Przejdź do treści forum
atari.area
Twoje polskie źródło informacji o Atari
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi
Aktualności ze świata Atari
Obrazy w 1024 kolorach na VBXE Nowy konwerter i przeglądarka obrazów dla rozszerzenia VBXE pozwalają wyświetlić aż 1024 kolory.
Gearlynx 1.2.15 Emulator Atari Lynx doczekał się ważnej aktualizacji z wieloma nowymi funkcjami.
STOS BASIC V5.5 Alpha Popularny język programowania dla Atari ST powraca po ponad 30 latach w nowoczesnej wersji.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
Opcje wyszukiwania (Strona 222 z 294)
W takim razie zostaje jeszcze Lotharek...
MOże on by się podjął????
To jak robimy listę????
MOże Zaxon by popełnił Kmk, przecież też jest dobrym elektronikiem....:)
Szary to jest nas 2dwóch.
MOże LoTharek by zechciał popełnić 2takie zabawki...?
Wiemy wiemy że robi i doczekać się nie możemy:)
szary napisał/a:Jak w temacie.
Ogłaszam się w ten sposób bo nie wiem do kogo można się zwrócić, tzn. kto z elektroników jest w tej chwili "autoryzowany" ;)
Ja też bym się pisał!!
... to wiemy że klon istnieje i ma się dobrze...
Dobrze ma się rónież jego dokumentacja itd..
Spokojna Twoja rozszochrana:)
-Śmieci miałem od zawsze.
Ciekawi mnie temat klona, niedługo może będzie wysyp na allegro:)
Spartę brygada sprzedaje, może niedlugo toms by brygada...!!!??!
Z tego co słyszałem to jest już conajmniej 1szt działającego klon-a Toms-a..!!
Tak tak klon toms-a!!
A niedługo ma powstać 2ga taka sztuka.
MOże by tak założyć odpowiedni topic??
No właśnie nie :(
zawsze miałem tylko 130xe
Na silver wezmę stację to się "obaczy"...!
lepiej napisz jakiego chcesz klonować toms-a..
a kto będzie go klonował??
I jaki model chcesz sklonować???
t710 sądzę że będzie łatwiej od t720.
Napisz coś więcej!
Tak zobaczę.
-tylko nie mam na czym:)
moja Atarka jest na kuracji wzmacniającej u Candlego..
Poszukam starych zdjęć, tam pewnie coś będzie z romem
widzę że sporo osób się "zbroi" :)
AS... napisał/a:Pinku,
A w czym problem zapuścić demo całodyskowe???
Ja bym chciał aby nie było regulaminu i było dużo dobrych dem. :)
Tak wiem,
Już to odkryłem z sio2ide. I nawet działają takie dema:)
-Ale dalej nie rozumiem w czym problem aby Pinek zakupiścił takie demo ze swojej xfki???
Pinku,
A w czym problem zapuścić demo całodyskowe???
Ja bym chciał aby nie było regulaminu i było dużo dobrych dem. :)
Przeinstalowałem emulca i działa:)
Fajne!
NIe działa u mnie pod atari800win plus 4.0 ustawiłem 1088, stereo, pal itd.
Wszystko działa tylko nie to demo:(
p.s. niestety nie sprawdzę na real atari:(
Moje real atari się tjuniguje i z tego co mi wiadmo to już ma zamiast 256kb już jest w nim ultimate 1mb...
:)
Nie remont tylko przeprowadzka i remont:)
I jak tam prace trwają????
Oczywiście poproszę o jedną sztukę inside:)
zaxon napisał/a:Na przykladzie Karin Maxi moge powiedziec ze spory, szczegolnie jak sie chce miec w obudowie i 100% dzialajaca.
Jak spory?
- mówimy o 500pln czy 1500pln???
p.s. tematów o klonowaniu było już naprawdę sporo, sam się zapisałem jak dobrze pamiętam na karinkę..
Ale nitk do dziś nie chciał odemnie nawet 200pln jako wpłata zaliczki/przedpłata.
napędy można wyrwać za 80-100$ ,do tego elekronika + obudowa + naklejki i przyciski i inne takie..
Ciekawi mnie jaki był by koszt zbudowania takiej xf ki bądź jakiegoś toms-a.?
Znalezione posty [ 5,526 do 5,550 z 7,330 ]
Forum oparte o: PunBB
Currently installed 7 official extensions. Copyright © 2003–2009 PunBB.
Wygenerowano w 0.237 sekund, wykonano 15 zapytań