Kroll, prosta sprawa, prawy górny róg, obok kontrolera SCSI, wymieniasz i już. Chyba nie ma co się zastanawiać....
tu masz zdjęcie i rodzaj barterii którą należy kupić.
http://www.mr2.net/marknias/atari_tt030 ... %20Battery
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Gearlynx 1.2.14 Ukazała się kolejna odsłona zaawansowanego emulatora Gearlynx dla konsoli Atari Lynx.
Premiera magazynu Atari Legacy Już jutro startuje sprzedaż nowego magazynu drukowanego Atari Legacy, składanego na Atari Falconie.
atari.area forum » Posty przez piter
Kroll, prosta sprawa, prawy górny róg, obok kontrolera SCSI, wymieniasz i już. Chyba nie ma co się zastanawiać....
tu masz zdjęcie i rodzaj barterii którą należy kupić.
http://www.mr2.net/marknias/atari_tt030 ... %20Battery
Dely: :)
Wieczór: http://www.8bity.cz/2013/skunk-kter-vub ... rd-v3-red/
może od niego ?
Adam: masz stację do ST? ja bez kabelka chętnie odkupię - kabelek mam :)
napisz do Marka Locisza:
marekloc@o2.pl
pozdt
Yolk: Jaguary są ale muszę odnaleźć zasilacze do nich (można użyć ewentualnie zamienników) i pady (można na alllegro kupić gdybym jednak nie odnalazł - za ok. 50 zł nowy)... dam znać :))
Voyager: jeszcze jest jeszcze, już odkładam coś dla Ciebie.... :)
no, szybciej się spotkamy :)
AdamK: to prawie za rok - bez 6 dni :)
stRing: jutro mogę podwieźć jak chcesz - ja na Morenie siedzę :) - podeślij na priv adres i telefon.
stRing: ok:) a gdzie mieszkasz/pracujesz? ja jeżdżę po cały trójmieście więc mogę podrzucić Tobie jak chcesz
pilat23 i Wieczor: nie chce rozdzielać zastawów - i tak jest więcej Jaguarów niż cartów. Karty mam po 1 sztuce oprócz Cybermorph'a których znalazłem 2 sztuki.
MaestrO: wersje PAL - trzymam, daj znać czy się decydujesz, być może jeszcze kable scart znajdę lub inne... dam znać
Rastan: ok, być może ktoś będzie jechał z Trójmiasta na party Sikora do W-wy - Ty będziesz?
hej,
mam na sprzedaż kilka Jaguarów i tak:
- Jaguar + zasilacz + pad + kabel antenowy: 270 pln
plus Cybermorph (sam cart) - dodaj 20 zł /jeden dla stRing'a, drugi dla Rastana/
plus Wolf 3D (sam cart) - dodaj 50 zł /dla Maestr0/
plus Fight for Life (sam cart) - dodaj 60 zł /dla Rastana/
plus koszty wysyłki. Możliwość odbioru w trójmieście lub na SV 2k13 !
wszystko sprawdzone, działa. Proszę na forum pisać żeby była kolejność jakby co ... :)
zostały tylko "czyste" Jaguary - bez gier, ktoś chętny ? :)
Darque: jestem z Gdyni (choć obecnie na moment przeprowadziłem się na wioskę obok - wioska ta Gdańsk się nazywa ;) i jak potrzebujesz pomocy to daj znać. Z czymkolwiek. Mogę podłączyć Twoje STf do atarowskiego monitora mono i kolor oraz do TV.
Daj znać.
Monsoft: oj wypraszam sobie nazywanie mojego VW Ogórka z '76 Transitem!;)
a ogrzewanie było w postaci kuchenki gazowej - nie pamiętasz?;)
niezła przygoda i extra party w Dreznie było, nie?
chłopaki sorry że nie wpadłem, musiałem w domu zostać - starałem się wyrwać ale dziecko ma trzeci dzień gorączkę i nie mogłem zostawić rodziny..
poprawię się :)
dzięki As za rady !!!
Wieczór,
fajny jest --> teraźniejszość
lubiłem --> przeszłość
;)
haj,
fajny jest: http://the.zorro.free.fr/zview.html
używałem: http://www.fiebelkorn.net/GEMVIEW.HTML
lubiłem: http://www.raceme.org/atari/bv/
:)
no ja będę oczywiście Drygol
Dely, coś sie znajdzie na dniach... dam znac
Adam: hahahaha (jedziesz do G.?)
Drygol: powinna na dniach znaleźć się obudowa od STe dla Ciebie, podeślj mi swój nr kom
Monsoft, to Ty nie Klocek ? dałbym sobie rękę uciąć że to Klocek ... ale Ty bez włosów? nie poznałem ;)
na prawo od Jurgiergo stoi Kroll, za nim jego brat, dalej w białej koszulce Rafał Kawecki ...
pierwszy od lewej w pomarańczowej koszulce Atari - Marek P.
obok Paskuda ma samym dole po lewej (bordowa koszulka) Klocek.
ja postaram sie wyrwac z chaty :)
atari.area forum » Posty przez piter
Wygenerowano w 0.035 sekund, wykonano 28 zapytań