951

(18 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

No to widze, że koszt jest malutki zamknie się w 40-45zł bez kosztów pcb.
74574 5,6 netto/szt, 74138 1,39zl netto, rezystorki to juz sprawa groszowa okolo 2zl kosztuje 100szt.
Podjadę w poniedzialek do Bazeko zobacze ile mi zawolaja za 20szt pcb

952

(18 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

Zrób listę elementów oraz rozpiskę wyprowadze z płytki... w wolnej chwili popatrzę za częściami i może się skuszę na montaż paru sztuk...

953

(18 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

epi napisał/a:

To jeszcze nie płytka, ale może pomoże: http://epi.atari8.info/files/covxsmd3.pcb

Epi to jest skończona płytka? I czy schemat ideowy też posiadasz?!

charlie_cherry napisał/a:

skorzystam, mail juz leci..

Charlie

Czarlie wysłałeś mi tą wtyczkę?!!!!

955

(34 odpowiedzi, napisanych Fabryka - 8bit)

sun napisał/a:
trub napisał/a:

(opis + program flaszujący mogę podesłać wszystkim zainteresowanym).

Ja poproszę tenże opis. Mam nadzieję, że to w wersji 128 MB, czy to opis przeróbki intSDX128?

To może zamiast podsyłać wszystkim zainteresowanym umieście to na stronie Truba albo Pasiowej stołówki!

956

(7 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

seban napisał/a:

czy to wystarczy... czy wiedza zbyt encyklopedyczna?

pozdrawiam
Seban

Dzięki Seban o to właśnie mi chodziło!

Mikey - owszem miałem parę systemów liczbowych w szkole średniej, ale to stare czasy - a jak wiesz programowaniem się nie zajmuję!!! O ile hexa i binarny jeszcze pamiętam i przeliczać umiem to zapomniałem jak przewala się liczby ujemne...

957

(7 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Czy ktoś z szanownych forumowiczów, może mi w ładny i przejrzysty sposób wyjaśnić przeliczanie liczb ujemnych na szesnastkowe (interesują mnie zagadnienie dla liczb maksymalnie 16bitowych).

958

(46 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Azbest napisał/a:

Jeden ma na bluzie duze logo Atari i podpis zamiast "Atari" - "Malita". Moze mi ktos przyblizyc co to jest "Malita" i czy "Atari" finansuje polskich kiboli? :)

W dzisiejszej POLITYCE także jest fotka kibola z bluzą tej firmy i z logiem ATARI. Malita to duża firma ciekawe czy zdaje sobie sprawę że to logo jest znakiem zastrzeżonym...

959

(23 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

RZoG napisał/a:

Core Duo 2 naprawdę powala wydajnością jak i kulturą pracy.

Zobaczymy jaka będzie odpowiedź AMD.

960

(56 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

Czekamy zatem na dostępną pierwszą partię czystych PCB oraz listę potrzebnych części, plus soft do odtwarzania.

961

(5 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Mnie podobało mi się demko z 2 DVD z postacią La Linea jako przerywnik podczas ładowania.

962

(5 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Obejrzałem połowe 1 płyty i powiem jedno - żenada! Naprawdę nie ma lepszych dem na c64?

963

(30 odpowiedzi, napisanych Fabryka - 8bit)

a termin wykonania pcb 14dni

964

(6 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

Standardowy kabel zawiera połączone wszystkie piny prosto  1 do 1, 2,2 3,3 itp..

A są jakieś inne ;)

966

(30 odpowiedzi, napisanych Fabryka - 8bit)

Czekam na wypłate...

967

(27 odpowiedzi, napisanych Software, Gry - 8bit)

jakie nowe commando???????

Charlie - wyślij do mnie wtyczkę SIO a zrobie ci 3-5m kabel za jakieś 15-20zł (w zależności ile zapłace za przewód rs'a w sklepie) + koszty wysyłki 6,50zł

969

(80 odpowiedzi, napisanych Fabryka - 16/32bit)

AS... napisał/a:

Piguła ostatnio w rękach trzymałem lutownicę z 10lat temu.
Obecnie chyba tylko Lotharek może zrobić wewnętrze kmk+przejście do cf.
( Pasiu jest mocno zarobiony )

Ty widzę że sprzedajesz na allegro zewnętrze.
Jak byś miał gotowy moduł wewnętrzy to od razu qpuję....
A ja byś mi jeszcze wpakował to do Atarki to wyślę skrzynkę jakiegoś trunku %%%

As - Lotharek już nie rozszerza Atarek - a jeżeli zamierzasz do swojej Atarki w przyszłości zapodać jeszcze karte Electrona to odradzam wewnętrzne Idea. Przelotki IDE/CF są dostępne na Allegro sprzedaje je chociażby Gotronik (koszt około 30zł).

970

(80 odpowiedzi, napisanych Fabryka - 16/32bit)

AS... napisał/a:

Nawet wewnętrze masowe kmk ide+cf też nie było by głupim rozwiązaniem.

Przecież masowe wewnętrzne kmk ide +cf jest od dawna... kolega chyba nie zagląda do Atariki - jest tam ładnie dodana rozpiska
gdzie można znaleźć potrzebne sygnały aby kmk/idea wrzucić do  środka !
Chociaż ze względu na masę rozszerzeń polecam dorwać obudowę zewnętrzną na dyski/napędy SCSI i w nią wrzucić sobie interfejs.
Rozwiązanie według mnie duużo ładniejsze -> patrz interfejs Pasia.

971

(8 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Adres poszedł na mejla.

972

(8 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Zajęc - wyślij mi w końcu te dyski!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

973

(60 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

Aviki może wygenerować tylko Pasiu albo Draco - bo to jedyne osoby które obecnie posiadają F7.

974

(55 odpowiedzi, napisanych Sprawy atari.area)

Jelonek - na forum jest paru moderatorów dlatego liczba mnoga...

975

(55 odpowiedzi, napisanych Sprawy atari.area)

Ja dodam tylko jedno - niech panowie moderatorzy kierują się większą wyrozumiałościa w stosunku do nowych userów zanim przywalą komuś bana. Bo efekt będzie odwrotny do zamierzonego.