W takim razie zostaje jeszcze Lotharek...
MOże on by się podjął????

To jak robimy listę????
MOże Zaxon by popełnił Kmk, przecież też jest dobrym elektronikiem....:)

Szary to jest nas 2dwóch.
MOże LoTharek by zechciał popełnić 2takie zabawki...?

Wiemy wiemy że robi i doczekać się nie możemy:)

szary napisał/a:

Jak w temacie.
Ogłaszam się w ten sposób bo nie wiem do kogo można się zwrócić, tzn. kto z elektroników jest w tej chwili "autoryzowany" ;)


Ja też bym się pisał!!

5,531

(35 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

co Ty kombinujesz???

5,532

(35 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

... to wiemy że klon istnieje i ma się dobrze...
Dobrze ma się rónież jego dokumentacja itd..

5,533

(35 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

Spokojna Twoja rozszochrana:)
-Śmieci miałem od zawsze.

Ciekawi mnie temat klona, niedługo może będzie wysyp na allegro:)
Spartę brygada sprzedaje, może niedlugo toms by brygada...!!!??!

5,534

(35 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

Z tego co słyszałem to jest już conajmniej 1szt działającego klon-a Toms-a..!!
Tak tak klon toms-a!!

A niedługo ma powstać 2ga taka sztuka.

MOże by tak założyć odpowiedni topic??

5,535

(8 odpowiedzi, napisanych Software, Gry - 8bit)

No właśnie nie :(
zawsze miałem tylko 130xe
Na silver wezmę stację to się "obaczy"...!

5,536

(6 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

lepiej napisz jakiego chcesz klonować toms-a..

5,537

(35 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

a kto będzie go klonował??

I jaki model chcesz sklonować???
t710 sądzę że będzie łatwiej od t720.

Napisz coś więcej!

5,538

(8 odpowiedzi, napisanych Software, Gry - 8bit)

Tak zobaczę.
-tylko nie mam na czym:)
moja Atarka jest na kuracji wzmacniającej u Candlego..

Poszukam starych zdjęć, tam pewnie coś będzie z romem

5,539

(35 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

ale po co???

5,540

(20 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

widzę że sporo osób się "zbroi" :)

5,541

(57 odpowiedzi, napisanych Zloty)

AS... napisał/a:

Pinku,
A w czym problem zapuścić demo całodyskowe???
Ja bym chciał aby nie było regulaminu i było dużo dobrych dem. :)

Tak wiem,
Już to odkryłem z sio2ide. I nawet działają takie dema:)
-Ale dalej nie rozumiem w czym problem aby Pinek zakupiścił takie demo ze swojej xfki???

5,542

(57 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Pinku,
A w czym problem zapuścić demo całodyskowe???
Ja bym chciał aby nie było regulaminu i było dużo dobrych dem. :)

5,543

(4 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Nie był remont?!

5,544

(51 odpowiedzi, napisanych Scena - 8bit)

Przeinstalowałem emulca i działa:)

Fajne!

5,545

(51 odpowiedzi, napisanych Scena - 8bit)

NIe działa u mnie pod atari800win plus 4.0 ustawiłem 1088, stereo, pal  itd.
Wszystko działa tylko nie to demo:(

p.s. niestety nie sprawdzę na real atari:(
Moje real atari się tjuniguje i z tego co mi wiadmo to już ma zamiast 256kb już jest w nim ultimate 1mb...
:)

5,546

(82 odpowiedzi, napisanych Fabryka - 8bit)

Nie remont tylko przeprowadzka i remont:)

5,547

(82 odpowiedzi, napisanych Fabryka - 8bit)

I jak tam prace trwają????
Oczywiście poproszę o jedną sztukę inside:)

5,548

(23 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

zaxon napisał/a:

Na przykladzie Karin Maxi moge powiedziec ze spory, szczegolnie jak sie chce miec w obudowie i 100% dzialajaca.


Jak spory?
- mówimy o 500pln czy 1500pln???

p.s. tematów o klonowaniu było już naprawdę sporo, sam się zapisałem jak dobrze pamiętam na karinkę..
Ale nitk do dziś nie chciał odemnie nawet 200pln jako wpłata zaliczki/przedpłata.

5,549

(6,392 odpowiedzi, napisanych Kolekcjonowanie)

piękny stbook

http://cgi.ebay.pl/Atari-STBOOK-QWERTY- ... 3a5ef66889

a tutaj prototyp do Jaguar-a
http://cgi.ebay.pl/Atari-Jaguar-Alpine- ... 255dd56d3a

5,550

(23 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

napędy można wyrwać za 80-100$ ,do tego elekronika + obudowa + naklejki i przyciski i inne takie..
Ciekawi mnie jaki był by koszt zbudowania takiej xf ki bądź jakiegoś toms-a.?