Prosta w swej zasadzie, ale fajna w sumie labiryntowa zręcznościówka 48k - "CYBERMANIA".
DOWNLOAD:
https://dl.dropboxusercontent.com/u/315 ... rmania.zip

Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Gearlynx 1.2.14 Ukazała się kolejna odsłona zaawansowanego emulatora Gearlynx dla konsoli Atari Lynx.
Premiera magazynu Atari Legacy Już jutro startuje sprzedaż nowego magazynu drukowanego Atari Legacy, składanego na Atari Falconie.
atari.area forum » Posty przez YERZMYEY/HOOY-PROGRAM
Prosta w swej zasadzie, ale fajna w sumie labiryntowa zręcznościówka 48k - "CYBERMANIA".
DOWNLOAD:
https://dl.dropboxusercontent.com/u/315 ... rmania.zip

Nie umiem, ale obadam różne inne możliwości i dam Ci znać.
Kolejna ciekawa labiryntówka na 48K (gościu pisze, że na 128K, ale sprawdziłem i na gumioku działa) - "In the Walls of Eryx".
DOWNLOAD: https://www.dropbox.com/s/vy1sdtqbok3x45s/eryx.tap?dl=0




Ja lubię to miejsce.
Ja też. Kuchnia jest na Ironii świetna :)
No. Bo co zlot - za każdym razem Bocianu gotuje. :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
Bardzo dobra nowa labiryntówka 48k - "Zombo's Christmas Capers".
DOWNLOAD: https://dl.dropboxusercontent.com/u/118 ... Capers.zip
Info o grze: http://malcolmkirk.blogspot.co.uk/2016/ ... apers.html



Musiało być coś u providera. Thx anyway.
Cześć,
jeszcze wczoraj coś tam uploadowałem, a dzisiaj już nic przez FTP nie działa. WindowsCommander w sensie.
Pokazuje coś takiego:

Nic w tym gó.wnie od wczoraj nie ruszałem.
Może komuś z Was przychodzi do głowy, co można z tym zrobić?
Byez.
prawym i "zapisz jako" / "save as".
ale tak btw, to nadesłał mi już korektę, więc będzie wersja poprawiona wieczorem.
Nowa gra logiczna, tym razem z moją muzyką - "Crappy Crates".
DOWNLOAD: http://yerzmyey.i-demo.pl/Crappy_Crates128.tap

Obsługuje też ULĘ+.
PS: A tu jest wersja bez muzy, dla Spectrum48:
https://drive.google.com/file/d/0B1S2rE ... sp=sharing
Uuuuuuu..............
Vampire do A500 kosztuje 300 EUR.
No to o jednego mniej będzie.
A to nie moje zdjęcie. Ja nie mam sprzętu do takich ładnych zdjęć.
Zabawka jest bardzo fajna, ale niech nikt się nie spodziewa, że "ustabilnia" zx-bus od ZX81. Jedynym rozwiązaniem byłoby zmontowanie tego na stałe.
WOW.
Widzę, że Kolega AtariCrypt rozwija się w dobrą stronę.
Są w końcu nowe drive'y SD do ZX81 - ZXpand.
http://www.sellmyretro.com/offer/detail ... ter.-20133

Zapisy uaktualnione. Yerzmyey .... WD 160GB dla geparda więc może coś innego ?
Aj si.
Może to:
SEAGATE ST31722A
??????????
BartoszP:
to może, jeżeli jeszcze są - i działają -
FDD 3.5"
1 szt. ALPS DF354H090F
1 szt. SAMSUNG SFD-321B/LE
1 szt. NEC FD123H
HDD 3.5" ATA/IDE (nie wiem, strzelam se)
- SAMSUNG SV4002H
- WESTERNDIGITAL WD1600AAJB
- SAMSUNG SP0411N
- SEAGATE ST32122A
Hi,
nowa gra, w sumie logiczna, na Spectrum 48k: "SNAKE ESCAPE".
Dobra muza, dobra grafa.
DOWNLOAD: http://zxspectrum48.i-demo.pl/snakescape.zip



...i tego gościa album AY:
https://marikhov.bandcamp.com/album/tat-mania-1998-2002
Bardzo fajny, z tego, co tu słyszę.

Już szukam moich prac. Były to:
* Kaszanka Rąbanka
oraz:
* Barszcz Sosnowskiego
Archiwum zawiera:
* pliki MP3 zgrane w zaciszu domowym :)
Anektuję inkryminowane utwory do Wiadomego Projektu Atari.
Nowa wersja Ultimate-II+ ma tryb standalone i można ją używać z rodziną 264.
A jaki koszt tejże?
Jakieś tam zdjęcia ode mnie.
https://www.sendspace.com/file/ymdsod
Wpisuję miasto.
(Niech znowu będzie jakieś pianino za kotarą :) ).
Podziękowania dla organizatorów za organizację. Wiadomo co i jak.
Podziękowania dla różnopłciowej grupy pijaków za posiedzenia do 5 rano (Sebaloz, Corny, Nitro, Kris3d, Bocianu itp).
Podziękowania za wspólną podróż i przeżycie prędkości 200km/h w śnieżycy (Nietoperek, Skrzyp, Agata).
Nie zdążę już pewnie postawić XP oraz softu do tego czasu; bo za chwile jadę do Stanów, a potem znowu gdzieś - jedyne, co mogę zrobić, to wziąć Lynxa 1 z zasilaczem, jakby co.
atari.area forum » Posty przez YERZMYEY/HOOY-PROGRAM
Wygenerowano w 0.163 sekund, wykonano 18 zapytań