niestety sam CART
pozdr
Piotr
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Gearlynx 1.2.14 Ukazała się kolejna odsłona zaawansowanego emulatora Gearlynx dla konsoli Atari Lynx.
Premiera magazynu Atari Legacy Już jutro startuje sprzedaż nowego magazynu drukowanego Atari Legacy, składanego na Atari Falconie.
Nowe firmware - FujiNet 1.6.1 Nowa wersja oprogramowania układowego dla FujiNet przynosi liczne poprawki błędów.
Atari800 6.1.0! Po blisko trzech latach przerwy ukazała się nowa wersja najpopularniejszego emulatora Atari 8-bit.
atari.area forum » Posty przez piter
Strony Poprzednia 1 … 34 35 36
niestety sam CART
pozdr
Piotr
hej,
ma dwie sztuki gry na Jaga - Alein vs Predator
wymienie sie na cos inego na Jaga lub na Lynxa
chce ktos ?
pozdr
Piotr
piter: za taki podawanie danych osoby na publicznym forum mozesz byc wykastrowany,
tudziez powieszony za jaja...
szkoda ze jeszcze nie podales adresu domowego, i stanu konta bankowego...
hehe
a dleczego nie wolno podawac takich danych na forum?
ze wzgledu na Marka czy na cos innego ? ;)
Marek sie zgodzil .. zebym podal dane
pozdr
Piotr
hej
jesli chodzi o Po Fo to daje Ci maila do guro w Polsce jesli chodzi o przesobki tego sprzetu
marekloc@o2.pl - MArek Locisz
tel. (0 58) 778 08 44
ostatnio zrobil plytki i przerobke PoFO do podlaczenia kart Flash do niego
tak wiec zapisujesz na 64 MB Flashu prawie caly soft ktory jest na tego palmtopa
ma tez troche sprzetu na sprzedaz i zajmuje sie tez naprawa tego sprzetu
pozdr
Piotr
prawdoposddobnie zaczynamy na dniach Eiffle wypuszcza, jesli ktos reflektuje reflektorami prosze o refleks ;)
w dniu dzisiejszym z dalekich krajow dotarla do nas drukarka Atari SMM804,
jest to niewatpliwie szczytowe osiagniecie dzisiejszych inzynierow
chwila z uruchomienia zostala utrwalona cyfrowo a plik z tej operacji do sciagniecia z
http://www.kni.com.pl/smm/SMM804.AVI
strona testowa z tajnym kodem wystawiona zostala do licytacji - wartosc takiego skrawka papieru wielu doceni ;)
srodki zdobyte posluza dalszemu rozwojowi Atari ...
tak wiec licytujcie ! ! ;))))))
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=73498397
pozdr
Piotr ;)
wyglada dobrze !!
ciekawe kiedy skonczy robic ...
jak skonczy to bioire na pewno :-)
Piter
no tak tylko pytanie czy kazda TTka miala kontroler SCSI w podstawce (?)
ale to jest jakis standard i byc moze beda go mieli gdzies na swiecie w sprzedazy.
na ja tez sie pisze na plytki.. jest nas coraz wiecej :-)
Piter
ja sciagalem z :
a jest mozliwosc dostania takiego schemaciku ? :-)
ja mam Cebyrball Tournament na wymiane jak ktos chce :-)
hej
ja mam TT030, 16 ST + 32 TT RAM, karta grafiki Matrix CoCo + moniotor mono Atari TTM19"
gdybys potrzebowal cos to pisz do mnie: piotr@kni.com.pl
pozdr
Piter
hej,
podaje namairy na osobe ktora zrobi wszystko w PoFo
ma juz za soba kilka udanych przerobek !
nazywa sie on Marek Locisz
adres: marekloc@o2.pl
pozdr
Piter
ja jestem z Gdyni ale caly czas przesiaduje w Sopocie ;-)
jakby co to pisz / wpadaj
piter
hej
widze ze tez jestes z gdyni !!! ja mieszkam w centrum wiec moze wpadniesz i cos wybierzemy ! nagram Ci jakies CD'ki :-)
co o tym sadzisz ?
pozdr
piter
Cześć
Przydałoby się wszystko :)
robię www dla TeTki i ST
a przede wszystkim soft
hej,
mam TT i kupe softu -
co potrzebujesz bo wysylac to moznaby kilka dni ;))
Edytory, Calalmus, ....
pozdr
piter
...
Conquest of E. (zapomnialem dokaldnej nazwy) strategia / turowka
No second Prize - wyscigi motorowe
...
hej
mysle ze termin grudniowy jest dobry lecz o tydzien lub dwa wczesniej - tak aby dalej do swiat, mysle ze wtedy wiecej ludzi przyjechaloby
pozdrawiam
mam znajomego ktory bawi sie w takie rzeczy jak zasilanie w laptopach i tp zreszta ma Portfolio i tez przy nim sporo kombinuje. Widze ze jestes z Bydgoszczy - ja i on z 3miasta wiec gdybys chcial to na pewno chetnie spojrzy na to cudo ( ja zreszta rowniez ) :-))))
pozdrowka
Notator oczywiscie dziala pod F030 ! w razie pytac pisz - moge przeslac programik :-)
Strony Poprzednia 1 … 34 35 36
atari.area forum » Posty przez piter
Wygenerowano w 0.034 sekund, wykonano 28 zapytań