Przejdź do treści forum
atari.area forum
Twoje polskie źródło informacji o Atari
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi
Aktualności ze świata Atari
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Gearlynx 1.2.14 Ukazała się kolejna odsłona zaawansowanego emulatora Gearlynx dla konsoli Atari Lynx.
Premiera magazynu Atari Legacy Już jutro startuje sprzedaż nowego magazynu drukowanego Atari Legacy, składanego na Atari Falconie.
Nowe firmware - FujiNet 1.6.1 Nowa wersja oprogramowania układowego dla FujiNet przynosi liczne poprawki błędów.
Atari800 6.1.0! Po blisko trzech latach przerwy ukazała się nowa wersja najpopularniejszego emulatora Atari 8-bit.
Opcje wyszukiwania (Strona 33 z 36)
ja bylbym chetny ... w rozsadnej coenie oczywiscie :)
Pin, napisz do MArka - marekloc@tlen.pl
on wszystko robi z PoFo - dopalki, przerobki, itd itd
pozdr
kurcze , fajnie zrobiona i sporo opisow jak na swiezy produkt :)
zauwazyliscie ilosc przystawek do ST/Falcona C-Laba i Emagica ! ? :)
dla mnie termin ok, wyciagam jeszcze Marka z Wejherowa (falcon i portfolio) - wie wszystko o portfolio, jak cos potrzeba do dajcie znac
super Adam :) !
kurcze wszyscy juz wyrzucili te pamieci (znane mi serwisy)
caly czas czeka na Ciebie SLM605 :)
pozdr
piotr
czesc
potrzebuje 8 kosci - simmy do mojego STe i Mega STe
nie wiecie gdzie mozna je kupic ?
pozdr
piotr
mi tez wstepnie pasuje ta data :)
pozdr
piotr
segregator odebrany :) dzieki Draco
skany zrobic ? przedadza sie ?
pozdr
piotr
.... a instrukcje do Calamusa moge odebrac i wyslac Dely'emu
ja wzialbym Motorole i Outline :)
pozdr
piter
ja chetnie wezme :) w czwartek jestem w W-wie - gdzie mieszkasz? :)
pozdr
Piter
hej
jakis czas temu byly na allegro klawiatury do ST/STe, nowe
czy kotos kupowal moze albo ma ktos kontakt do sprzedajacego ?
dzialaja wogole ? :))
pozdr
piotr
no ja mam podobne problemy co Ty Kroll
zakualizuje CT63 - bo nie mam ostatniej wersji wrzuconej
pozdrawiam
piotr
no wlasnie nie, normalne zlecnie, normalna placa :)
czesc
moja kumpela z warszawskeij firmy szuka kogos kto napisalby gre na komorki, jakas prosta
czy ktos z Was bylby chetny podjac sie tego ?
piszcie na priva - podesle namiary do kolezanki (kolezanka w ciazy wiec tylko o gre chodzi ;))
pozdr
piter
Zaxxon, odezwij sie - w piatek wyjezdzam do chorwacji na tydzien .. chcesz czekac ? :))
pozdr
piter
juz sie odzywam na priva :) gratulacje
pozdr
jak dla mnie moze to byc szybka akcja - jutro do poludnia, oki ?
pozdr
piotr
sqward: nic nie dostalem .....
wieczor: w razie co to pomoge wszystkjo skonfigurowac, podpiac i wogole :)
skoro jestes z gdanska :)
miales uz ? bawiles sie falconem ?
pozdr
hej
wrocilem z Radiohead :)
moja propozycja 450 pln
plyta glowna, zmasakrowana obudowa mega Ste, mysz, klawiatura od mega ste, 4 mb ram
pozdr
piter
hej
pisze na lonie grupy najpierw - w zwiazku iz zamierzam kupic CTPCI do CT60 :) sprzedam jednego z falconow
wszystko opisane na stronie - www.kni.lap.pl
nie wiem ile wziac za to - moge skonfigurowac go dowolnie jak ktos bedzie zaintersowny (dysk na zdjeciu jest od CT60 - wiec musialbym kupic inny i zaisntalowac wszystko - to nie problem)
jutro jestem na Radiohead wiec bede rzadziej odpisywal..
jesli nie bedzie chetnych wrzuce na allegro
pozdrawiam
piotr
dzieki, wlasnie dawno nie bylem u nich - faktycznie maja duuzo softu
i nawet wyszukiwarka jest - extra
pozdr
piotr
czesc
szukam gier i programow shareware ktore powstaly na ST/F030 a byly opisywane np w ST Formatach
szczegolnie - Aliens - taka taktczna gierka n 3 dyskach czy Power Cut (taki Jetpack na ST - lepszy od tego na Spectrum)
jest moze na sieci jakies miejsce gdzie trzymane sa takie rzeczy ?
sa piraty a nie ma sharewarow :)
pozdr
Piotr
Znalezione posty [ 801 do 825 z 895 ]
Forum oparte o: PunBB
Currently installed 7 official extensions. Copyright © 2003–2009 PunBB.
Wygenerowano w 0.033 sekund, wykonano 26 zapytań