26

(162 odpowiedzi, napisanych Fabryka - 16/32bit)

Od miesiąca jestem posiadaczem Atari 1040STf (jest to mój pierwszy komputer tej firmy) i dokupiłem do niego dysk (od zaxon'a, znany portal, około tydzień temu) z softem w wersji 3.01. W zawiązku z tym mam pytanie jak zaktualizować oprogramowanie do najnowszej wersji. Rozumiem, że mogę to zrobić tylko via serial (ACSI2STM supports firmware upload via the ACSI port since version 4.0.), ale nie bardzo wiem jak to zrobić :).
Dysk działa jak najbardziej dobrze, ale kusząca jest możliwość odczytu karty SD (z systemem plików z Windows) bezpośrednio w systemie, tak jak to działa z EmuTOS'em.