Przejdź do treści forum
atari.area forum
Twoje polskie źródło informacji o Atari
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi
Aktualności ze świata Atari
Altirra 4.50 test 11 Avery Lee udostępnił nową wersję testową emulatora Altirra z nowym, eksperymentalnym paskiem zadań.
C.E.T.A.S. - nowy projekt na Atari 8bit Rafał Dudek i Vladimir Janković pracują nad unikalną strzelaniną z alternatywną historią w tle.
Postępy nad konwersją Golden Axe Zobacz najnowsze zmiany w nadchodzącym hicie na 8-bitowe Atari, nad którym pracuje znana ekipa.
Cannon Fodder STE WIP #2 Krzysztof Jarzyna prezentuje nową wersję rozwojową kultowej gry Cannon Fodder dla Atari STE.
Wolfenstein 3D dla Atari z VBXE Pierwsze szczegóły oraz wersja testowa Wolfensteina 3D wykorzystującego układ VBXE.
Opcje wyszukiwania (Strona 265 z 282)
> być może was nie zaskoczę ale znalazłem wersję gry zorro 2.
Nie zaskoczyles nas. Za kare napiszesz 100 razy (recznie, a nie ctrl c / v, skan na mojego maila):
NIE BEDE PISAL GUPICH TEMATOW O TYM CO ZNALAZLEM ZANIM NIE PRZEJRZE ATARI.AREA. DODATKOWO ZA DENERWOWANIE ADMINA I TEBEGO KTORY WRZUCIL ZORRO 2 DOBROWOLNIE NAPISZE RECZNIE 100 RAZY - SORRY CHLOPAKI.
Zastanawiam sie czy do regulaminu takiego czegos nie dopisac. Wkurwia mnie jak ja lub ktos inny wypruwa zyly i dodaje 300 aplikacji wraz ze skrinem i opisami, a taki wejdzie i powie ze znalazl to samo u niemcow i mowi ze to sensacja.
No dobja, został mniej niż miesiąc do party. Wiadomo kto będzie na bank ? I czy będą jakieś compo (oprócz zawijania dziadzi w papier) ?
Mnie nie bedzie bo chce jechac na Easta.
Candle, zmniejsz to zdjecie i daj linka do duzego najwyzej. Tak zeby sie strona nie rozjezdzala !!! Masz czas do polnocy inaczej kasuje.
A teraz Wam cos pokaze jak by wygladal screen tytulowy jakby Autorzy Commando uzywali Graph2Fnt:

Dla porównania zamieszczam oryginalna wersje:

Pssst, na atarce sa ladniejsze kolce ;)
Jutro bedzie wersja z moim interkiem :D :D :D :D
Huh ? Przeciez od 5 lat jest na atarke przegladarka HTML, prosta ale skuteczna, bez obslugi obrazkow i linkow, czyli bez nawigacji tabelki tez olewa ;) Napisal ja nasz sasiad z poludnia - Marco / GMG. Dorzucem ja do bazy jakby ktos chcial :)
ALE JEST !
A teraz cos dla tych, ktorzy chca miec nieco latwiej w Commando bo wylaczenie kolizji w wersji 4.0 emula nie dziala !!!
Odpalamy gre i w momencie gdy juz wysiedlismy z helikoptera wciskamy F8. Pojawia nam sie monitor i wpisujemy kolejno:
Kazda linijke zatwierdzamy enterem. Pozniej juz tylko wpisujemy
I cieszymy sie 80 zyciami i 80 granatami ;) Jak sie wpisze wiecej zyc niz 80 to po kazdym zabiciu gra sie konczy wiec nie przeginajcie ;)
Nom, na ktoryms lascie testowalisma :)
Na temat bo urlopy przyznam.
> moze by tak ktos wywiad zrobil z autorem Hansa Klossa
Mówicie i macie
(lame mode on)
A nie mozna po prostu zamiast 10Mbit dac o tyle wolniej zeby Atarka sie wyrobila ? Przeciez USB 1.0 w SIO2IDE tez nie pracuje z pelna szybkoscia - na tyle ile pozwala USB ?
Moze pare osob mnie wysmieje ale siedziac porankiem przegladalem sobie z nudow rozne strony i znalazlem sobie cos takiego: http://www.propox.com/mmlan2_page_pl.htm
Jest to maly kontroler LAN i jestem ciekawy czy jakos daloby sie to wykorzystac w Atarce ?
Skoro USB sie dalo, IDE sie dalo to czemu nie np. LAN ?
Fajnie by bylo jakby sie wypowiedzieli na ten temat nasi czolowi specjalisci od podlaczania reaktorów atomowych :)
wypasiona konfiguracja jednego czlowiek-a, ktory tylko reaktora atomowego jeszcze nie wstawil do atarki.
Spoko spoko, Pasiu wymysli jak podlaczyc :)
Zmianie ulega pkt 8. Dopisano:
"Podpis (sygnatura) nie może mieć więcej niż 3 linijki. Nie dopuszcze do tego aby sygnatury byly dluzsze niz wypowiedzi. Poza tym zabronione jest używanie obrazków w sygnaturach - nagroda: tydzien urlopu. "
niestety juz sprzedane - Kajtkowi.
Szkoda ze nie posluzyl mu ten kontroler zbyt dlugo :( :( :(
Dla mnie podstawowa roznica jesli chodzi o porownanie APE i 810 jest to ze 810 nie dziala :)
Hm, a ja proponuje tekst: "TU KUNA ANIMKOMIALS - WE ARE DE BEST, LOWER YOUR SHEILDS AND SURRENDER" :)
... tylko ze Sebcio sie z tego usmial i zakonczyl temat a ty dales sie wciagnac w wojne ;)
Róló pomysl świety ! Ja popieram. Fajnie miec takiego flasha, mozna by sobie wgrywac co tam sie podoba, a jak sie nie podoba to zamienic !
> Zmieniłem płytę główną (chipset KT400, wcześniej KT266A i wszystko smigalo) i od tego momentu mam problemy z odczytem
Zachcialo sie nowinek hie hie :)
A tak na serio to musze sie przyznac, ze mi tez sie raz na jakis czas zdarza, ze przy uruchamianiu APE 2.x pokazuje sie komunikat "Unable to load device driver". Wychodzi na to, ze p. Autor cos popsul.
No przeciez jest do sciagniecia na stronie domowej. Nie rozumiem o sso chozzi. Aktualna wersja wspiera wszystkie windy.
Grzybson, fajne !
Na przyszlosc radze takie tematy umieszczac w balaganie, tym razem daruje ;)
Znalezione posty [ 6,601 do 6,625 z 7,044 ]
Forum oparte o: PunBB
Currently installed 7 official extensions. Copyright © 2003–2009 PunBB.
Wygenerowano w 0.200 sekund, wykonano 8 zapytań