Przejdź do treści forum
atari.area
Twoje polskie źródło informacji o Atari
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi
Aktualności ze świata Atari
Gearlynx 1.2.15 Emulator Atari Lynx doczekał się ważnej aktualizacji z wieloma nowymi funkcjami.
STOS BASIC V5.5 Alpha Popularny język programowania dla Atari ST powraca po ponad 30 latach w nowoczesnej wersji.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Opcje wyszukiwania (Strona 39 z 91)
No to widze, że koszt jest malutki zamknie się w 40-45zł bez kosztów pcb.
74574 5,6 netto/szt, 74138 1,39zl netto, rezystorki to juz sprawa groszowa okolo 2zl kosztuje 100szt.
Podjadę w poniedzialek do Bazeko zobacze ile mi zawolaja za 20szt pcb
Zrób listę elementów oraz rozpiskę wyprowadze z płytki... w wolnej chwili popatrzę za częściami i może się skuszę na montaż paru sztuk...
Epi to jest skończona płytka? I czy schemat ideowy też posiadasz?!
charlie_cherry napisał/a:skorzystam, mail juz leci..
Charlie
Czarlie wysłałeś mi tą wtyczkę?!!!!
sun napisał/a:trub napisał/a:(opis + program flaszujący mogę podesłać wszystkim zainteresowanym).
Ja poproszę tenże opis. Mam nadzieję, że to w wersji 128 MB, czy to opis przeróbki intSDX128?
To może zamiast podsyłać wszystkim zainteresowanym umieście to na stronie Truba albo Pasiowej stołówki!
seban napisał/a:czy to wystarczy... czy wiedza zbyt encyklopedyczna?
pozdrawiam
Seban
Dzięki Seban o to właśnie mi chodziło!
Mikey - owszem miałem parę systemów liczbowych w szkole średniej, ale to stare czasy - a jak wiesz programowaniem się nie zajmuję!!! O ile hexa i binarny jeszcze pamiętam i przeliczać umiem to zapomniałem jak przewala się liczby ujemne...
Czy ktoś z szanownych forumowiczów, może mi w ładny i przejrzysty sposób wyjaśnić przeliczanie liczb ujemnych na szesnastkowe (interesują mnie zagadnienie dla liczb maksymalnie 16bitowych).
Azbest napisał/a:Jeden ma na bluzie duze logo Atari i podpis zamiast "Atari" - "Malita". Moze mi ktos przyblizyc co to jest "Malita" i czy "Atari" finansuje polskich kiboli? :)
W dzisiejszej POLITYCE także jest fotka kibola z bluzą tej firmy i z logiem ATARI. Malita to duża firma ciekawe czy zdaje sobie sprawę że to logo jest znakiem zastrzeżonym...
RZoG napisał/a:Core Duo 2 naprawdę powala wydajnością jak i kulturą pracy.
Zobaczymy jaka będzie odpowiedź AMD.
Czekamy zatem na dostępną pierwszą partię czystych PCB oraz listę potrzebnych części, plus soft do odtwarzania.
Mnie podobało mi się demko z 2 DVD z postacią La Linea jako przerywnik podczas ładowania.
Obejrzałem połowe 1 płyty i powiem jedno - żenada! Naprawdę nie ma lepszych dem na c64?
a termin wykonania pcb 14dni
Standardowy kabel zawiera połączone wszystkie piny prosto 1 do 1, 2,2 3,3 itp..
jakie nowe commando???????
Charlie - wyślij do mnie wtyczkę SIO a zrobie ci 3-5m kabel za jakieś 15-20zł (w zależności ile zapłace za przewód rs'a w sklepie) + koszty wysyłki 6,50zł
AS... napisał/a:Piguła ostatnio w rękach trzymałem lutownicę z 10lat temu.
Obecnie chyba tylko Lotharek może zrobić wewnętrze kmk+przejście do cf.
( Pasiu jest mocno zarobiony )
Ty widzę że sprzedajesz na allegro zewnętrze.
Jak byś miał gotowy moduł wewnętrzy to od razu qpuję....
A ja byś mi jeszcze wpakował to do Atarki to wyślę skrzynkę jakiegoś trunku %%%
As - Lotharek już nie rozszerza Atarek - a jeżeli zamierzasz do swojej Atarki w przyszłości zapodać jeszcze karte Electrona to odradzam wewnętrzne Idea. Przelotki IDE/CF są dostępne na Allegro sprzedaje je chociażby Gotronik (koszt około 30zł).
AS... napisał/a:Nawet wewnętrze masowe kmk ide+cf też nie było by głupim rozwiązaniem.
Przecież masowe wewnętrzne kmk ide +cf jest od dawna... kolega chyba nie zagląda do Atariki - jest tam ładnie dodana rozpiska
gdzie można znaleźć potrzebne sygnały aby kmk/idea wrzucić do środka !
Chociaż ze względu na masę rozszerzeń polecam dorwać obudowę zewnętrzną na dyski/napędy SCSI i w nią wrzucić sobie interfejs.
Rozwiązanie według mnie duużo ładniejsze -> patrz interfejs Pasia.
Zajęc - wyślij mi w końcu te dyski!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Aviki może wygenerować tylko Pasiu albo Draco - bo to jedyne osoby które obecnie posiadają F7.
Jelonek - na forum jest paru moderatorów dlatego liczba mnoga...
Ja dodam tylko jedno - niech panowie moderatorzy kierują się większą wyrozumiałościa w stosunku do nowych userów zanim przywalą komuś bana. Bo efekt będzie odwrotny do zamierzonego.
Znalezione posty [ 951 do 975 z 2,257 ]
Forum oparte o: PunBB
Currently installed 7 official extensions. Copyright © 2003–2009 PunBB.
Wygenerowano w 0.083 sekund, wykonano 18 zapytań