Nie śmiej się, bo odpowie Ci po prostu, że to T W O J A W I N A, jakbyś się dał "dziabnąć" kilka razy jak on, to by nie nie leżało tyle "stuffu" odłogiem, prawda ? :P
No, i odpowiedział :) prawie tak jak przewidziałeś ;)
Za mało zamordyzmu w zamordyźmie, po prostu. Idi na xui
Polski bilans jest generalnie słaby ale właśnie dlatego że niewystarczająco choćby egzekwowano sensowne obostrzenia, wprowadzano obostrzenia z dupy, który tylko szkodziły akcji i nie wprowadzono obowiązkowych szczepień. A te w sumie 300ty nadmiarowych zgonów to efekt 5mln zachorowań których mogłoby być zdecydowanie mniej.