Przejdź do treści forum
atari.area forum
Twoje polskie źródło informacji o Atari
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi
Aktualności ze świata Atari
Altirra 4.50 test 12 Nowa wersja testowa emulatora Altirra przynosi poprawki błędów oraz wierniejszą emulację plotera Atari 1020.
Another World na Atari XL/XE Niezwykły projekt w1k przenosi kultowy hit Another World na 8-bitowe komputery Atari.
Atari Action! Compiler od Kuby Husaka Nowe narzędzie umożliwiające kompilację kodu Action! bezpośrednio na współczesnych komputerach PC.
Altirra 4.50 test 11 Avery Lee udostępnił nową wersję testową emulatora Altirra z nowym, eksperymentalnym paskiem zadań.
C.E.T.A.S. - nowy projekt na Atari 8bit Rafał Dudek i Vladimir Janković pracują nad unikalną strzelaniną z alternatywną historią w tle.
Opcje wyszukiwania (Strona 2 z 2)
X-Ray, dobrze że to wyjaśniłeś, bo jedna z prac na sid compo, jak wiesz zresztą, była nasza (znaczy MultiStyle Labs) i tak się zastanawiałem, czemu ja właściwie nic nie wiem o przebiegu ani wynikach konkursu. No to już wiem :evil:
Teraz mogę popchnąć muzykę gdzie indziej, tylko wybrać... I na pewno nigdy więcej nic nie wystawię na Symphony. North Party jest o wiele lepszym koniem do postawienia na :D
Eeeee... Mało Liebicha... Nic Daxey'a...
Zwłaszcza Liebichem bym się szerzej pochwalił, jego "Blood Fighter 2" robi powalające wrażenie na commodorowcach, As I Could Bear Witness :D
Pomysl nie jest oryginalny. Na kanale TV o grach komputerowych (nie pamietam nazwy) co i raz leca takie teledyski, czesto poswiecone starym grom (choc Tribute to ATARI jeszcze nie widzialem :)
I nie tylko na kanale o grach komputerowych.
Jak jeszcze żyła telewizja muzyczna Viva II, to w programie Zwobot często można było zobaczyć clipy projektu muzycznego Mikron 64 (wszystkie według jednej receptury, identycznej jak ta, na którą wpadliście, tylko gry z komody zamiast z atarki). Widziałem tam też ów "vsclip.mov", który znalazł Pecus. A twórcy tego programu nieraz posuwali się do tego, że robili własne miksy tego typu pod muzykę z SID-a. Na przykład "BMX Kidz" Hubbarda.
Niestety, Viva II aktualnie ist tot. :cry:
muza na speca byla zdecydowanie bardziej kilmatyczna, ale dobre i to.
tylko dlaczego wersja na atari wyjdzie jako ostatnia?
Pod tym samym URL'em, który podał Yerz, leży teraz nowa wersja "Duplandu" z nową muzyką. Chyba bardziej klimatyczną - nie wypada mi się wypowiadać ;)
Po przeczytaniu fragmentów z pająkiem i rzyganiem do ucha, namawiam: Yerzmyey, Ty się marnujesz w ośmiu bitach, zanieś to do Lampy i Iskry Bożej. Powaga.
Znalezione posty [ 26 do 29 z 29 ]
Forum oparte o: PunBB
Currently installed 7 official extensions. Copyright © 2003–2009 PunBB.
Wygenerowano w 0.010 sekund, wykonano 68 zapytań