dokumentacja mowi o poprawie stabilnosci przy podnoszeniu wersji 1.2 na 1.22 obawiam sie ze to moze byc cos z atarka nie tak, zrob test acid800
http://www.atariage.com/forums/index.ph ... 434b9a0473
moze gdzie tu jest odpowiedz.
---
znalazlem starego posta czego te zmiany dotyczyly:
"Mnie i kilku innym osobom zdarzyły się problemy typu mrugający obraz, kaszana na PMG itp. Problem polega na zbyt opóźnionym przechwytywaniu danych z szyny po opadającym zboczu PHI2 - w efekcie w niektórych komputerach np. po rozgrzaniu sprzętu występowały zapisy błędnych wartości do rejestrów emulowanego GTIA czy też rdzenia FX albo VRAM. Problem poprawiłem przez synchronizację z PHI0 zamiast PHI2. PHI0 wyprzedza PHI2 mniej więcej o 40-50ns."