Odpoczywaj w pokoju, Vulgar.
:(
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
TURGEN 9.4.4 Nowa wersja narzędzia TURGEN naprawia błędy w obsłudze wiersza poleceń.
Gearlynx 1.2.18 Emulator Atari Lynx doczekał się kolejnej wersji, przynoszącej mniejsze opóźnienia i liczne poprawki.
Demo na SidecarTridge dla Atari ST Nowe demo pokazuje niesamowite możliwości SidecarTridge.
Prototyp gry Raiden dla Falcona Prototyp zaginionej konwersji kultowego Raiden na Atari Falcon ujrzał światło dzienne.
Steem SSE 4.2.0 R11 Ukazała się aktualizacja Steem SSE, popularnego emulatora komputerów Atari ST dla systemów Windows i Linux.
atari.area forum » Posty przez miker
Odpoczywaj w pokoju, Vulgar.
:(
@Candle: bo tak zostało, poza tym potraktuj to łaskawie jako nazwę własną.
Dokładnie, to ten sam gość. :)
to pokaż te swoją reklamę, ocenimy wpierw... :P
Igi, you can use English language here on our forums. The translator makes your posts sound a bit ridiculous. :)
A spróbuj, po wyświetleniu ich podglądu, pobrać je na kompa i wtedy zobacz, czy się coś zmieni.
E, wydaje mi się, że te 400 EUR jest dobrą ceną, pod warunkiem, że to wszystko działa.
Co na to reszta?
No to jak "nie raczy"/"zapomina" zapodać fotek, to może sobie odpuść, przynajmniej do momentu, kiedy zamieści takowe. Jeszcze się "po fakcie" okaże, że nienaprawialny trup albo, co gorsza, parę cegłówek. A po co...
Krzyknij mu 300 ojro i będziecie obaj hepi. :)
Ależ czemu? Bardziej już mi by przeszkadza, jak byle.kto tego słucha i się niezdrowo jara, zamiast zająć się tym, czym powinien. :P
Najlepiej nie włazić tu i nie spamować, czyli zacząć od siebie. Proste. :P
Napęd SyQuest do "dużego" Atari: http://allegro.pl/atari-i2931695963.html (zwłaszcza, że w kategorii "odpowiedniej" ;) ).
My odpadamy z innych względów - konkurencyjna impreza umawiana już dobry rok z górką, także next tajm jak coś.
A jednak się pozmieniało i jest DUŻA szansa, że zajrzymy! :)
SHIFT + ` (tylda), potem s. Proste! :P
Głowa do góry, Lodzio! Przeca nie takie rzeczy ze szwagrem w wojsku... itd. ;)
Nie ma ludzi, którzy się nie boją - po prostu niektórzy boją sie do tego przyznać. :P Ty do tych ostatnich nie należysz i dlatego BIG RESPECT 4U.
3m się waść - dasz radę!
My odpadamy z innych względów - konkurencyjna impreza umawiana już dobry rok z górką, także next tajm jak coś.
Jedyne co mnie smuci to pojedyncze głosy osób, które nie będąc nawet na evencie ochoczo włączają się w dyskusję aby mi dopier*.* Zawiść ludzka nie zna granic, także i w naszym środowisku.
A ten zamiast się cieszyć, że miał 150 osób na evencie i ogólnie byli wszyscy happy, dalej wylewa swoje żale. Nigdy nie będzie tak, że wszystkim w 100% dogodzisz. A jak ze swojej strony nigdzie nie napisałem że party było do DE, tylko chodziło zgoła o co innego. Na "jutubie" też nic nie zgłaszałem (nie zrobiła tego także osoba, którą tak usilnie próbowałeś oskarżyć na "konkurencyjnym" portalu). Także zanim znowu zalejesz jedno czy drugie forum mieszaniną łez i jadu, racz łaskawie przyjrzeć się o co biegało, ew. wyśpij się dobrze najpierw, albo idź gruntownie przebadać. Takie stany się IMO leczy.
No co Ty? Joinąłeś się? ;)
Jak to gdzie? Z WAP-NIAKa nie zabraliście. ;)
And the second one as well.
Enjoy! :)
Actually the link works. But in case it may be "sometimes working" I've attached the files below.
First one:
... no bo czas na drugą podstawkę, na której będzie 6502, a nie jego nie do końca doskonała proteza, proste! :P
Gratuluję i ja, z Sylwią! (a co) :)
A może chodzi o UniVBE? Za czasów DOSowych właśnie tego używałem do "użerania się" z monitorem? Tylko, jeżeli to to, wygóglaj jakąs starszą wersje może, nowsze są raczej płatne.
atari.area forum » Posty przez miker
Wygenerowano w 0.119 sekund, wykonano 17 zapytań