Przejdź do treści forum
atari.area forum
Twoje polskie źródło informacji o Atari
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi
Aktualności ze świata Atari
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Gearlynx 1.2.14 Ukazała się kolejna odsłona zaawansowanego emulatora Gearlynx dla konsoli Atari Lynx.
Premiera magazynu Atari Legacy Już jutro startuje sprzedaż nowego magazynu drukowanego Atari Legacy, składanego na Atari Falconie.
Opcje wyszukiwania (Strona 24 z 36)
to ja poproszę 2 sztuki :) dla mnie i kumpla
kiedy odbiór ? ;)
ja niestety nie mogłem przyjechać - długi weekend z rodziną... planowałem aby pojechać w okolice i wpaść na dzień ale dla mojego 6 miesięcznego atarowca podróż zbyt długa (wg. mamy ;) do Olsztyna... za rok postaram się być ... żałuję i cieszę się Sonar że się udało !
a mnie czemu nie ma jeszcze na liście ? :))
hahhaah, no ja jestem chętny:)
As: ja długo używałem klawiatury od STe w moim falconie, wszystko działa
no to już nie zdążymy z 3miasta się zjawić - za póżno info poszło ;)
udanej zabawy! tylko niczego nie podłączajcie, nie zmieniajcie, nie usprawniajcie! ;) wiem jak wygląda u Was stosunek ilości piwa / m2 sztab place ;)
Cieplik, masz rację - oczywiście :)
a teraz wiesz kto ma więcej CT63 ;)))
powodzenia !
ps. też bym go wziął ;)
eee, a po co Wam po dwa falcony ;)
aaa Jury - Ty szukasz teraz Falconów do swoich kilku CT63 które masz ? ;)))
Andrzej, jeszcze raz szczere kondolencje
dobry z niego chłopak był :(
to mi się podoba:
AS pisze: "wg. mnie to byli:
Innuendo, Drac816, moi, Orzeł, Jury, Krótki, Jellonek, Pavros, As, Simius, jell ."
to mówi samo za siebie że dobrze było ;)
marekp: a jak z hałasem tego dysku ? właśnie szukam czegoś cichego do Mega STE ... bo mi żona nie przyjmie Mega STE na stan w domu ;)
Gzynio: trzeba było na forum dać ogłoszenie że chcesz aby trafiło w odpowiednie ręce - ja tak zrobiłem z moimi dwoma Falconami, sprzedałem je sporo taniej ale wiedziałem że osoby do których trafią będą użytkowały i nie biorą na handel :)
gdyby ktoś z nich sprzedał z dużym zyskiem to byłoby mi przykro ale Wieczór ma rację - to jest handel, ja swego czasu kupowałem zestawy Jaguara, zostawiałem sobie brakujące tytuły gier a reszta wracała na allegro, w ten sposób mam parę tytułów na Jaga :)
no extra Yerz ! a co z nim było? co naprawilście ?
eee ale to jest wersja czarno-biała falcona ;)))))) na trzecim zdjęciu widać ;)
extra Lothar ! :) z dobrych rąk w dobre ręce leci sokół !!
gratulacje! :) rozbieraj i wysyłaj - zawsze chciałem zobaczyć jak to jest w środku zrobione ...
będę po 12.00 wcześniej nie dam rady ;))) ... dopiero w październiku ? ;)
aha, to dobrze, jak coś znajdę to dam znać
ogłoszenie znikło: Jenot, gościu się przestraszył czy kupiłeś go ? :)
v 2.0.5 działa pięknie :)
załóż tylko partycje i tyle, bez formatowania....
pamiętaj o ograniczeniach w TOSie (pojemności partycji)
http://joo.kie.sk/ultrasatan/hddriver
omiń tylko formatowanie ;)))
dokładnie jak pisze uicr0Bee: ja bym go nie skreślał, wygląda dobrze, działa, należałoby go sprawdzić tylko i może potargować się... i go brać
tylko skąd u niego google się wyświetla ?!
może być też tak że ten falcon ma dużo więcej niż myślisz... takie rzeczy też się zdarzają.. typu dopałka (skoro był już grzebany - klawiatura i zasilacz)
Znalezione posty [ 576 do 600 z 895 ]
Forum oparte o: PunBB
Currently installed 7 official extensions. Copyright © 2003–2009 PunBB.
Wygenerowano w 0.033 sekund, wykonano 26 zapytań