Przejdź do treści forum
atari.area forum
Twoje polskie źródło informacji o Atari
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi
Aktualności ze świata Atari
Atari Action! Compiler od Kuby Husaka Nowe narzędzie umożliwiające kompilację kodu Action! bezpośrednio na współczesnych komputerach PC.
Altirra 4.50 test 11 Avery Lee udostępnił nową wersję testową emulatora Altirra z nowym, eksperymentalnym paskiem zadań.
C.E.T.A.S. - nowy projekt na Atari 8bit Rafał Dudek i Vladimir Janković pracują nad unikalną strzelaniną z alternatywną historią w tle.
Postępy nad konwersją Golden Axe Zobacz najnowsze zmiany w nadchodzącym hicie na 8-bitowe Atari, nad którym pracuje znana ekipa.
Cannon Fodder STE WIP #2 Krzysztof Jarzyna prezentuje nową wersję rozwojową kultowej gry Cannon Fodder dla Atari STE.
Opcje wyszukiwania (Strona 373 z 466)
też kutafonów nie lubię - ale zbyt długo mam jeden i ten sam numer. Wiem, że można transferować numery z operatora, na innego - lecz brak mi na razie do tego motywacji. Dużo formalności .. :)
jak w temacie. Znalazłem coś takiego;- jeśli kogoś to interesuje: (2 PLN brutto/minuta)
"Oferta promocyjna skierowana jest do wszystkich użytkowników ofert Twój Mix, Jedna Idea Mix, Orange Go i POP posiadających aktywną usługę roamingu międzynarodowego. Promocja obowiązuje od 15 grudnia 2006 r. do 31 marca 2007 r. Za korzystanie z niej nie są naliczane żadne dodatkowe opłaty.
Aby wykonać połączenie w promocyjnej cenie należy wybrać z klawiatury kod *123*, następnie cyfry "00", potem numer kierunkowy kraju i numer telefonu, z którym ma zostać nawiązane połączenie.
Po zakończeniu wpisywania numeru należy wcisnąć przycisk # oraz przycisk inicjacji połączenia. Np. połączenie z polskim numerem komórkowym 501 100 100 wykonuje się poprzez następujący ciąg znaków: *123*0048510100100#, natomiast połączenie z warszawskim numerem stacjonarnym 634 28 82, przez wybór ciągu znaków: *123*0048226342882#."
źródło:
http://telefon.gsm.pl/telekomunikacja/1 ... range.html
może respirator Pasiu. Ale to już z nim dogadać musisz. Przywieź klamot - to się zobaczy, co mu dolega :)-
Dely: istnieje możliwość, że uczynię Twój sen - spokojnym. końcówka 2*200W - ale te midltony, czy jak to tam się zwało - mogą się zapalić, więc może uda się coś bolszego przytaszczyć z Krakowa :) - zagadam z właścicielem "głośniczków" :)
podobnież za $3000 widziałem onegdaj Atari 1090 XL expansion system;- ale nie wiem, czy się sprzedał w tej cenie.
ok - więc wychodzi na to, że jedziemy wraz z jeżmjejem dołączając do X-ray'a, oraz Krapa. Powiedzcie mi teraz, gdzie chcecie nas widzieć w tym krakowie i o której godzinie - jak rozumiem w piątek :)
EDIT
ok - wszystko ustalone. Dzięki panowie za uratowanie dupy.
Wasko - weź monitor, bo jak go nie zabierzesz to na uja wacława zabieram w takim razie sprzet.
w takim razie - mam wielką prośbę. Bo z czego mi wiadomo w takim przypadku Wasko nie będzie jechał przez ZWIERACZ (zwardoń) - więc jeśli mogę Was tak bardzo poprosić - weźcie nas z Krakowa do Trencina - i Błagam - abarotnoje tak samo - bo też będzie to zajebisty problem. Do Waska mam prośbę -= WEŹ mi MONITOR, bo biorę atarkę - lecz w najbardziej minimalnym składzie - by nie doprowadzić do katastwofy komunikacyjnej. Nie biore też ani śpiwora - ani kal(r)imaty - coby tego było mniej. :) - Prześpię się z .... Waskiem :) hahahahah..
otóż - jak już niektórym wiadomo - Ptica nie jedzie na party i w związku z tym jesteśmy wraz z YerzmYeYem zmuszeni do innego zorganizowania sprawy. Nie ukrywam - budżet jest nieco dramatyczny; na razie nie wiem, jak będzie na miejscu - ewentualnie poproszę o drobną pomoc.
Mamy wyjścia ogólnie dwa
* albo podróż UNIBUSEM - piątek, wyjazd 7:00 rano z krakowa - http://www.uni-bus.com.pl/katowice.html - (24pln w dwie strony) i później z Waskiem (+50 w dwie strony) - kwoty określone dla każdego z nas - czyli w przypadku 2 osób całość razy dwa.
* albo - z czego wyczytalem na #atari8 - zabrać się z Krakowa z X-Krapem (2 wozy) do granicy - i tam przesiąść się np. do Waska. Pytanie do X_Krap'a, oraz Waska. Czy granicę przekraczamy w jednym i tym samym miejscu - i czy takie możliwości są dopuszczalne?? Oraz, czy istenieje np. możliwość przejechać z X-Krap'em z Krakowa do Trencina - i abarotnoje. Dajcie panowie znać jak najszybciej jest to możliwe. Greetzzz.
Poza tym - MNT.COM posiada błąd;- informacja wysłana do Draco :)- fdisk 2.x wykazuje śmieci w tablicy master po użyciu MNT - co najmniej - jeśli mam podłączony dysk slave. W takim przypadku wartość pierwszej partycji slave jest przepisywana na pierwszy wolny wpis master, co skutkuje min. ujemną ilością wolnych sektorów :)
poza tym - Lizard;- jeśli masz source MNT, który zbiera parametry z linii poleceń, oraz wspiera parametr /-p/ podrzuć to do Draco - albo jakoś sie tam dogadajcie. Poza tym - SDX 4.20 w stos. do 4.39, czy 4.40 - sto lat za murzynami. SDX 4.40 to duży krok w stosunku do tego - co było. Osobiście jestem pod wrażeniem :)
Mess :) - no to RLT, bo takie obciążenie - to już za dużo jak na pojazd Nietoperka, a ja chcę zabrać Atari :)
i znów możliwe problemy.
Pytanie do X-ray/Krap - czy istnieje ewentualność zebrania przez was z krakowa mnie - i jeżmjeja ?? Z Pticą nie wiadomo co i jak, oraz nie mam 100% pewności co do thePinka. z czego wiem - macie po 4 ludzików, pytanie, czy dacie rady jechać w "nadkomplecie" po 5.
wszystko się zmienia - więc szczegóły na #atari8. Na chwilę obecną - nie wiem nic. Wszyscy "chyba" jadą - albo "niewiedzą" czegoś.
EDIT:
zalatwione. Jadziem :)
EIDOLON - to zajebiście zagadał na pasiowej karcie. Tak na "oko" gierka jest liczona - i generuje dwukrotnie większą ilość fps :)
xxl napisał/a:albo totalny odlot: bankowane strony pamieci :-) np. $10 stron zerowych :-) 4 stosy ;-) hehe
:) - 65c816?? - bo chyba tam można tym jeździć po pierwszych 64k jak po łysej kobyle :D
a czy obecnie wyjmowanie HDD jest wygodniejsze od domniemanej trudności wyjmowania karty :) ?? hehehh
współlokatorzy mieli mi zapłacić za router linksysa - i kasa z tego miała iść właśnie na forevera. Problem polega na tym, że mam tu mały bunt - więc odłączyłem dwie klientki od neta :) - hehehhh- taki ze mnie admin, jak z emkabosa1 małoatarkowy muzyk :)- jak na początek może to wystarczy, że uwaliłem dhcp, a sam się ustawiłem po IP na lokalnej :)- co prawda GG pewnie będzie im działać - ale;- któż to wie, co jeszcze w tym routerze się kryje :) (może ma opcję - przelew na konto - zobaczę)
EDIT:
H******* - jade. Ale Ptica ma pasażera na gape - i nie płace wejściówki. Zresztą - zwykle i tak mnie na nią nie stać :) - żarcie wezmę, to jakoś to będzie.
YerzmYeY właśnie potwierdził wyjazd. 99% :)
Zawalił mi się właśnie budżet. Wyjazd pod znakiem zapytania :(.. niedobrze.
z czego widze, jak i Ptica, tak i Dracon__ mają komplet 4 ludzikófff w dwie strony :) - chyba, że któryś zdecyduje się na podróż powrotną w nadkomplecie = 5.
epi - to daj jan najszybciej info - bo jak by cos - to Kaktus też wiedzieć wcześniej o takich sprawach musi. Rozmawiałem z Nietoperkiem - nie ma żadnych przeciwskazań - jesli Epi nie jedzie z nami - zapraszamy na pokład. :)-
akuratnie baran musiał jechać na światłach - bo i tak było ciemno, lecz - jak zeznał - "po prostu nie wie jak, lecz mnie nie zauważył". Pracowałem na lewo - więc teraz nie mam pracy, a po szkodzie całkowitej - nie wiem, czy kupię za to choćby i to samo w podobnym stanie technicznym. Raczej nie daje wiary. Nie wiem na ile to zmieni kwotę odszkodowania - ale mam fakture na założoną instalację LPG sprzed 3 lat - na 1625 zeta. **j wi.
plany uległy zmianie. Ponieważ jakiś baran wymuszajac pierwszeństwo skasował mi auto: http://atari8.info/stuff/pin/dzwon.jpg - jedziemy z Nietoperkiem, a Dracon__ zabiera nam thePinka. Ku przestrodze;- ludziki - zapinajcie pasy;- ja dzięki temu żyje. ;)-
tekblast, megablast, river raid, ninja, misja, zorro, koronis rift, rescue on fractalus(!), eidolon, dyna blaster :)
mogę poświęcić plombę z zęba :) - wypadła mi z 3 tygodnie temu :D
epi :) - to dobre określenie dla owego stanu :)
no - wyrażenia dosłownie "XmlHttpRequest" nie przypominam sobie, a użycie jakiegokolwiek skrótu myślowego w tym przypadku może doprowadzić do niezrozumienia mojego zapytania poprawnie :):P
kiero - tylko zapytanie które sformułowałeś wówczas nie brzmiało jak to - co nareszcie widzę powyżej :) - mam jeszcze jeden pomysł - przebootuje kompa z boot_winpe - i zobacze czy jest to samo
ERRATA :) --
http://epi.atari8.info/pin/forever/IMG_9553.JPG - konkurs - ZAMYŚLONY .... - no właśnie;- kto się tak rozmyślił :)
Znalezione posty [ 9,301 do 9,325 z 11,635 ]
Forum oparte o: PunBB
Currently installed 7 official extensions. Copyright © 2003–2009 PunBB.
Wygenerowano w 0.355 sekund, wykonano 16 zapytań