Przejdź do treści forum
atari.area forum
Twoje polskie źródło informacji o Atari
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi
Aktualności ze świata Atari
Generator okładek do kaset Nowy generator okładek na kasety magnetofonowe dla ośmiobitowych komputerów Atari od lexxa.
Nowa wersja emulatora Test7800 - 0.4.3 Eksperymentalny emulator konsoli Atari 7800 w nowej wersji 0.4.3 przynosi kluczowe poprawki w synchronizacji i wydajności.
Fujisan 1.0.3 Wydano nową wersję Fujisan, nowoczesnego frontendu do emulatora Atari800 z wieloma poprawkami i ulepszeniami.
Altirra 4.40 beta 19 Dziewiętnasta beta Altirra, najlepszego emulatora 8-bitowych komputerów Atari, już dostępna!
13. odcinek kursu programowania u Larka Larek wraca z kolejną, trzynastą częścią swojego popularnego kursu pisania gier na Atari.
Opcje wyszukiwania (Strona 276 z 278)
Zauwazylem ze nie wspomniano jeszcze tu o nowym / starym programie udoskonalonym przez TeBe`go. Tam rowniez mozna robic niekiepskie pikczersy.
no i brakuje kategorii best www site ... ale moze to celowe dzialanie bowiem kazdy wie kto tu "rzóndzi" 8) :lol: 8) :lol:
Nie ma co -> visit Opalenica or die :!: :!: :!: :lol: :lol: :lol:
Przenioslem ten topic do dzialu gry i po raz kolejny pytam sie gdzie sa moderatorzy, ze wszystko musze robic sam ? Jeszcze jedna taka wpadka i moderatorzy leca.
Co to wystawienia trainera jako demo to nie bede sie wypowiadal :lol: :lol: :lol:
auu to zapowiada sie niezla obsada pociagu 8O 8O 8O
Wiec plan gry jest taki:
Mikey zajmuje przedzial w Lublinie i broni go az do Radomia (mozesz np. kupic sztuczna kupe i postawic na srodku przedzialu wzglednie pokazywac wszystkim probojacym wejsc podobnizne Mikera i mowic ze ten pan to zaraz bedzie wsiadac or smth.).
W Radomiu machasz recami ew. czyms innym i wypatrujesz podejrzanej grupki atarowcow. Bedziemy czekac w skladzie (jak na razie: Denon, lewiS, Miker, McMaster i ja).
Ja mam w czwartek urlop wiec mozecie (desant z warszawy) przyjechac wczesniej.
Pecus, to sie da zrobic, tylko ze jak pewnie wiecie mam aktualnie na glowie przeprowadzke i nawet jeszcze kompa nie ustawilem jak trzeba, a internet bede mial w chacie dopiero w srode.
Cierpliwosci panowie !
hohoho, ale sie ludzi nazlazilo :) I SoTe i kolega komodziarz :)
A wracajac do tematu to faktycznie nie ma sensu nastawiac sie ze Michal przywiezie ten projektor, a nuz sie cos stanie i nie bedzie mogl go przywiezc ?
Ale mysle ze nie ma sie co martwic poniewaz Vasko czuwa :twisted:
ZTCP to AtrUtil autorstwa Kena Sidersa robi takowe cuś
kol. lewiS nie chce sie przylaczyc do akcji poniewaz z pewnoscia pamieta ze jest mi winien 5 win i musi zatrzymac pare PLN na ta okazje ;)
a ja oprocz mordki Krógera chcialbym zobaczyc sequel slynnej juz (sfilmowanej przez Laoo) utarczki slownej Króger vs Lizard aka Króger vs Predator :lol: :lol: :lol:
Oj pigulasty pigulasty, od tego sciagania warezu juz ci sie w glowie poprzewracalo :lol: Strona ta wisi juz z pol roku jak nie lepiej, i nieprawda ze firma wraca na grzyba poniewaz dzial Atari firmy infogrames koncentruje sie raczej na konsolach najnowszej generacji takich jak plej dwójka i iks-boks - wiadomo bowiem, ze na konsolach bije sie najlepsza kaske ;)
No to Panooowie ! Kto tu mieszka w Elblągu albo okolicach ? Moze ktos z Olsztyna (slyszalem ze pare osob jedzie) by podskoczył ?
hu-hu-ha :arrow: http://www.dely.de
8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O
W zwiazku z ponownym otwarciem atari.area kontynuuje nabor na wyzej wymienione stanowiska, wymagania sie nie zmienily.
Jesli ktos ma jakies propozycje odnosnie nowych dzialow - niech pisze nizej.
Czy przypadkiem zapomnieliście o tym, ze atari.area juz dziala ? Dlaczego nikt nie pisze zadnych komentarzy do newsow ? Glupio te zera (0) wygladaja 8O :(
Hmmm, w dobie powszechnej sciepy na BiK SkrinA to raczej znizek nie bedzie ;)
Chociaz mysle ze to moglby byc niezly pomysl, wiecej kompow = more fun. A i elektrownia zarobi pare zeta :lol:
Wrzucam do skarbonki 20 PLN poniewaz dyski stoja juz 60 PLN, a raczej tyle juz nie bede mogl zaplacic (jestem biednym urzednikiem panstwowym :oops: ).
Czyli mamy juz 270 PLN !
Interfejs pozwalajacy na uploadowanie gierek PC -> 2600 powstaje w bolach i znojach. Robiony jest przez niezmordowanego Sebana / Slight, dzieki mojemu truciu dupy :) Po prostu kiedys zaczalem namawiac Sebana zeby cos takiego zrobil i jak on twiedzil w niedawno otrzymanym przeze mnie mailu "juz jest blizej niz dalej". Zaznaczam ze pozyczylem na ten cel moje Atari 2600 i kilka cartow "do wykorzystania".
Jesli chodzi o wbudowane gry, to zadna z oryginalnie wydanych prze Atari konsol nie miala built-in gierek. Natomiast chinskie i inne klony tejze konsolki byly wyposazane w zestaw 1.000.000 in 1 :) Podobnie jak Pegasus / Polystation / Predator czyli klony NES.
... a wlasnie, widzial ktos kiedys gdzies Vasca nagrzanego ? bo ja chyba jeszcze nie mialem przyjemnosci ? :lol:
mala uwaga - nie pisze sie "lamptop" tylko "laptok" :rolleyes:
ja tylko chcialem przypomniec, ze ten temat ma sluzyc zebraniu sporej liczby osob chetnych do przejazdu pociagiem "Random - Opalenica Libation Train" a nie straszeniu majkerem :twisted:
Warto wiec oglosic kolejna akcje - tym razem pod haslem: "Pozwol Pigule Myslec" :lol:
Poza tym jesli chodzi o dzial niesmiertelnosci to jestem jaknajbardziej za - pozostaje tylko odwieczny problem: dobre checi ludzi podsylajacych trainery ...
Czyli nie ma chetnych na wspolna podroz pociagiem ?
podbijam do 50 PLN za dyskietki 8O
Kurde ale marudzicie, ja wlasnie sie obudzilem po ostrm chlaniu wczoraj i nie w glowie mi takie fanaberie :)
Ale skoro tak ladnie kol. pigula prosi to zaraz przysiade i zrobie :)
Znalezione posty [ 6,876 do 6,900 z 6,949 ]
Forum oparte o: PunBB
Currently installed 7 official extensions. Copyright © 2003–2009 PunBB.
Wygenerowano w 0.211 sekund, wykonano 9 zapytań