676

(1,653 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Prosta w swej zasadzie, ale fajna w sumie labiryntowa zręcznościówka 48k - "CYBERMANIA".
DOWNLOAD:
https://dl.dropboxusercontent.com/u/315 ... rmania.zip

https://dl.dropboxusercontent.com/u/3152568/speccyingame/cybermania.png

677

(156 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Nie umiem, ale obadam różne inne możliwości i dam Ci znać.

678

(1,653 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Kolejna ciekawa labiryntówka na 48K (gościu pisze, że na 128K, ale sprawdziłem i na gumioku działa) - "In the Walls of Eryx".

DOWNLOAD: https://www.dropbox.com/s/vy1sdtqbok3x45s/eryx.tap?dl=0

http://i4.photobucket.com/albums/y104/Magoo1977/5a79c895-7162-4bf2-8df4-acd1d1f70286_zps7pm0c27n.png

http://i4.photobucket.com/albums/y104/Magoo1977/26223de1-0e52-475b-9047-3b1f1a6efebc_zpsjshoiqud.png

http://i4.photobucket.com/albums/y104/Magoo1977/90fc194e-6f50-4e75-803c-a4b545252173_zpsyjedrjfb.png

http://i4.photobucket.com/albums/y104/Magoo1977/0bcb61df-c988-4744-badc-90ebcd73aa9c_zpsyelj8wis.jpg

679

(40 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Ja lubię to miejsce.

680

(166 odpowiedzi, napisanych Zloty)

mono napisał/a:

Ja też. Kuchnia jest na Ironii świetna :)

No.  Bo co zlot - za każdym razem Bocianu gotuje. :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)

681

(1,653 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Bardzo dobra nowa labiryntówka 48k - "Zombo's Christmas Capers".

DOWNLOAD: https://dl.dropboxusercontent.com/u/118 ... Capers.zip

Info o grze: http://malcolmkirk.blogspot.co.uk/2016/ ... apers.html

https://4.bp.blogspot.com/-FmpTjyJSpXU/WDL89_wyKpI/AAAAAAAAA68/u7EQuv892J0R6DIpKwqTBUTH91Hdre3bgCLcB/s1600/ZomboChristmas.jpg

https://2.bp.blogspot.com/-9wSPsKIa2Qs/WD-hfAO9TlI/AAAAAAAAA84/4y8kUlBa4fAtmwedE683HkpYWELPzm1_ACLcB/s400/ZomboChristmasScreenshot.jpg

https://4.bp.blogspot.com/-l4c-L6Q9oY4/WD9sEnPkShI/AAAAAAAAA8g/EaAu4sZT1lUw5XTtGwwxNbBnegNRohwxwCLcB/s400/Zombo%2BXmas%2BInlay.jpg

682

(2 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Musiało być coś u providera. Thx anyway.

683

(2 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Cześć,
jeszcze wczoraj coś tam uploadowałem, a dzisiaj już nic przez FTP nie działa. WindowsCommander w sensie.
Pokazuje coś takiego:

https://s23.postimg.org/ys560gcyz/**j.jpg

Nic w tym gó.wnie od wczoraj nie ruszałem.

Może komuś z Was przychodzi do głowy, co można z tym zrobić?

Byez.

684

(1,653 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

prawym i "zapisz jako" / "save as".

ale tak btw, to nadesłał mi już korektę, więc będzie wersja poprawiona wieczorem.

685

(1,653 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Nowa gra logiczna, tym razem z moją muzyką - "Crappy Crates".
DOWNLOAD: http://yerzmyey.i-demo.pl/Crappy_Crates128.tap

https://s15.postimg.org/jiz0zmuvf/image.jpg

Obsługuje też ULĘ+.

PS: A tu jest wersja bez muzy, dla Spectrum48:
https://drive.google.com/file/d/0B1S2rE ... sp=sharing

686

(34 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 16/32bit)

Uuuuuuu..............

Vampire do A500 kosztuje 300 EUR.
No to o jednego mniej będzie.

http://www.ppa.pl/aktualnosci/vampire-v ... ienia.html

687

(1,653 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

A to nie moje zdjęcie. Ja nie mam sprzętu do takich ładnych zdjęć.

Zabawka jest bardzo fajna, ale niech nikt się nie spodziewa, że "ustabilnia" zx-bus od ZX81. Jedynym rozwiązaniem byłoby zmontowanie tego na stałe.

688

(3 odpowiedzi, napisanych Scena - 16/32bit)

WOW.
Widzę, że Kolega AtariCrypt rozwija się w dobrą stronę.

689

(1,653 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Są w końcu nowe drive'y SD do ZX81 - ZXpand.
http://www.sellmyretro.com/offer/detail ... ter.-20133

https://farm3.staticflickr.com/2935/14695258013_1119efaa79_b.jpg

690

(38 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

BartoszP napisał/a:

Zapisy uaktualnione. Yerzmyey ....  WD 160GB dla geparda więc może coś innego ?

Aj si.

Może to:
SEAGATE ST31722A
??????????

691

(38 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

BartoszP:

to może, jeżeli jeszcze są - i działają -
FDD 3.5"
1 szt. ALPS DF354H090F
1 szt. SAMSUNG SFD-321B/LE
1 szt. NEC FD123H


HDD 3.5" ATA/IDE (nie wiem, strzelam se)
- SAMSUNG SV4002H
- WESTERNDIGITAL WD1600AAJB
- SAMSUNG SP0411N
- SEAGATE ST32122A

692

(1,653 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Hi,

nowa gra, w sumie logiczna, na Spectrum 48k: "SNAKE ESCAPE".

Dobra muza, dobra grafa.

DOWNLOAD: http://zxspectrum48.i-demo.pl/snakescape.zip

http://i68.tinypic.com/9sqdj8.png

http://i63.tinypic.com/9rk7te.png

http://i67.tinypic.com/fduf09.png

http://tiny.pl/gc8xv

693

(1,653 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

...i tego gościa album AY:

https://marikhov.bandcamp.com/album/tat-mania-1998-2002

Bardzo fajny, z tego, co tu słyszę.

https://f4.bcbits.com/img/a2167147367_16.jpg

694

(1,653 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

ZX Spectrum i MIDI:
https://www.youtube.com/watch?v=RS91_lLeNkM
https://www.youtube.com/watch?feature=p ... GbmuyxJBTE

695

(23 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Pin napisał/a:

Już szukam moich prac. Były to:
* Kaszanka Rąbanka
oraz:
* Barszcz Sosnowskiego
Archiwum zawiera:
* pliki MP3 zgrane w zaciszu domowym :)



Anektuję inkryminowane utwory do Wiadomego Projektu Atari.

696

(21 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

hsimpson napisał/a:

Nowa wersja Ultimate-II+ ma tryb standalone i można ją używać z rodziną 264.

A jaki koszt tejże?

697

(45 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Jakieś tam zdjęcia ode mnie.
https://www.sendspace.com/file/ymdsod

698

(42 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Wpisuję miasto.

(Niech znowu będzie jakieś pianino za kotarą :) ).

699

(45 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Podziękowania dla organizatorów za organizację. Wiadomo co i jak.

Podziękowania dla różnopłciowej grupy pijaków za posiedzenia do 5 rano (Sebaloz, Corny, Nitro, Kris3d, Bocianu itp).

Podziękowania za wspólną podróż i przeżycie prędkości 200km/h w śnieżycy (Nietoperek, Skrzyp, Agata).

700

(14 odpowiedzi, napisanych Konsole)

Nie zdążę już pewnie postawić XP oraz softu do tego czasu; bo za chwile jadę do Stanów, a potem znowu gdzieś - jedyne, co mogę zrobić, to wziąć Lynxa 1 z zasilaczem, jakby co.