ja prawdopodobnie mam, sprawdze wieczorem w domu
a za ile to... nie wiem ;)
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Gearlynx 1.2.14 Ukazała się kolejna odsłona zaawansowanego emulatora Gearlynx dla konsoli Atari Lynx.
Premiera magazynu Atari Legacy Już jutro startuje sprzedaż nowego magazynu drukowanego Atari Legacy, składanego na Atari Falconie.
Nowe firmware - FujiNet 1.6.1 Nowa wersja oprogramowania układowego dla FujiNet przynosi liczne poprawki błędów.
Atari800 6.1.0! Po blisko trzech latach przerwy ukazała się nowa wersja najpopularniejszego emulatora Atari 8-bit.
atari.area forum » Posty przez piter
ja prawdopodobnie mam, sprawdze wieczorem w domu
a za ile to... nie wiem ;)
to ustalamy termin 11'tego
mysle ze AdamK dopasuje sie :)
Jury: szkoda.....
11 luty ?
ja moge
Henryk moze
Kroll moze
Gepard podejrzewam ze tez
AS moze
Grey moze
AdamK - ? tez ?
shit. to moze za 3 tygodnie?
ja namawiam Kroll'a ... juz prawie sie zgodzil :)
AS: poczekamy moze Krakow sie zdecyduje, jak nie 4-tego to 5-tego (sobota) moze byc co ?
grey: sasiadow nie ma :) - pustostan :)
no przeciez jest 4-tego ;)
dokladnie !
rezerwowac ... podloge dla Krakowa ?! ;)
4 lutego - piatek, teraz, w ten weekend moze faktycznie jest za pozno juz...
prosze wpisywac sie komu pasuje
Jury: koniec sesji juz bedziesz mial ? ;)
czyli jesli ktos ma ochote przyjechac w piatek - to do niedzieli ma nocleg :)
AS: update zrobiony ;)
innuendo: poszlo na PW
Jury: to kiedy pasuje Tobie ? date wlasnie ustalalmy - daj znac kiedy wpadniesz, roment bedzie trwal z 3-4 tyg :)
hej
mam remont u siebie w domu, z tego powodu żona mieszka u mamusi :) tak wiec pomyslalem ze mozna by zorganizowac sztaba :)
stanowiska juz gotowe: falcon CT60 plus CTPCI, Mega STe, Jaguar CD, Lynx... brakuje Atari 8 bit - ktos przyniesie ewentualnie ? :)
zdjecie sztabplace ;): www.kni.com.pl/sztab.jpg
proponowane tematy realizowane w praktyce:
1. uruchominie CTPCI z Radeonem na falconie
2. picie piwa (w tej kolejnosci ;) - Kroll, trzymam kciuki za Twoje CT60 !!
3. instalacja najnowszego freeMiNTa
4. rozdanie koszulek zlotowech SV2k10 :)
5. omowienie SV2k10 i wsparcie Grey'a w SV2k11 :) - Grey - obecnosc obowiazkowa !! ;)
6. przeobrazenie TOMSowego ASa w ASa falconowego - instalacja komponentow CT2b na jego nowym falconie ;)
7. gry i zabawy ;)
bedzie mozliwosc noclegu wiec zapraszam takze ludzi spoza trojmiasta !!
termin: 11 luty
co sadzicie ?
sqward: odewij sie prosze na gg do mnie, gdzies mi znikl kontakt na gg do Ciebie a podlaczam eternata... i mam pytanko
AS.. juz masz NVDI 5.01 zainstalowane w razie co ;)
Jury: masz moze update NVDI do 5.03 ? bo to chyba ostatnia wersja co ?
AS... a Ty juz w domu ? :)
Piotr, kom. 502 525 828, email piotr@kni.com.pl
ul 3 Maja 27-31/47, Gdynia
hej , moj kumpel nie znalazl kostki niestety,
najlepiej na allegro cos znalezc chyba ze masz jakis sklep ze sprzetem uzywanym w gdansku i oni pomoga .. ?
to jak ? chcesz sama przejsciowke ?
pozdr
hej
to o kosc jutro sie zapytam kumpla ktory prowadzi serwis komp i ma kupe starych sprzetow
z gdyni jestes ? zapraszam po odbior do mnie - gdynia centrum
pozdr
hej
sprzedam lub wymienie na jakis sprzet do atari :) - (gry na ST. 8 Bit) rozszerzenie pamięci do komputera Atari Falcon 030
przejsciowka produkcji Paskudnej :)
bez kości ale jeśli ktoś byłby chetny to moge załatwic kość 16 MB
zdjecie: www.atari.kni.com.pl
pozdr
Yerzu: nie ma sprawy, moge zrobic od razu dla Ciebie, jaki rozmiar? logo mam, podesle wizualke .... :)
hej,
widze ze temat koszulek na SV2010 wciaz jest zywy:)
w poscie tym chialbym:
po pierwsze: wyjasnic przyczyne braku koszulek - z Greyem czekalismy do konca na to az wszyscy podadza rozmiarowki koszulek i jak juz zebralismy wszystkie informacje, zlozylem zamowienie u importera koszulek, koszulki mialy byc na nastepny dzien ale niestety okazalo sie iz kurierzy wogole nie odbieraja przesylek (trwalo to dwa dni !) a dostarczaja tylko te odebrane wczesniej (przyczyna: zasypana polska a w szczegolnosci poludnie kraju skad mialy dotrzec do nas :) - inny srodek typu PKP - kuerierska nie wchodzil w gre rowniez
tak wiec 35 koszulek dotarlo w... poniedzialek po zlocie :)
po drugie: czy jest ktos chetny nadal, po zlocie na koszulke?
po trzecie: koszt koszulki 31 zl plus przesylka
po czwarte: do zobaczenia na SV2011 !!! tym razem nie bede juz tak dokladnie czekal na rozmiarowki - widac bylo ze gdyby byly to nawet Havoc wcisnalby sie w S'ke :)
pozdr
pozdr
no ja bede, dzis nawet juz bylem ;) - przejezdzalem obok "mechanika" ;)
wszystkim wszystkiego najlepszego !!!
Glowas: ja tez sie urodzilem 22 grudnia :)
saulot: haha, ok w ten sposob to tak ;)
to jest ten sam pad co do Jaguara tylko kolorystycznie dopasowany do Atari16/32 bit
pasuje do Falcona, STe i Jaguara
do zwyklego ST nie podlaczysz
sqward: nie przesadzasz ? ;)))
ja mam TT - jak chcesz :) ale w towerze
atari.area forum » Posty przez piter
Wygenerowano w 0.034 sekund, wykonano 27 zapytań