> Może trzeba do tematu podejść komercyjnie?
hehe. wiesz kto ma prawa do asteroida ? :D nie ma mowy o tym zeby sprzedawac asteroida na atari :-)
mam dwa hardcorowe pomysl, na goraco :D
1. wierna kopia (bardzo wierna) asteroida: na karcie nie bedzie plikow gry. pierwsze uruchomienie carta pojawi sie menu w menu wybierasz ktore pliki przeniesc do pamieci carta (wsadzisz dyskietke z plikami asteroida z M.A.M.E) - obslugiwane sio2pc, sio2sd, stacje dyskow SIO, atari zapisze pliki w karcie i od teraz masz juz zaprogramowanego karta z gra asteroids:)
http://www.youtube.com/watch?v=vi5S1aYio_U
2. rozbudowana wersja, podchodzaca juz bardziej pod stardusta oczywiscie nie zmieniajac ewentualnie tylko podrasowac silniczek oryginalnego asteroida. dostaniemy cos mniej wiecej takiego:
http://atari.pl/video-asteroids-nosty.mp4
ale wtedy mozna to juz normalnie rozprowadzac.
mam nadzieje Nosty nie obrazi sie o udostepnienie jego filmiku :-)