Przejdź do treści forum
atari.area
Twoje polskie źródło informacji o Atari
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi
Aktualności ze świata Atari
Obrazy w 1024 kolorach na VBXE Nowy konwerter i przeglądarka obrazów dla rozszerzenia VBXE pozwalają wyświetlić aż 1024 kolory.
Gearlynx 1.2.15 Emulator Atari Lynx doczekał się ważnej aktualizacji z wieloma nowymi funkcjami.
STOS BASIC V5.5 Alpha Popularny język programowania dla Atari ST powraca po ponad 30 latach w nowoczesnej wersji.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
Opcje wyszukiwania (Strona 29 z 82)
To jest wino. Ono nie ma terminu. Ale jeżeli wolisz młode, z bieżącego rocznika, to Twoja kolej. :p
Dobra, dobra. Już nie zrzucaj winy na brak plików TXT, że się ze mną nie napiłeś. To się za rok zmieni. :]
solo/ng napisał/a:mono bo party bylo wyjebiste
Tylko Vasco ma terminy, jak do lekarza specjalisty - najbliższy za rok. Ja już się zapisałem, aby mieć niski numerek. ;)
Jeszcze na tej liście mnie nie było. :]
Zestawy standardowe:
1. Sikor - x2
2. takron27 - x1
3. Yezy - x1
4. Perinoid - x1
5. pancio.net - x1
6. DaruG - x1
______________________
Standardowe razem: 7 szt
Zestawy zmontowane:
1. maw x1
2. Cyprian x1
3. Lizard x1
______________________
Do montażu razem: 3 szt.
Nie bądź taki drobiazgowy. ;) Mnie się udało dotrzeć do pokoju prawie suchym.
sms.
[Posty nie mogą zawierać samych dużych liter.]
Wiem, rozumiem, zdaję sobie sprawe, ale ja malkontent jestem i jak nie pomarudzę przed zakupem, to nie jestem sobą. Kiedy mogę podjechać?
Jedynym mankamentem jest to, że nie ma gniazda sieciowego, ale i tak wezmę, bo moje obecne rozwiązanie woła o pomstę do nieba i prosi się o kłopoty.
Moi Milysińscy!
Nawet nie wiecie, jak bardzo cieszę się, że Was zobaczyłem - odświeżyłem stare znajomości i zawarłem nowe. I nie jest prawdą, że nad łóżkami dach przeciekał, szczególnie że prawie nie padało.
Brakujące ogniwo (© by Drac030) w DLT. ;)
He, he. To już drugi raz. Najpierw w sierpniu zeszłego roku rąbneli się z liczbą testów na 150 tys., a teraz z zakażonymi. "Nasz Rząd" - pierwsza grupa kabaretowa opłacana z podatków.
AS, nie Ty jeden. :-)
Infarmotyk, Ty się tutaj nie rozwódź, tylko odpalaj produkcję seryjną. Chętni są.
Mówiłem o efektach w demach. Kompoty są w sobotę, więc nie chcę wiedzieć, co masz na myśli mówiąc o piątku.
E, tam. Plazma robiła wrażenie, ale na początku lat dziewięćdziesiątych. :]
nosty napisał/a:Nie wiem ile jest dworców PKP w Koninie, ale jak zobaczysz miejsce brzydkie jak nieszczęście, przed którym stoi człowiek w koszulce Atari, to będziesz wiedział, że trafiłeś ;)
Dworzec znalazłem jeden. Na Kolejowej - kieruj się na południe - wzdłuż dworca są miejsca parkingowe i parking przy samym budynku dworca, więc nie przewiduję problemów z odbiorem.
nosty napisał/a:Na wszelki wypadek wymieńmy się telefonami na prv.
Zrobione.
Niezły kurs złotówki do dolara sobie ktoś przyjął - 7,76. :) Ciekawe, czy znajdzie się chętny za takie pieniądze.
Ceny antyków - w tym sprzętu retro :] - zawsze są spekulacyjne.
Nosty, wyobraź sobie, że będzie osoba, która w piątek przed południem będzie jeszcze lub już trzeźwa, więc wyjadę po Ciebie. :) Mam nadzieję, że w Koninie jest tylko jeden dworzec PKP.
I tak wymyślono overbooking.
Jeżeli ktoś ma wolne 2500 zł...
Jacques, jak Ci bankomat zamknęli, to mogę za Ciebie zapłacić, a Ty mi oddasz telefon. ;)
Wręcz przeciwnie. Wychodzi na to, że naszym kraju jest już tak zajebiście, że lepiej być nie może. A skoro nie może być lepiej, to będzie gorzej.
Profesor [Bolesław Rok z Akademii im. L. Koźmińskiego - przyp. wł.] zaznaczył, że awans Polski nie wynika jednak z wyjątkowego przyśpieszenia naszego kraju w realizowaniu celów zrównoważonego rozwoju, tylko z bardzo trudnego okresu pandemii, który dla wielu krajów, zwłaszcza biedniejszych, przełożył się na pogorszenie jakości życia.
https://forsal.pl/gospodarka/artykuly/8 ... ejscu.html
Dalej w powyższym artykule można przeczytać pochwałę socjalizmu przez ONZ.
Może zatrudnić studenta, który zoptymalizuje bazę forum. :D
Bo to jest ten sam. W innym wątku jj23 przyznał się do zakupu.
format c: i Ctrl-Alt-Del. }:->
Bocianu, Budget, 1szt
Koala, Budget, 1szt
Lizard, Budget, 1 szt.
Znalezione posty [ 701 do 725 z 2,030 ]
Forum oparte o: PunBB
Currently installed 7 official extensions. Copyright © 2003–2009 PunBB.
Wygenerowano w 0.080 sekund, wykonano 23 zapytań