Właśnie nie słuchajcie tego zwyrodnialca skrzypa - bardzo dobrze, że się wszystkim chciało pomóc, jestem wdzięczny za wszelkie uwagi.
Po to właśnie są fora internetowe, a nie kórwa jakiś nazizm, że jak coś już było, to się o tym nie mówi.
Sprawa skończyła się tak, że nie dało się zainstalować żadnego z trzech posiadanych Windowsów XP, z żadnymi posiadanymi driverami, tak więc skrzyp zainstalował 10 z dodanym w środku XP. Tak, jak mówiliście.
No nic, zobaczymy, do czego to się przyda.
Jeszcze raz wszystkim dziękuję.




