uicr0Bee napisał/a:

Coś przegapiłem? Gdzie był ogłoszony tej mail?

Na filmie, na stronie https://arsoft.netstrefa.pl/joycart.htm

Jest stała do momentu wzrostu cen zakupu nowych części.

mikesk8 napisał/a:

Super, a wiadomo już może jaka będzie cena i od kiedy zamówienia? :) ps. sorry jeżeli odpowiedz jest w filmie, po pracy obejrzę :)

Aktualna cena to 325,00 zł. W tej cenie są 3 dowolnie wybrane carty. Pozostałe, jeżeli ktoś chce, za dopłatą. Jeden minus - cała pierwsza seria już się sprzedała. Nie wiem, czy uda się utrzymać ceną dla kolejnej.

Sikor napisał/a:

To przy okazji można dorobić kolejne przyciski do Atari  -z mapowaniem ich nie ma problemu, od 4-go wzwyż zasadniczo śmiało można zaproponować "nowy" standard. I tak, pójdzie na jednym gnieździe w Atari.

Da się, tylko jakie gry by z tego korzystały? Jeżeli już, to raczej nowe, a w tych mało kto robi wsparcie dla 3 przycisków, a co dopiero większej liczby.

pajero napisał/a:

Pytanka:

A. Będzie wersja leworęczna?  Dla osób wolących przyciski po lewej stronie.

B. Jakie są wymiary pudełka?

C. Przyciski FIRE, czy dobrze rozumiem:
   nr.1 zwykły Fire
   nr.2 pod wejście Paddle0 jako Fire2
   nr.3 pod wejście Fire ale już jako autofire

D. Wyjście USB (podłącz pod PC) będzie w standardzie?


A. Tak
B. około 190x135 mm
C. Przycisków jest 5:
    Fire 1 = zwykły fire
    Fire 2 = Paddle0
    Fire 3 = Paddle1
    UP = joy góra (przód)
    AUTO = Autofire

D. Nie

solo/ng napisał/a:

+/- kiedy bedzie mozna zamówić to cudeńko?:)

Jeszcze trochę. Dokładam nowe pomysły, co wymaga przeprojektowania płytki i cartów.

Nie, przyciski nie będą Sanwy. Nie przewiduję takiej wersji. Przynajmniej na razie.

Unithor to klasyczny joystick do obsługi jedną dłonią. Joycart jest mini arcade stickiem. To dwie różne konstrukcje służące do tego samego ;)

Radosny kartridż? Bardzo dobrze brzmi :)

Tak sobie myślę, że jeśli to nie jest właściwy dział, to proszę o przeniesienie. Fabryka?

TMK napisał/a:

Czy buttony będą/są wciskane czy przykręcane

Przyciski są na wcisk, ale chyba bez rozkręcenia obudowy (4 śrubki) nie będzie się dało ich wyciągnąć.
Przyciski nie są konfigurowane przez użytkownika. Kartridż narzuca odpowiednie mapowanie przycisków. Można byłoby pokusić się o taki uniwersalny kartridż ze zworkami, ale wydaje mi się, żeby to niezbyt elegancko wyglądało. Poza tym przyciski są opisane i zmiana ich funkcji byłaby myląca.

37

(169 odpowiedzi, napisanych Software, Gry - 8bit)

A ja mogę :)

38

(94 odpowiedzi, napisanych Software, Gry - 8bit)

Dołączam się do gratulacji. Brawo Bocianu!

Co do dem i gier, to jakoś tak z obserwacji moich wynika, że dema działają na komputerze Pinokia, a gry już niekoniecznie ;)

39

(169 odpowiedzi, napisanych Software, Gry - 8bit)

1. perinoid
2. Sikor
3. dely
4. takron27
5. mcs
6. Saberman
7. Rastan[
8. pancio.net
9. mkolodziejski aka Misza
10. mono
11. ccwrc
12. bocianu
13. AdamK
14. Kaz
15. Harry
16. larek

40

(6 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

Klawiaturę z XEGS zawsze możesz przełożyć do XE, ale odwrotnie już niekoniecznie. Problem będzie z klawiaturą "na sprężynkach" i klawiszem HELP.

Sikor napisał/a:

Panowie, w tym tempie to samą limitowaną będę musiał zrobić... ;P

Jak podasz cenę, to może być różnie ;)

42

(316 odpowiedzi, napisanych Software, Gry - 8bit)

Najnowszy, czternasty odcinek dostępny na stronie RetroNaGazie.eu

Na kolejne części (jeśli będą się pojawiać) zapraszam również na powyższą stronę :)

1. perinoid
2. MGor
3. dely
4. pancio
5. Jacques
6. sun
7. mono
8. bober
9. yezy
10. Rastan
11. Saberman
12. takron27
13. as...
14. bocianu
15. gzynio
16. Renton
17. GRooBY
18. larek

44

(316 odpowiedzi, napisanych Software, Gry - 8bit)

No i możemy robić kalendarz na 13 miesięcy ;)

https://cdn.discordapp.com/attachments/648573847221698572/835077178999046185/13._Borsuk_i_Larek_-_Srodek_kanapy.jpg

45

(316 odpowiedzi, napisanych Software, Gry - 8bit)

Cyk i już dwunasty odcinek :)

https://uploads.disquscdn.com/images/35854b2815819b972f397a2f04fcea5299ad7bca79773503d1037026f1e304ab.jpg

46

(316 odpowiedzi, napisanych Software, Gry - 8bit)

Trochę humoru na weekend

https://cdn.discordapp.com/attachments/648573847221698572/829960449264844821/10._Borsuk_i_Larek_-_Zasilacze.jpg

47

(316 odpowiedzi, napisanych Software, Gry - 8bit)

Wesołych Świąt!

https://cdn.discordapp.com/attachments/648573847221698572/827598659486089263/10._Borsuk_i_Larek_-_Jajka.jpg

48

(316 odpowiedzi, napisanych Software, Gry - 8bit)

Kto dziś już kupił Świat Młodych, ten wie, że pojawił się kolejny komiks ;)

https://cdn.discordapp.com/attachments/648573847221698572/824915528841560074/09._Borsuk_i_Larek_-_Tekstowka.jpg

49

(316 odpowiedzi, napisanych Software, Gry - 8bit)

Następny odcinek. Miłego oglądania :)

https://cdn.discordapp.com/attachments/664037238593814528/822525720450433074/8_Larek_i_Borsuk_-_Palenie.jpg

50

(316 odpowiedzi, napisanych Software, Gry - 8bit)

Najnowsza część :)

https://cdn.discordapp.com/attachments/648573847221698572/820018021983715328/7_Larek_i_Borsuk_-_Refleks.jpg