
jeszcze nie jest ostateczna wersja. a gdzie te wiecej kolorow potrzeba?
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Gearlynx 1.2.15 Emulator Atari Lynx doczekał się ważnej aktualizacji z wieloma nowymi funkcjami.
STOS BASIC V5.5 Alpha Popularny język programowania dla Atari ST powraca po ponad 30 latach w nowoczesnej wersji.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
atari.area forum » Posty przez xxl

jeszcze nie jest ostateczna wersja. a gdzie te wiecej kolorow potrzeba?
filmik w kolorze:
http://www.youtube.com/watch?v=Le3MA2Lc7g0
w programie poprawilem blad przez ktory helikopter i czolg nigdy nie mogly pojawic sie w skrajnych pozycjach. w oryginale procedurki do obslugi ruchu maja odpowiedni kod ale nie jest on wykonywany, co ciekawe na cpc jest dokladnie ten sam blad ;-)
tez gdzie swidzialem takie atr.
tu masz jeden
piekna sprawa Xlent chociaz przydlugi wstep ;-) pociagniesz to dalej?
> A ja spróbowałem. Podszedłem optymistycznie (bo spróbowałem). Niestety, efekt mnie nie zadowala i nie bardzo wiem, jak zrobić, by mnie zadowolił.
w moich uszach to zdanie brzmi: walcze z obsluga programu muzycznego
@Sim_Piko: bedzie wersja na atari?
Dzieki wszystkim, ktorzy pomogli mi przetestowac 800XE.
mam jeszcze pytanie. czy byly sprzedawane atari 800XE z plyta glowna atari 65XE?
link do "Time" jest w pierwszym poscie.
dlaczego niewykonalne? w pierwszym poscie masz tez miksa "Time" z NESa.
Sim_Piko: bardzo fajnie wychodzi, a gdzie "perka"? :-)
ps. w 0:44 jest inna nutka chyba
prawda, bo zaleznosc jest bardzo prosta. zainteresujesz sie jakims rozszerzeniem jesli nie bedzie programow ktore go wykorzystuja?
marzy mi sie taki core
zmiany w pierwszym poscie
BUMP
patch gotowy. dziala?
gra jest totalnie miodna
=================
lokalny patriotyzm :-)
3 punkty http://www.pouet.net/prod.php?which=56481
2 punkty http://www.pouet.net/prod.php?which=56383
1 punkt http://www.pouet.net/prod.php?which=55512
> zachowaniem czasu i daty każdego pliku.
podejrzewam, ze kazdy zapisywany plik bedzie mial wbity czas i date. nie jest to jakas specjalna funkcjonalnosc programu np. APE. byc moze chodzi o zachowanie czasu i daty tej ktora byla w pliku zrodlowym? ale to chyba ma znaczenie tylko dla userow sparta dosa?
> prosze nacisnac na evolution "1","2","3","4","5" - czy cos sie zmienilo?
Nawet do zera przeleciałem. Nic to nie zmienia.
ale jest jakas reakcja chlopka?
czy na tym evolution jest jakis monitor pamieci albo chociaz mozna wpisac kilka "POKEow"?
---
trzeba zmienic jeden skok zeby to dzialalo, albo jakims poke albo moge podeslac .SNA (ale nie wiem czy mozna to zaladowac do evolution)
1. da sie zrobic zrzut pamieci tego evolution ?
2. na tym evolution (sam skacze i strzela) po nacisnieciu "O" lub "P" skacze na boki ?
---
prosze nacisnac na evolution "1","2","3","4","5" - czy cos sie zmienilo?
ech...
no i powialo tesknata za stara dobra tradycja konkursow Sikora...
nie. bedzie albo samodzielna praca na sv2011 albo kooperacja - rozmowy trwaja ;-)
@miker: teraz bedzie mial czas na wszystko.
zona to wspanialy wynalazek, wszystkie wkurzajace, trawiace zycie obowiazki mozna z usmiechem zwalic na baby... szczesliwa samica w domu radzi sobie z tym szybko i sprawnie.
mono dobrze zagral, pewnie pracuje nad jakims wiekszym projektem ;-)
wszystkiego najlepszego !!!
wlasciwie nie chodzi o uszkodzony GTIA...
jak narazie testy idza dobrze...
jeszcze kilka atarek.
mozna ... migac bakgroundem ;-)
99%
tak, tylko 2 kanaly - wiecej zaczyna sie robic smietnik (mozliwe, ze trzeba dokladniej cyklowac).
przetworniki 4 bitowe, ustawilem zeby pierwszy kanal gral polowe ciszej (wydaje mi sie lepiej to wychodzi). jest mozliwosc generowania mowy i grania instrumentami na samplach - dobra jakosc (tu nie mam jakiegos krotkiego przykladu ze spectrumowego sample trackera)
atari.area forum » Posty przez xxl
Wygenerowano w 0.231 sekund, wykonano 18 zapytań