Znowu aktywność agenta drogiej wysyłki.
http://allegro.pl/sega-2-x-atari-pegasu ... 03899.html
O co tu chodzi? W sensie, po co ktoś miałby (świadomie - za 380) kupować te śmieci, nie wiadomo nawet, o jakich konsolach Atari mowa - 2600JR? 2600CX? 7800? Z opisu ani ze zdjęcia nie wynika w sumie ani jakość, ani ilość przedmiotu aukcji. Nie mówiąc już o określeniu, czy sprawne. Natomiast nabywca nie może być chyba aż takim jeleniem do kwadratu, że kliknął odruchowo, widząc KUP TERAZ 1ZŁ, bowiem przecież przy podsumowaniu licytacji pokazuje się kwota zakupów łącznie z wysyłką. Widział chyba, że razem 380?. Jeżeli jednak to przeoczył, to na pewno ma dziś super dobry humor :) Chyba, że to jakaś ustawka, ale w jakim celu? To przekracza moje wyobrażenie.
Fascynuje mnie natomiast jeszcze jedna rzecz, że sprzedawca ma 5 gwiazdek i same pozytywy. Nikt się dotychczas nie zdenerwował??? A może sądzą się, o wykonanie i sformułowanie umowy niezgodnie z zasadami współżycia społecznego i celowe doprowadzenie do niekorzystnego rozporządzenia mieniem...