751

(112 odpowiedzi, napisanych Software, Gry - 8bit)

Eru - niestety nie wiem, czy załapałem się na Yoompa, czy nie? Na razie maila jeszcze żadnego nie dostałem. Jesteś w stanie to sprawdzić? Pliiizzz...

maw napisał/a:

Za wolne to jest :(.

To w takim razie tu masz szybszą prockę. Sam z niej często korzystałem. Jest naprawdę szybka.

Jeśli chodzi o przemieszczanie całych bloków pamięci, to w TBXL jest instrukcja MOVE. Może ona coś pomoże?
Generalnie to jednak na demoniczną szybkość działania programu pisanego w (Turbo-)Basicu to bym nie liczył.

xxl napisał/a:

przeciez turbo basic xl ma instrukcje do pisania po ekranie graficznym (chyba ze sie myle) [...]

Nie mylisz się: TEXT x,y,"(prawie) dowolny tekst" - powoduje wyświetlenie tekstu w graficznym trybie (x, y - z dokładnością do jednego punktu). Wcześniej musi być: COLOR 1, żeby coś w ogóle było widać :)

754

(112 odpowiedzi, napisanych Software, Gry - 8bit)

Ja też! Ja też! Zamówienie poszło! Mam nadzieję, że wszystko dobrze zrobiłem. No i liczę, że załapałem się jeszcze...
Eru - gdyby mój mail dziwnym trafem nie doszedł, to daj znać!

Rewelacyjna gra. Rewelacyjnie wydana. Rewelacja! :)

755

(24 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

To w takim razie jeszcze Laser Gates :)

756

(24 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Humanoid i Guard z Sonix też były przyzwoite

757

(18 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

No dobrze. Powiem prawdę. Ten program jest dlatego taki skomplikowany i zagmatwany, żeby ukryć w nim... wirusa! :lol:

758

(18 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Oczywiście, ale należy podać autora i źródło! ;)

759

(18 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

ArchieIl napisał/a:

[...]w dowolnej formie na ten mikrokomputer. (listingi [...]

Ja kiedyś napisałem program na Meritum. Tu jest linka do listingu :P

760

(21 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Ja mam Asmax AR 904u. Neostrada dzielona jest na mojego stacjonarnego kompa i notebooka córki. Działa bez żadnych problemów od wielu miesięcy (często na okrągło). Oprócz zwykłych czterech gniazdek RJ-45 ma również jedno złącze USB, a tym samym można go podłaczyć do starszych kompów czy notebooków bez karty sieciowej.

761

(23 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Wszystkiego dobrego! Gratuluję!

762

(23 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Kaspersky.

Mam.
I mogę polecić.

763

(14 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

"Produkcją filmu zajmie się Leonardo DiCaprio"... Czyżby i on był atarowcem? ;)

764

(7 odpowiedzi, napisanych Software, Gry - 8bit)

Ja dalej przy swoim - bardzo sprytny montaż video :P

765

(7 odpowiedzi, napisanych Software, Gry - 8bit)

To się wydaje być zmontowanym video z pojedynczych graficzek + ładna muzyczka.

766

(7 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

Dobrze trafiłeś. Tu sami maniacy! ;)
Niestety nie mam na zbyciu żadnej...

767

(188 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

pajero napisał/a:

[...] to pierwszą partię płytek złoże sam (dla tych co będą chcieli) [...]

To ja poproszę. Będę wdzięczny.

768

(11 odpowiedzi, napisanych Kolekcjonowanie)

Niepotrzebnie. Ja poważnie bym te dwa kartony próbował sprzedać. Do tej pory nie sądziłem, że ktoś by to chciał kupić...

769

(11 odpowiedzi, napisanych Kolekcjonowanie)

Maw, jak ktoś się skusi to daj znać. Od razu wyciągnę takie dwa kartony i opchnę chętnym ;)

770

(2 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

tu jest ten wątek: post 39

771

(27 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Oczywiście, że kolory nie mają nic wspólnego z grywalnością. Wspomniałem o tym w aspekcie kolorów Galaxian.
Ta gra myślę, że równie dobrze wyglądałaby w GR8.
Ale jak się nie da, to trudno. Szkoda...

772

(27 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Galaxian nie jest złe, ale to:

jest moim zdaniem lepsze.

Ten obrazek z emulatora Atari jest zapewne dopiero przymiarką do gry.
Jeśli liczba kolorów się zwiększy - tak, jak wspomniał Kaz - to będzie pewny hicior.

Jestem za!

773

(27 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

xxl napisał/a:

natomiast to tak:

A jednak! Będziemy mieć strzelankę! :lol:

774

(13 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

http://www.pcworld.pl/news/151253_3.html

O bezprzewodowych joyach już gdzieś czytałem, ale o konsolce A2700 jakoś nie. W Atariki też nie znalazłem informacji na temat tej konsoli...

775

(27 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Dobre to! Czyli możemy liczyć na fajną strzelankę w najbliższym czasie?