Przejdź do treści forum
atari.area
Twoje polskie źródło informacji o Atari
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi
Aktualności ze świata Atari
HDDRIVER 13.01 Aktualizacja HDDRIVER przynosi poprawki dla HDDRUTIL oraz lepszą obsługę szybkiego sprzętu.
192p Test Suite dla 8-bitowego Atari Nowy program do testowania i kalibracji obrazu dla Atari XL/XE od HanJammera.
Atari800 7.0.0 Pierwsza wersja emulatora z funkcją pobierania z sieci i mnóstwem nowości.
Obrazy w 1024 kolorach na VBXE Nowy konwerter i przeglądarka obrazów dla rozszerzenia VBXE pozwalają wyświetlić aż 1024 kolory.
Gearlynx 1.2.15 Emulator Atari Lynx doczekał się ważnej aktualizacji z wieloma nowymi funkcjami.
Opcje wyszukiwania (Strona 4 z 19)
O kurła, 950 zeta...
Nostalgia, nostalgią, ale jednak zostanę przy SIO2SD :)
Altirra również ma wbudowaną opcję tworzenia pustych obrazów dyskietek.
Będziecie przechodzić całość?
To bym sobie nagrał, żebym potem nie musiał myśleć :)
Ciekawe to... Czy może ktoś zapodać tutaj screenshot?
1. marpla
2. pancio (720)
3. perinoid
4. Pablozp
5. dez3
6. hsimpson
7. maly_swd
8. Renton
9. ZuluGula - 720 bez napędu
10. GRooBY
11. mgr inż. Rafał
Tam powinno być "Sikor Hard" :)
Dobrze słyszeć, że party zostało odbyte normalnie, a nie na zumie. Pierwsze jaskółki za płoty :)
Sarbinowo, spoko miejscówka. ~20 lat temu był tam taki fajny namiot z piwem i karaoke...
Chyba jednak coś tam było moszna... Też zapamiętałem, że odpalenie opcji "telegazeta" podczas oglądania videła czasami ukazywało szczątkowe, często zdeformowane echa stron informacyjnych. Być może to tylko moje urojenia, a być może śladowe ilości danych telegazety w sposób mistyczny odkładały się w morzu dipolów magnetycznych na taśmie.
Ooo, do Wrocławia... To może wpadniecie na dwa dni i nie będę musiał odwiedzać zagłębia ;)
Kurde, a czemu mnie nie było na Ironii?!?
Damn, kiedy to dokładnie było? Jak na początku kwietnia to wiem...
Dobra, to zaczynam trenować jedenastogodzinne siedzenie :)
Spoko, dzięki :)
Możemy zrobić speedrun Duszpasterza w szeroko pojęte wakacje :)
Dziękuję za zaproszenie do RNG, jutro będę :)
Dziękuję bardzo za wszystkie informacje!
Szanowni :)
Wiem, że jest tu parę osób zajmujących się drukiem, składem, itp. Więc może akurat ktoś coś wie :)
Jaki współczesny font (nie do Atari tylko do "dużych" komputerów) byłby najbardziej podobny do tego z załączonego obrazka? Chodzi mi dokładnie o ten, którym napisane jest "komp. i słowa Keith Richard".
Czy chodzi o klawisze "H", "J" i "U"?
$200.00?
Hehe, sezon na jeleni w pełni :) Pewnie "worldwide" się jakiś znajdzie.
Trzeba było najpierw jechać z kasetką, bo tak to się ludzie już najedli cartami :-)
Z chęcią kupię egzemplarz.
Dodaj jakiś wizualny efekt "je*.*nięcia" jak glizda wejdzie na kolca i umiera.
Byłem z rodzinką na SV jeszcze za czasów legendarnego "Bursztynka" ;)
Jest spoko, tylko trzeba się upewnić, że przyległości nie będą się nudzić przez te parę dni, bo na sali to raczej całości nie wytrzymają (choć to kwestia osobista). Na szczęście w Gdańsku nie brakuje atrakcji :)
Jak ktoś umie, to pewnie sobie nagra na karta. Ja nie umiem.
Znalezione posty [ 76 do 100 z 455 ]
Forum oparte o: PunBB
Currently installed 7 official extensions. Copyright © 2003–2009 PunBB.
Wygenerowano w 0.020 sekund, wykonano 37 zapytań