Grey:
> ...ale z uwagi na brak czasu i pilność sprawy
-----------------
No to chyba nie było aż tak pilne, skoro żaden mail do mnie nie dotarł.
> Jeden z autorów prac na compo (konkretnie demo na Lynx'a) pyta, w jakim formacie ma dostarczyć pracę aby odpalić ją na real HW?
---------------------
W formacie *.lnx lub ewentualnie *.O
Jakkolwiek nie ryzykowałbym i jednak polecam *.lnx / 256Kb na przykład. Chyba, że gościu chce zaszaleć i pojechać po 512Kb.
Dobrze, że załatwiłeś sobie jakiegoś pana, ponieważ aktualnie nie mam czym wypalać. Cały soft miałem na laptopie, którego musiałem ukarać za brak kolaboracji.






