Przejdź do treści forum
atari.area forum
Twoje polskie źródło informacji o Atari
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi
Aktualności ze świata Atari
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Gearlynx 1.2.14 Ukazała się kolejna odsłona zaawansowanego emulatora Gearlynx dla konsoli Atari Lynx.
Premiera magazynu Atari Legacy Już jutro startuje sprzedaż nowego magazynu drukowanego Atari Legacy, składanego na Atari Falconie.
Opcje wyszukiwania (Strona 31 z 38)
Eru - niestety nie wiem, czy załapałem się na Yoompa, czy nie? Na razie maila jeszcze żadnego nie dostałem. Jesteś w stanie to sprawdzić? Pliiizzz...
maw napisał/a:Za wolne to jest :(.
To w takim razie tu masz szybszą prockę. Sam z niej często korzystałem. Jest naprawdę szybka.
Jeśli chodzi o przemieszczanie całych bloków pamięci, to w TBXL jest instrukcja MOVE. Może ona coś pomoże?
Generalnie to jednak na demoniczną szybkość działania programu pisanego w (Turbo-)Basicu to bym nie liczył.
xxl napisał/a:przeciez turbo basic xl ma instrukcje do pisania po ekranie graficznym (chyba ze sie myle) [...]
Nie mylisz się: TEXT x,y,"(prawie) dowolny tekst" - powoduje wyświetlenie tekstu w graficznym trybie (x, y - z dokładnością do jednego punktu). Wcześniej musi być: COLOR 1, żeby coś w ogóle było widać :)
Ja też! Ja też! Zamówienie poszło! Mam nadzieję, że wszystko dobrze zrobiłem. No i liczę, że załapałem się jeszcze...
Eru - gdyby mój mail dziwnym trafem nie doszedł, to daj znać!
Rewelacyjna gra. Rewelacyjnie wydana. Rewelacja! :)
To w takim razie jeszcze Laser Gates :)
Humanoid i Guard z Sonix też były przyzwoite
No dobrze. Powiem prawdę. Ten program jest dlatego taki skomplikowany i zagmatwany, żeby ukryć w nim... wirusa! :lol:
Oczywiście, ale należy podać autora i źródło! ;)
ArchieIl napisał/a:[...]w dowolnej formie na ten mikrokomputer. (listingi [...]
Ja kiedyś napisałem program na Meritum. Tu jest linka do listingu :P
Ja mam Asmax AR 904u. Neostrada dzielona jest na mojego stacjonarnego kompa i notebooka córki. Działa bez żadnych problemów od wielu miesięcy (często na okrągło). Oprócz zwykłych czterech gniazdek RJ-45 ma również jedno złącze USB, a tym samym można go podłaczyć do starszych kompów czy notebooków bez karty sieciowej.
Wszystkiego dobrego! Gratuluję!
Kaspersky.
Mam.
I mogę polecić.
"Produkcją filmu zajmie się Leonardo DiCaprio"... Czyżby i on był atarowcem? ;)
Ja dalej przy swoim - bardzo sprytny montaż video :P
To się wydaje być zmontowanym video z pojedynczych graficzek + ładna muzyczka.
Dobrze trafiłeś. Tu sami maniacy! ;)
Niestety nie mam na zbyciu żadnej...
pajero napisał/a:[...] to pierwszą partię płytek złoże sam (dla tych co będą chcieli) [...]
To ja poproszę. Będę wdzięczny.
Niepotrzebnie. Ja poważnie bym te dwa kartony próbował sprzedać. Do tej pory nie sądziłem, że ktoś by to chciał kupić...
Maw, jak ktoś się skusi to daj znać. Od razu wyciągnę takie dwa kartony i opchnę chętnym ;)
tu jest ten wątek: post 39
Oczywiście, że kolory nie mają nic wspólnego z grywalnością. Wspomniałem o tym w aspekcie kolorów Galaxian.
Ta gra myślę, że równie dobrze wyglądałaby w GR8.
Ale jak się nie da, to trudno. Szkoda...
Galaxian nie jest złe, ale to:
jest moim zdaniem lepsze.
Ten obrazek z emulatora Atari jest zapewne dopiero przymiarką do gry.
Jeśli liczba kolorów się zwiększy - tak, jak wspomniał Kaz - to będzie pewny hicior.
Jestem za!
xxl napisał/a:natomiast to tak:
A jednak! Będziemy mieć strzelankę! :lol:
http://www.pcworld.pl/news/151253_3.html
O bezprzewodowych joyach już gdzieś czytałem, ale o konsolce A2700 jakoś nie. W Atariki też nie znalazłem informacji na temat tej konsoli...
Dobre to! Czyli możemy liczyć na fajną strzelankę w najbliższym czasie?
Znalezione posty [ 751 do 775 z 935 ]
Forum oparte o: PunBB
Currently installed 7 official extensions. Copyright © 2003–2009 PunBB.
Wygenerowano w 0.035 sekund, wykonano 25 zapytań