Przejdź do treści forum
atari.area
Twoje polskie źródło informacji o Atari
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi
Aktualności ze świata Atari
HDDRIVER 13.01 Aktualizacja HDDRIVER przynosi poprawki dla HDDRUTIL oraz lepszą obsługę szybkiego sprzętu.
192p Test Suite dla 8-bitowego Atari Nowy program do testowania i kalibracji obrazu dla Atari XL/XE od HanJammera.
Atari800 7.0.0 Pierwsza wersja emulatora z funkcją pobierania z sieci i mnóstwem nowości.
Obrazy w 1024 kolorach na VBXE Nowy konwerter i przeglądarka obrazów dla rozszerzenia VBXE pozwalają wyświetlić aż 1024 kolory.
Gearlynx 1.2.15 Emulator Atari Lynx doczekał się ważnej aktualizacji z wieloma nowymi funkcjami.
Opcje wyszukiwania (Strona 2 z 82)
Zajrzałem teraz na forum i u mnie certyfikat jest ważny w okresie od 1 stycznia do 1 kwietnia. Czyżby forum miało podwóje obywatelstwo? ;-)
No, nie wiem. W instrukcji napisane jest, że tylko do użytku zewnętrznego.
Pytania i odpowiedzi kupujących (7)
- Dlaczego niektóre urządzenia, które zmieniły kolor na biały, mają nową etykietę?!?!.
- Nie działa.
- Hmm... co za wspaniałe, nadmuchane recenzje od "zadowolonych kupujących"
A co to za druga kolejka? To ja stanę w dwóch i będę mieć dwa. :-p
1. ja
2. gwinter
3. piter
4. Kroll
5. AdamK
6. Lizard
7. VLX
Post Przemka-o bezpośredni przed moim był podwójny.
Czyżby wróciła unikatowa funkcja forum: "piszesz posta, publikują się dwa"?
Jak udało Ci się uruchomić CMC na ST? ;-)
VLX napisał/a:Ostatniej się nie sprzedaje.
I tak Ci jej nie zapiszę w testamencie. :-p Poza tym są dializy i na przeszczep też można się załapać, więc nie taka ona ostatnia. :-)
koala napisał/a:frasunek ;)
(tak wiem co oznacza to słowo, ale z tradycją się nie dyskutuje!)
Na naszej scenie to słowo ma swoje indywidualne znaczenie i nie trzeba się z tego tłumaczyć. :-)
Jakieś zaskórniaki i jedną, jeszcze sprawną nerkę mam. ;-)
Na razie jestem zainteresowany. Jak poznam cenę, moje zainteresowanie może, ale nie musi, ulec zmianie. :-)
Cała tajemnica zapisana jest w: Profil -> Ustawienia -> Kontakt przez e-mail. :-)
artik-wroc napisał/a:Cyprian napisał/a:pięknie
To jak, zainteresowany?
Odpowiem zamiast kolegi: TAK!
Planujesz wyprodukować większą liczbę sztuk, aby starczyło dla każdego chętnego?
Przyłączam się do podziękowań. Impreza na najwyższym poziomie dzięki Vasciowi, Agnieszce i całej ekipie, dbającej o warstwę techniczną. Podziękowania także dla nas :-) - uczestników, bez których Last Party nie mogłoby być tak zaje... fajne.
MacGyver uświadomił mi swoim postem, że byłem na każdej edycji Last Party - od tej pierwszej w 1997 r. w Opalenicy do tegorocznej. I będę przyjeżdżać bezapelacyjnie, do samego końca - mojego lub jego. ;-)
laborant napisał/a:Slogan sloganem, ale koło $199 130xe kosztowało w swoich czasach. Nie ufaj reklamie :)
To by się zgadzało, bo $199 to nieco ponad 700 zł. Akurat mam 130XE, mogę oddać w tej cenie. :-D
Sz, S1, Nz, N2, Pz, P1
Zapłacone 165 zł za obiady i 510 zł za noclegi.
Medalion z pieczarką?
A bo mi się pomyliło. :-D Pomidorowa zawsze jest po niedzielnym rosole.
A w poniedziałek na podróż pomidorówka... Twojej mamy. :-)
Vasco/Tristesse napisał/a:Wpłaty za pokoje należy dokonać do 12 grudnia 2025 r. na konto domu noclegowego.
Podasz nr konta, czy zmusisz nas do spamowania pensjonatu zapytaniami? ;-)
Zmiana. Przyjeżdżam w piątek, więc:
pt/sb/nd/pn/wt - Lizard, dwuosobowy, na piętrze, z widokiem na jezioro, bo na bazylikę nie ma, ew. żabkę ;-)
sb/nd/pn/wt - Lizard, dwuosobowy, na piętrze, z widokiem na bazylikę, ew. żabkę ;-)
Domyślam się, że koledze chodzi o pokój z obcymi, niezwiązanymi ze sceną, ludźmi.
Z pewnością nie Ciebie. :-p
perinoid napisał/a:Masz do tego pełne prawo.
Tylko to wraz z "w wolnym czasie" i "pojedyncze komplety" oznacza "zrobiłem sobie, jakie super, patrzcie i podziwiajcie bo to wszystko co możecie".
PS. Powtarzam - masz pełne prawo. Tylko d... nie zawracaj.
Wręcz przeciwnie. To bardzo cenna informacja dla posiadaczy takich obudów. :-)
Biere te 4 tera i kasę chcesz do rency czy bliknąć? :-)
Znalezione posty [ 26 do 50 z 2,030 ]
Forum oparte o: PunBB
Currently installed 7 official extensions. Copyright © 2003–2009 PunBB.
Wygenerowano w 0.070 sekund, wykonano 21 zapytań