nie podziekowalam Gzyniowi za materac ;).
Nie sprawy, ważne że dobrze Ci się spało, a materac jakoś trafi do mnie.
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Gearlynx 1.2.14 Ukazała się kolejna odsłona zaawansowanego emulatora Gearlynx dla konsoli Atari Lynx.
Premiera magazynu Atari Legacy Już jutro startuje sprzedaż nowego magazynu drukowanego Atari Legacy, składanego na Atari Falconie.
atari.area forum » Posty przez Gzynio
Strony Poprzednia 1 … 24 25 26
nie podziekowalam Gzyniowi za materac ;).
Nie sprawy, ważne że dobrze Ci się spało, a materac jakoś trafi do mnie.
Bardzo chętnie, ale pasuje mi dopiero 2.06. Ewentualnie może być 26.05, ale będę po wyjeździe integracyjnym z firmy i nie jestem pewny czy się zjawię na 100%.
Gzynio: a może się wreszcie kiedyś na sztabie warszawskim pojawisz...? Masz blisko, do WKD Cię wsadzimy, jakby co ;)
Niema sprawy jak tylko będę miał czas to przyjadę.
Było to moje pierwsze party i było super. Dziękuje wszyskim za mile spędzony wspólnie czas, a w szczególności Grzybsonowi za zorganizowanie tego party innych nie wymieniam bo niechcę nikogo pominąć.
Sikor zgadzam się z tobą "Aha, kto nie był ten trąba i już ".
Jeżeli ktoś niema jak dojechać na Grzybsoniadę z Warszawy i miejscowości w drodze do Częstochowy to mogę go zabrać ze sobą bo jadę sam i mam jeszcze 3 wolne miejsca. Od środy od 16-tej nie będę miał dostępu do netu, ale Grzybson ma do mnie numer telefonu jakby znalazł się ktoś chętny w ostatniej chwili.
Ja mogę zabrać ten projektor bo będę jechał.
Przy okazji to mam 3 wolne miejsca i cały bagażnik(kombi) w samochodzie, więc jest dużo miejsca i chętnie kogoś zabiorę.
pozdro
Ciekawe czy będą to COŚ też sprzedawać w sklepach z zabawkami?
The Great American Cross Country Road Race
River Raid
Montezuma`s Revenge
Preliminary Monty
Jet Set Willy
Boulder Dash
Fred
Misja
International Karate
W skrócie to tyle bo jeszcze by się kilka znalazło.
Witam
Kupiłem ostatnio na allegro wiosełka i chciałem się nimi pobawić, ale nie wiem jakie gry z nimi działają. Proszę wszystkich zorientowanych w temacie o podanie tytułów gierek które działają z tym rodzajem manipulatora.
Pozdrawiam i z góry dziękuje za pomoc.
Gzynio
Strony Poprzednia 1 … 24 25 26
atari.area forum » Posty przez Gzynio
Wygenerowano w 0.025 sekund, wykonano 26 zapytań