szkoda ze musialem wyjsc wczesniej - ale bylo swietnie !
As... - wpadasz do mnie ?
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Gearlynx 1.2.14 Ukazała się kolejna odsłona zaawansowanego emulatora Gearlynx dla konsoli Atari Lynx.
Premiera magazynu Atari Legacy Już jutro startuje sprzedaż nowego magazynu drukowanego Atari Legacy, składanego na Atari Falconie.
Nowe firmware - FujiNet 1.6.1 Nowa wersja oprogramowania układowego dla FujiNet przynosi liczne poprawki błędów.
Atari800 6.1.0! Po blisko trzech latach przerwy ukazała się nowa wersja najpopularniejszego emulatora Atari 8-bit.
atari.area forum » Posty przez piter
szkoda ze musialem wyjsc wczesniej - ale bylo swietnie !
As... - wpadasz do mnie ?
hej,
nie wiem dlaczego ale myslalem za na 20.00 umaiwalismy sie - zmienie rezerwacje na na 17.00
sorki za namieszanie
na 17 pojawiamy sie , tak ?
pozdr
cyganeria dobre miejsce: 4 pietra wyzeszj stoi Falcon CT60, Jaguar CD, ... gdyby ktos nie widzial a chcialby zobaczyc ... :) to zapraszam :)
ja sie pojawie (prawie) na pewno :)
hej,
byc moze bede sprzedawal falcona CT2b :)) chociaz nie wiem na pewno - kumpel muzyke na nim robi i szkoda mu go zabierac :)
dam znac ...
pozdr
przejscowka - link do allegro
http://allegro.pl/item494007396_interfe ... alcon.html
wszystko opisane w aukcji :)
pozdr
ja bylbym chetny na:
robotron 2044, ishido, chess, pacland, quix, gordo 106, rygar, shanghai,
czyli 8 tytulow - nie wiem po ile ? po 20 zl ?
pozdr
nie spotkalem sie z zadnym takim oprogramowaniem... ja po prostu skanuje do photoshopa starannie ukladajac kolejne fragmenty (z zakladka) a nastepnie lacze je ... pracue w tiffach przy tym
dzieki za kabelek comlynx :) dotarl w piatek :)
pozdrawiam
ja swego czasu sporo w to gralem, ciekawe rozwiazania, grafika... z tego co pamietam, ale wieszalo mi sie w pewnym momencie .... chyba wersja dyskowa tylko tego byla ....mam mile wspomnienia ale ...niewiele pamietam :)))
chcialem dodac tylko iz mialem kiedys problem z przejeciowkami USB2RS - wiem ze sa okrojone i np nie dzialaly programy DOSowe z nia ...
trzebaby to sprawdzic po prostu
Piotr, sprawdzisz to wszystko ? daj znac jak udalo sie to Tobie ...
jutro bede w Krakowie : jakies piwko wieczorem ? :)
hej
sprzedam jednego z moich Lynxow - cena 125 zl z wysylka w PL
Lynx w b. dobrym stanie, kompletny ale goly ;) bez zasilacza i bez gier
oczywiscie sprawdzony dziala w 100%
http://kni.com.pl/jaguar/lynx1.jpg
http://kni.com.pl/jaguar/lynx2.jpg
ktos chetny?
pozdr
Piotr
ja jesli nie wyjade na weekend gdzis na kaszuby to bede ... z Gdyni bede jechal samochodem jesli ktos chetny
pozdr
Piotr
ja na Jaguarze w Tempesta 2000 i Iron Soldier 2 ... a i w Missile Command ale ...oryginalna wersje nie 3D:)
na Falconie odpalam Civilazacje i Conquest of Elysium
ja łykam Kasumi !
ja mam 3 lynxy (tylko Lynx2) na czesci ...gdyby cos bylo potrzeba - wal smialo
jesli nie dasz rady to moj kumpel elektronik z Wejherowa naprawil juz 2 sztuki z 5 zepsutych - czyli statystycznie wychodzi dobrze ;)
wlasnie :)
tego Golfa wzial Pin czy nie ? bo jak nie to ja jestem chetny ...zreszta Pin Ty w swoim poscie (4 min przed moim )nic nie pisales o gierce na Lynxa ze ja chcesz - chyba ze mi sie na moim monitorze nie wyswietla ;)
ja rezerwuje cart Awesome Golf dla Atari Lynx :)
zobacze co mam podwojnego albo na Jaga albo na Lynxa ... chyba ze inteesuja Cie gazetki typu ST Format, ST World ?
Piter
u mnie tez "samo" sie zmienilo z polish na english ... ;)
ale juz poprawilem i jest ok
czcionka nazywa sie FormalScrp 421 ...
no nie moge jej znalezc :(
jak masz to podeslij prosze na kni(malpa)kni.com.pl
kiedys projekt ogo byl robiony w Calamusie a teraz temat firmy - zleceniodawcy wrocil ale nie mam w pracy juz TT'ki podlaczone... a chyba powinienem co ? ;)
pozdr
czesc
zna ktos moze sposob na przekonwertowanie fontu z Calamusa na jakikolwiek format widziany pod PC ?
jakis programik czy cos ? :)
ja moge to wieczorem w domu zrobic na Falconie ale potrzebne jest to teraz, font mam ale nieczytelny jest dla Windowsa ... :(
pozdr
ja tam jestes za ... moze byc Opalenica, W-wa, Sopot, Hel, Wąchock, ... bede !
Grey: a pamietasz jak nie moglem doprosic sie o projekt :) a jak juz projekt byl to nie moglem koszulek zamowic bo nie wiadomo kto przyjedzie a kto nie ( nie znalismy rozmiarowki) - malo czasu mielismy !
party juz sie zaczelo a my walczylismy z koszulkami ! :)
pozdr
Piter
hej,
ja pracuje w firmie w ktorej robimy koszulki :)
mysle ze moglbym Ci pomoc
mamy dobre jakosciowo koszulki no i robimy na nich nadruk :)
co potrzebujesz?
moj mail: piotr@kni.com.pl
pozdr
Piotr
Pin: zdecydowanie MagiC, i zdecydowanie z NVDI, ale przy 1MB to generalnie nic nie uruchomisz wiecej, przy 4MB mozesz do tego dorzucic wygodnego JINNEE i rozne inne rozszezenia.
Co do edytorow CHIPowych to ostatnio byla dyskusja na temat poruszona przez YERZMYEYA...
hej
Ja mam karte Matrix'a ale inny model w TT'ce - moja to CoCo
instaluje sie z dyskietki - odpala sie najpierw monitor podlaczony do zwyklego wyjscia a nastepnie jak odczyta sterowniki odpala sie drugi monitor podlaczony pod karte ...
instrukcja w j. niemieckim nie pozwolila na szybkie uruchomienie tej karty ;)
Sikor: myslisz ze NVDI suportuje ta karte ?
pozdr
Piter
atari.area forum » Posty przez piter
Wygenerowano w 0.034 sekund, wykonano 30 zapytań