Przejdź do treści forum
atari.area forum
Twoje polskie źródło informacji o Atari
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi
Aktualności ze świata Atari
MyAES 0.99 Beta 8 Nowa wersja MyAES z poprawkami błędów
Działające RM800XL! Na X pokazano działającą replikę RM 800XL - to ważny krok w stronę gotowego produktu.
PyDPainter 2.2.0 Pixel art w stylu Deluxe Paint.
SillyVenture 2025SE - nowe wiadomości Ruszyła sekcja regulaminów i uploadu prac. Zaktualizowano regulamin i dodano nową kategorię muzyczną
Doom8088 dla Atari ST Nowy port Dooma na Atari ST bazuje na wersji dla 8088 i wspiera tylko pierwszy epizod
Opcje wyszukiwania (Strona 21 z 44)
JPx72, fajnie widzieć tutaj fana konsol :) Kolekcję masz super. Czy będziesz może sprzedawał jakieś cartridge do Segi MD/Genesis i SNESa?
Ja się zastanawiam nad N64, ale musiałabym się potargować :) NES też kusi.
grzeniu, może dla Ciebie. Oszczędź proszę takie komentarze sobie. Jan ma sporo sprzętu Nintendo :)
Sikor, jak dla mnie to dobra miejscówka była na Dickensa. Tanie żarcie i dużo.
pajero, ma 9 pinów. Pady w linkach podanych przez Ciebie mają niestety tylko 3 przyciski, a taki pad mnie nie urządza. Ale dzięki za linki :)
Chętnie kupię, a jeszcze chętniej pożyczę od kogoś, 6 przyciskowy pad do Segi MD/Genesis, o taki np: http://en.wikipedia.org/wiki/File:Sega- … t-Cont.jpg Ułatwi mi to zasadniczo granie w serię Mortal Kombat :)
A nie można sztabu zrobić w piątek? W weekendy mnie nie ma.
Wstępnie deklaruję 50 zł. Party będzie w Warszawie, więc odpadnie u mnie opłata za benzynę, czy dojazd.
Sikor, całkiem fajnie prezentuje się party place :)
insert, w ten tzn dziś i jutro?
Ja wciąż czekam na tę z poprzedniej edycji. Myślę, że ci, którzy chcieli zakupić koszulkę rok temu też powinni zostać uwzględnieni.
grey, co już napisał Ci dely. Jak możesz, to czytaj poprzednie odpowiedzi.
grey, przeczytałeś, co napisałam? To ma być party pokroju Grzybsoniady. Ot mniejsze party, w miłej atmosferze. Zresztą, róbta, co chceta.
Kto daje i zabiera, ten wiesz :]
grey, nie odwracaj kota ogonem. Z tego, co pamiętam, to chciałeś zrobić party też na przełomie lipca/sierpnia. I wtedy rzeczywiście pokrywałoby się z Głuchołazami. Jeśli coś mi się pokręciło to sorry. Poza tym pisałeś wszędzie, że tegoroczna edycja SV jest ostatnia, więc nic dziwnego, że ludzie odebrali to serio i pojawiła się propozycja party. Sikor nie napisał nigdzie, że party ma być w zimie. Wrzesień wszak jest jesienią :] I to ja podałam wrzesień, a nie Sikor. To moja propozycja terminu.
zaxon napisał/a:innuendo bez obrazy ale nie znaj proporcjum mocum panno w zasadzie.
I
zaxon, jak do mnie piszesz, to pisz tak, byś był zrozumiany. Bełkot z literówką mi nic nie mówi :]. Nie życzę sobie przekręcania mojego nicku.
Edit: Nie można zakładać, że party w Warszawie będzie tylko ochlaj zlotem. W Carrefourze jest mnóstwo knajp, barów etc., gdzie można ZJEŚĆ. Zaopatrzenie to nie tylko alkohol.
zaxon, nie przekręcaj mojego nicku ok? Nie chcesz, nie przylatuj. Skoro od razu zakładasz, że będziesz się denerwował. grey, Sikor też pisał o party pokroju Grzybsoniady. Nikt Was do uczestnictwa w party nie zmusza. A tu się już taki topic robi, jakby Was siłą wrzucano do pociągów/samolotów i prowadzono na party place.
grey, ok, rób sobie SV, ale jak ludzie chcą zorganizować kolejne party, to mają taką możliwość. To tak jakby Czechom zabronić robienia Atariady bo jest terminowo blisko z Foreverem. Jak widać chętni są i na jednym party i na drugim. Skoro SV jest w listopadzie, party w Warszawie byłoby, przypuszczanie bo termin do ustalenia, wrzesień-październik, to są to 2 miesiące przed SV. Nic się nie pokrywa.
grey, Jagiellońska jest spokojną okolicą. SV jest w listopadzie, więc wrzesień-październik nie koliduje. Już dawno chodził mi po głowie pomysł zlotu w Warszawie, a Sikor wyszedł z realną propozycją.
Ulica Jagiellońska jest ok. Blisko jest Carrefour i pełno monopolowych - to z kwestii zaopatrzenia. Myślę, że wrzesień - październik to dobre miesiące.
Jestem jak najbardziej za. Jeśli jest taka możliwość, to dlaczego nie skorzystać.
jury, ok, koniec off topa. Powiem tak, nie trawię osób, które gadają głupoty nt. mojej dzielnicy. I tyle.
AS, Kamionkowska to też moje rejony :) Mińska też. Nie muszę jechać bo to krok ode mnie. Te pustostany są wyburzane, stąd dykty w oknach etc. Fakt faktem, że teraz Praga w remontach, przystanki prawie codziennie w innym miejscu.
Ta reputacja to ze starych dziejów i bardziej chodzi o Szmulki, które są częścią starej Pragi.
jury, w żeby możesz oberwać wszędzie. Rozumiem, że przytrafiło Ci się to na rondzie praskim i stąd niechęć do dzielnicy. Mnie strasznie denerwuje, gdy jakaś dzicz jeździ do innych dzielnic, tam broi i potem jest na dzielnicę, gdzie kogoś spotkało coś złego.
jury, nie zamieniłabym swojej dzielnicy na żadną inną. Klimat, atmosfera, widoki i zieleń.
Znalezione posty [ 501 do 525 z 1,078 ]
Forum oparte o: PunBB
Currently installed 7 official extensions. Copyright © 2003–2009 PunBB.
Wygenerowano w 0.035 sekund, wykonano 27 zapytań