
Atari800 6.1.0! Po blisko trzech latach przerwy ukazała się nowa wersja najpopularniejszego emulatora Atari 8-bit.
Atari Floppy Image Toolkit Potężne narzędzie w stylu GEM do obsługi dyskietek Atari ST w przeglądarce internetowej.
Delete Me Hard Nowa, rozbudowana strzelanka arcade dla komputerów Atari XL/XE, NES oraz C64.
atari.area forum » Posty przez factor6
Strony Poprzednia 1 2
AS:
Naprawdę chciałoby się Wam dopier.dalać 700 km?
Myślę że ja tak, i mam to nawęt dalej niż 700km :) ale, pienądze to duży problem.
Chciałem powidzieć, pryjechałemby na dowolną party do was.
Nie musiłaby ona tylko dotykać się Falcona :)
Hej! Super diskmag! Pryecyztałem tylko jeszcze dwa artykuły, ale są to prawie doskonałe teksty. Myślę to przetłumaczyć cóś do czeskiego (i umjejscić na mój blog) było by interesującym krokiem...
Tez mi nie dziala zapisywanie XEX - g2f zapisze jakes pliki .fnt i .scr. Mam wersji 3.9.0.6, g2f jest w katalogu c:\utils\emuls\atari800\g2f. Obrazek to Normal/DLI/GTIA. Windows XP SP3 32bit.
A jeszcze... Kiedy chce zapisac .XEX z zgodna nazwe, jak byl plik .G2F (na przyklad plik g2f byl EXAMPLE.G2F i ja chce zapsac plik EXAMPLE.XEX) (Save As.. -> wybiore XEX -> OK), to nie zapisze sie NIC!
mads.exe mam w C:\WINDOWS\ i PATH jest ustawiony tez tam.
Fajne, ale to nie ono. W tom demku był tyłko obrazek Axela (myśle że zdigitalizowany ale nie pamiętam na pewno) i ta muzyka.
Hi there, I'm looking for an old demo with picture of Eddie Murphy and melody Axel F. Similar demo is on C64, but I can't find Atari one and I'm sure it exists. It's not in Fandal's archive. Does anyone remember this demos? I saw it last time in 1990 :)
Factor6
Strony Poprzednia 1 2
atari.area forum » Posty przez factor6
Wygenerowano w 0.008 sekund, wykonano 66 zapytań